Към приятно закръглените-какви дрешки ще носите това лято?

  • 3 111
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
С това търсене,може  идея за бизнес да ми хрумне. Wink
А може и докато търся,да премина на 40 номер Joy

# 16
Не прави тази грешка да намаляш толкова рязко номера.Не е здравословно.За бизнеса те подкрепям.Как е времето в Сливен.Много си го обичам този град,нищо ,че кмета е Лечков и това ще го преживеем.Между другото Дани ти да не си 66 набор?

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Галхен,в Миролио имаше скоро  интересен червен костюм от лен-панталон и сако.Ако си до 42 размер-ще си намериш нещичко.
Е,в крайна сметка не става въпрос за гигант,а за 44 или 46 номер ...нещичко.
Намерих само един панталон червено райе-тип дънки,който си купих.ooooh!
А широки дрехи не обичам Sad


Дани ,този 42 р-р по-бълг.номерация ли е? Защото аз разбрах ,че  в Миролио има за по-пълни хора,и аз си го представям  нещо като  Бианка, а там съм м/у 40 и 42 / по немската номерация/

Да не се окаже да бием път напразно,че откога мрънкам да ходим до Сливен

# 18
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Да,по българска номерация.Да ти кажа,аз досега там много рядко съм виждала дрехи за по-пълни хора.А да не говорим,че почти нищо не ми е допадало като модели и платове,дори преди година и половина,когато не съм търсила 46 номер Grinning

# 19
  • Мнения: 5 877
Аз съм 44- 46. Нося си и рокли (изчистен модел, до средата на коляното, не впити, леко вталени), и поли (и дълги, и до средата на коляното, има много хубави в момента), блузки с къс ръкав, ако си стегна ръцете - и без ръкав, тънички блузки тип с ефирен дълъг ръкав, дънки, фланелки, сега си купих страхотен бежов панталон с много джобове, събиращ се в глезените, ризки със съвсееем минимално ръкавче. Пазарувам си от София, Добрич и Търново, от различни места. Намират се номерации. (
Аз 44 номер не го броя за много закръглено!

# 20
  • Мнения: 32
В Сливен има едно магазинче с малко по-големи номера. Намира се от Миролио по улицата в посока към центъра, в дясно. Преди няколко месеца съм виждала интересни неща там.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
В Сливен има едно магазинче с малко по-големи номера. Намира се от Миролио по улицата в посока към центъра, в дясно. Преди няколко месеца съм виждала интересни неща там.


Volna ,може ли да ми намериш адреса във www.bgmaps.com

# 22
  • Мнения: 1 547
Аз съм 44- 46. Нося си и рокли (изчистен модел, до средата на коляното, не впити, леко вталени), и поли (и дълги, и до средата на коляното, има много хубави в момента), блузки с къс ръкав, ако си стегна ръцете - и без ръкав, тънички блузки тип с ефирен дълъг ръкав, дънки, фланелки, сега си купих страхотен бежов панталон с много джобове, събиращ се в глезените, ризки със съвсееем минимално ръкавче. Пазарувам си от София, Добрич и Търново, от различни места. Намират се номерации. (
Аз 44 номер не го броя за много закръглено!

Анда, мила, ти си слаба. 44-46 българска номерация е нещо съвсем нормално.

В момента нося 42-44 немска номерация. Все още се намират интересни неща 42, но доста от дрешляците са ми тесни.
Днес си купих много симпатична спортна пола на H&M от Авантис на Витошка за 65 лв и съм много доволна  Peace

Иначе е трудна работа.  ooooh!

# 23
  • София
  • Мнения: 9 860
Момичета,може ли някой да ме светне каква е немската номерация и на каква българска отговаря.Примерно аз съм 54 българска Embarassed,колко е немската?

# 24
  • София
  • Мнения: 5 289
Ще нося поли и рокли,панталони трудничко си намирам.Днес си купих жестка рокля от един индийски магазин,а в един друг исках да меря рокля с доста ластици по нея с предно закопчаване е като казах,че ще я меря и продавачката с егати изражението ми каза,че нямало да ми стане и я било страх да ни я скъсам,е такава физиономия  имаше все едно щеше да ревне всеки момент.Ебати продавачките,аз и казах че нямаше да я напъвам за да вляза в нея,камо ли да я скъсам,а ако бях я скъсала нали щях да си я платя бе.Нямам думи просто,трябваше да й кажа аз на тая 2-3 приказки на място,още ме е яд,аз да не съм 100кг. #Cussing out

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 334
Момичета,може ли някой да ме светне каква е немската номерация и на каква българска отговаря.Примерно аз съм 54 българска Embarassed,колко е немската?

по пътя на логиката би трябвало да си 46 р-р по немската

# 26
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Галхен,магазинът се намира преди частната болница на Пенков.Там дрешките са от 48 нагоре.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 334

Галхен,магазинът се намира преди частната болница на Пенков.Там дрешките са от 48 нагоре.

мерси,дано да намеря нещо свястно  Praynig

преди малко се обадих на една приятелка,която е от Сливен и ми каза ,че е виждала в Миролио и дрехи с доста големи р-ри

# 28
  • Мнения: 1 006
мммдаааааааа, какво да правим, ние, приятно (аз вече не чак толкова приятно Mr. Green) закръглените newsm78
последните ми придобивки включват две поли - една дънкова до глезените, разкроена на 8 парчета, като само долу е широка - издължава и прави по-строен силуета и една на волани от индийски магазин - стои учудващо добре на дебело дупе и голамо коремче Blush Embarassed
иначе и аз не обичам широки дрехи - не съм чака като мама Барба Mr. Green
та, тениски, по-прибрани, но не впити, панталони с по-дългичко потниче или блузичка Thinking
Иначе миналото лято, точно след като бях родила и кърмех, се наложи да ходя на сватба и добре, че влязох в Кенсол, та и на продавачка случих  bouquet, носи жената до пробната всичко голямо, правихме комбинации и стана страхотен костюм от три части, които сега не нося Crazy, ама нейсе - на снимките изглеждам добре, чувствах се добре, а това беше най-важното за кърмаческия ми бюст по онова време!
Успех момичета и да свиркате като откриете нещо интересно!

# 29
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
мисля /99%/, че БГ -6 = Европейска.
или Евр + 6 =БГ

Общи условия

Активация на акаунт