Бригада "Нов дом" - 3

  • 74 945
  • 795
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 715
Даваха Камелия сутринта.Точно две минути беше репортажа и нищо същественно не каза.Даже не дадоха дома отвътре.Направо излязоха на терасата.

# 676
  • Мнения: 3 865
Само аз ли се чудя как 8 годишно дете ще сe побере в бебешко креватче?



Иначе всичко останало ми хареса.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 10:36 от Skrekkelig

# 677
  • Мнения: 1 925
Много ми хареса ремонта. За първи път цветовете ми допадат във всяка стая. Стана много уютно въпреки неадекватно построеният втори етаж.

# 678
  • Мнения: 2 015
Само аз ли се чудя как 8 годишно дете ще сe побере в бебешко креватче?



Иначе всизко останало ми хареса.

Може би е вид кошарка, в която да го оставят като безопасно място за определено време. Защото площта на етажа позволяваше доста легла, но явно аз не съм следила достатъчно внимателно.

# 679
  • Мнения: 39 388
Не се ползва за легло, а за кошарка.

# 680
  • Мнения: 3 865
Според мен кошарката е грешна покупка - поръчана е по нета, където вероятно е била дадена общата дължина, която включва и чекмеджетата и това ги е заблудило. Купили са кошарка за непроходило бебе - това голямо дете какво ще прави там. Вижда се че кошарката върви и с преобувалня за много малко бебе



Не видях легло за детето - все някъде трябва да спи.
А тази жена кога и как спи при положение, че дето  нощем си играе и дига шум !

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 10:51 от Skrekkelig

# 681
  • Мнения: 1 925
Аз до колкото видях, кошарката си я ползваха и преди бригадата. Още като снимаха в началото, мисля че тя си беше там, дори даваха детето в нея.

# 682
  • Мнения: 1 428
Да, кошарата беше там и преди ремонта. Според мен са я купили, когато е бил бебе. Не дадоха къде спи малкото момче, но го дадоха в кошарката, което ме навява на мисълта, че все още спи в нея.

# 683
  • Мнения: 39 388
Е как 8 годишно което е метър и 30-40 ще спи в бебешко легло 1.20?

# 684
  • Мнения: 1 428
Не знам как се събира и дали наистина спи там, ама дадоха два събрани дивана, на които казаха, че спят майката и голямото дете. Малкото го дадоха в кошарата, не казаха къде спи то. Според мен, щом обича да си играе нощем едва ли майката седи будна постоянно до него- сигурно си е вътре в кошарата и като му се приспи просто си ляга. Затова предполагам са сложили и дъска нагоре за да не падне.

# 685
  • Мнения: 4 384
И аз не видях друго легло. Предполагам още ползват това креватче заради високите стени така, че да не падне или да не може да излезе сам. Ако спи свито, ще се събере, но едва ли е удобно да не може да си опъне крачетата. А и как го вдига майката всеки път да го сложи в креватчето или извади от там.

# 686
  • Мнения: 2 015
И аз не видях друго легло. Предполагам още ползват това креватче заради високите стени така, че да не падне или да не може да излезе сам. Ако спи свито, ще се събере, но едва ли е удобно да не може да си опъне крачетата. А и как го вдига майката всеки път да го сложи в креватчето или извади от там.

Решетката е подвижна. Просто се изважда, детето остава вътре и пак я слагат. Иначе отгоре е невъзможно.

# 687
  • Мнения: 1 925
И все пак най- много ме изкефи бабата Grinning Не мога да преценя дали беше искрена в реакциите си или малко преиграваше ама доста се посмях Grinning

# 688
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Може да е спало с баба си. В кошарката сигурно го държат от гледна точка на безопасността му. Не е стабилно, и не може да кръстосва стаята, докато майка му върши нещо друго.
Знам за друго такова "дете", изработиха му кошара по поръчка, защото вече е висок колкото баща си.

# 689
  • Мнения: 4 384
Бабата преиграваше леко според мен, но не е лошо. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт