Бригада "Нов дом" - 3

  • 73 479
  • 795
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 12 003
Рак изпуснах заради децата. Чакам линк да го гледам.

# 601
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
За вратите съм склонна да направя компромис. И ние си ги оставихме, доста по-стабилни са от новите.
А и реално не са фактор в топлофицирана сграда. Но да бяга навън топлото през прозорците е направо...

Голяма заблуда за вратите! 
Нищо общо нямат  комунистическият отдавна прогнил талашит с  новият HDF.
Не по-малко важна част са и за топло и за интериорен уют - още повече пък след голям основен ремонт на дома и накрая насред всичко чисто ново и хубаво  -  вратите на "бай тошо"  разбиват  целият интериор.
 
   А да и откритите  магазинни етажерки в детските стаи и те осират хубавия завършек. 

# 602
  • София
  • Мнения: 14 672
Да не са свършили оранжевите плочки? Една част от банята я оставиха на мазилка.

# 603
  • Мнения: 46 511
Голяма заблуда за вратите!  
Нищо общо нямат  комунистическият отдавна прогнил талашит с  новият HDF.
Не по-малко важна част са и за топло и за интериорен уют - още повече пък след голям основен ремонт на дома и накрая насред всичко чисто ново и хубаво  -  вратите на "бай тошо"  разбиват  целият интериор.
В случая на тях им е по-важно основните неща да са направени, прозорците зеят, но иначе имат уютни каренца на масата.
За вратите, имам голям опит с ремонти на апартаменти и наблюдения върху това как се държат при различни обитатели. За толкова години пораженията при сатрите се изчерпват с някое счупено стъкло. Новите са просто за боклука след 5 г. Разбира се, говорим за такива, които биха паснали на бюджета на предаването, иначе има и качествени. Но не всички стават за панел, така че е прекалено голяма разправия за срока, който си поставят.
За отоплението - в жилища като показаното е важно вратите да са отворени, защото в банята няма топломери и е пуснато на макс. Затоврени врати = по-студени стаи.

Да не са свършили оранжевите плочки? Една част от банята я оставиха на мазилка.
Май този сезон повечето ги правят така. И мен ме е яд, че преди 15 г. налепихме плочки изцяло. E, не го изпипват, но е по-уютно, когато фаянсът е само при душа.
https://s3.amazonaws.com/gerber-gh/57c068d905929a776d527d37/AV-20-852_beauty.jpg Purple Heart

# 604
  • Мнения: 4 381
Не разбирам каква е тази любов към отворените шкафчета? Изобщо не е практично.

# 605
  • Мнения: 1 311
Пак еднотипно обзавеждане, зелено, шахмат в оранжево и никакви гардероби. Разбиват техните и после йок..Rolling Eyes , къде ще си прибират дрехите тези хора. Едно единствено двукрило гардеробче видях, а те са най-нужни в едно домакинство. И тоя мокет направо ми се повръща от него. Има ламинати на промоции, крайно време е вече да започнат да ползват Smiley

# 606
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Всичко е сбирщок!! Каквото и от където им дадат...бои, шкафчета, плочки непродаваеми и т.н.Просто фирмите си правят почти безплатна реклама с тези изхвърлени неща!

# 607
  • DE
  • Мнения: 9 068
То такава реклама е повече анти реклама предвид остатъците които ползват Tired

# 608
  • Мнения: 14 966
И на мен вече ми става безинтересно.
Шегите им даже са плоски - имал бръчки, нямал бръчки.
Снощният епизод много вяло вървеше.
И декорациите пак са от най - масовите. Постери от Икеа, подложки от Джъмбо забелязах. И  от Юск имаше някакви салфетки ли там, нещо с техните специфики като десен.
Поне да имаше интериорни идеи.

# 609
  • Мнения: 15 204
Преди ме дразнеха зелени и червени /ярки/ стени. Сега е мокета. Само, който не е имал мокет може да направи такава грешка. Това поема всички прашинки, миризми и т.н. Колкото и да се чисти, не е като килим да го вдигнеш и изпереш. Не мога да отрека, има визия /поне в началото/, изолира добре, но до тук.

# 610
  • Мнения: 12 003
Някой може ли да даде линк към снощния епизод?

# 611
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Преди ме дразнеха зелени и червени /ярки/ стени. Сега е мокета. Само, който не е имал мокет може да направи такава грешка. Това поема всички прашинки, миризми и т.н. Колкото и да се чисти, не е като килим да го вдигнеш и изпереш. Не мога да отрека, има визия /поне в началото/, изолира добре, но до тук.
Ами като им подаряват мокет, мокет ще слагат. Ламинат не им подаряват!

# 612
  • Мнения: 1 925
Поне за баните да измислят други фигурки с добре познатите оранжеви или зелени плочки Grinning стига само с този шахмат Tired Face

# 613
# 614
  • Мнения: 2 015
Пак еднотипно обзавеждане, зелено, шахмат в оранжево и никакви гардероби. Разбиват техните и после йок..Rolling Eyes , къде ще си прибират дрехите тези хора. Едно единствено двукрило гардеробче видях, а те са най-нужни в едно домакинство. И тоя мокет направо ми се повръща от него. Има ламинати на промоции, крайно време е вече да започнат да ползват Smiley

Скарахме се снощи с дъщеря ми по този повод - разбиването.
Защото за мен нещо, което е здраво, винаги подлежи на някакъв вид рециклиране и преработка от хора с фантазия. Консуматорското общество обаче иска чисто ново, дори да е евтино и еднодневка на принципа, докъдето до там.
Секциите бяха здрави, хвърлиха чисто здрава табуретка в контейнера за отпадъци. Тези неща можеха да бъдат извадени и подарени на хора, които живеят по квартири или просто са в нужда.
Ломенето на мебели като психотерапия за стрес, хубава тактика изказа снощи Мария.
В бгмама има толкова теми на кадърни жени, които абсолютно от нищо правят чудеса с фантазия и стил.
Мокетът не е удачен избор в български градски условия. Ужасно много прах събира. В Европа съм виждала често мокет, но предимно за спални, където не се влиза и излиза непрекъснато.

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 11:39 от Walnuss

Общи условия

Активация на акаунт