Сега и завинаги с Толгахан Сайъшман, Амине Гюлше и любими турски актьори тема 9

  • 53 901
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 14 064

"Любовта е да раздаваш душата си без жал и мигом да забравяш кому какво си дал."
Надежда Захариева










# 167
# 168
  • Мнения: 27 738
Цитат
Серкан Чайоглу отказался подписывать контракт на съемки в сериале телеканала TRT1 Наследство / Miras. На главную роль быстро нашли замену. Ею стал Кенан Аджар, знакомый поклонникам турдизи по роли в сериале Мерьем

Серкан е отказал сериала и  са подписали с друг актьор


   Емиии     чок кандидатки    за Ча и Толга кво шЪ прайм   Mr. Green Joy

# 169
  • Мнения: 14 064
Цитат
Серкан Чайоглу отказался подписывать контракт на съемки в сериале телеканала TRT1 Наследство / Miras. На главную роль быстро нашли замену. Ею стал Кенан Аджар, знакомый поклонникам турдизи по роли в сериале Мерьем
Серкан е отказал сериала и  са подписали с друг актьор

Емиии     чок кандидатки    за Ча и Толга кво шЪ прайм   Mr. Green Joy
     Феми, за същия сериал ли става въпрос - нали заедно с Йозге щяха да участват?

     А за Ча и Толга - ще се борим! Няма да се даваме така лесно! Ще си ги поделим само с момичетата от темата!

     Оххх, сладури!






# 170
  • Мнения: 27 738
 Не знам дали е същия сериал ?  С Йозге не беше ли филм newsm78

Crazy
 

 

# 171
  • Мнения: 10 465
Здравейте! Yum



Two Hearts



Two Hearts
и нова снимка на Амине от фен страницата

Последна редакция: чт, 24 май 2018, 19:19 от EvaKrusteva

# 172
  • Мнения: 14 064
     Цвети, тези колажи ти ли ги направи? Много са хубави!
Здравейте! Yum
и нова снимка на Амине от фен страницата

      СОФИ, колко е красива Амине на тази снимка - естествена и лъчезарна!
      Ще сложа аз и другото слънчице, за да блестят двамата.





# 173
  • Мнения: 27 738
Цитат
какво мъниче  Heart Eyes

 

 

# 174
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Femmi, гледам, та се не стои около мене, стигнах до 12-ти епизод. Чачо ги пуска лафовете от време на време Smiley.
Много са търсени тези двамата, как ще ги опазим не знам Innocent

# 175
  • Мнения: 27 738
Красивото е трудно да го опазиш .  Някой се въртят си праят пиар  ooooh!

  Велви Джан Яман видяли го  зямязал е на Тарзан от гората за ролята си  Joy Ще си партнира с Демет
Йоздемир .

 

Емиии за теб

Последна редакция: пт, 25 май 2018, 13:01 от femmi2

# 176
  • Мнения: 14 064

     Охоо, какви красиви мъже се разхождат из темата ни! Станах разногледа! Цъкам като швейцарски часовник!
     Но пък аз ще ви "изненадам" като пусна и Кенан, заедно с Ийт Козан. И да си призная гледам "Черната перла" и ми харесва. Като изключа Ханде има какво да се види. Сценарият стана по-добър, има напрежение и драматизъм. Стана ми по-интересно!
     Разбира се, че и дума не може да става за сравнение със "Сега и Завинаги", но става за гледане, особено на Толгахан - невероятен е, талантлив и харизматичен във всяка роля.












 

# 177
  • Мнения: 3 373

     Цвети, тези колажи ти ли ги направи? Много са хубави!
Еми, колажите не съм ги правила аз, нямам никакво свободно време, много работа. Едва успявам да ви прочета и да кача някоя снимчица на любимците.












# 178
  • Мнения: 1 042
Добро утро на всички!
Гледам пак сте в "разправия" за Толгахан и Бу. И аз да се изкажа. За мен двамата са различни типове мъже  (по случайност и двата типа ги харесвам:satisfied:), единият по мургав и тъмен, другият по светъл и са си красиви, спор няма, въпрос на вкус е. Аз и тримата си ги харесвам (+Чачо) и не мога да определя кой е най най, радват ми окото Smiley.
Серията с развода ми беше много тежка, поплаках си със Нур, но в създалата се ситуация тя беше права за себе си, постъпи достойно, доказа що за човек е, жалко, че попаднаха в капана на Иджлял и двамата.

Аз пък да разходя Ча за баланс Smiley

Вел, както знаеш вече съм "наВътре"с нещата около Ча, това е снимка от серията ,която гледах снощи- познах нали??

# 179
  • Мнения: 1 042
Femmi, гледам, та се не стои около мене, стигнах до 12-ти епизод. Чачо ги пуска лафовете от време на време Smiley.
Много са търсени тези двамата, как ще ги опазим не знам Innocent


тая снимка на Ча да не ето сериала??, ОО страхотно изглежда на нея,хммм

Общи условия

Активация на акаунт