Кой продукт за комфортно и нежно бръснене Batist искате да изпробвате?

  • 21 697
  • 296
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 549
Крема за контрол и забавяне на растежа - дори не знаех, че съществува и ми е интересно дали наистина има ефект.

# 196
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Бих искала да изпробвам пяна за бръснене Batist.

# 197
  • Мнения: 1 294

Аз бих искала да изпробвам кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist.

# 198
  • София, България
  • Мнения: 631
Контрол и продължителен комфорт
Кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist - това е продуктът, който бих искала да изпробвам Simple Smile

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 567
С удоволствие бих изпробвала крема за забавяне на растеж !
Ако не го спечеля - ще го купя ! То това , ако работи си е жива магия !

# 200
  • Мнения: 630
Много бих искала да пробвам Крема за контрол и забавяне растежа на космите, защото не съм използвала до сега подобен продукт и ми е интересно дали ще има ефект, а ако е така ще ми е много полезен да го ползвам постоянно, за да ми помогне по-рядко да се епилирам, защото имам кожна алергия след епилирането, с която не мога да се справя.

# 201
  • Мнения: 346
Бих пробвала с удоволствие пяната за бръснене, олиото и лосиона. Привърженик съм на бръсненето, защото е лесно и бързо, а епилирането ми оставя обърнати косъмчета и е доста времеемко.

# 202
  • Мнения: 65
Здравейте!

Бих пробвала с удоволствие гела за измиване и бръснене за жени.

# 203
  • Мнения: 740
'Крем за контрол и забавяне растежа на космите Batist' бих искала да пробвам.
Не съм пробвала такъв продукт и бих искала да видя дали наистина има ефект.

# 204
  • Мнения: 311
Бих искала да изпробвам пяна за бръснене Batist.

# 205
  • София
  • Мнения: 2 379
Бих пробвала Пяна за бръснене Batist, защото за мен бръсненето с пяна е възможно най-комфортно и рискът от порязване е минимален.

# 206
  • Мнения: 1 504
Много бих искала да изпробвам кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist.

# 207
  • Мнения: 6 017
Бих искала да пробвам крема за контрол и забавяне на растежа. Не съм използвана до сега такъв продукт, дори не знаех, че съществува и ми е интересно дали наистина забавя растежа на косъма.

# 208
  • Мнения: 116
Крем за забавяне на растежа, много ми е любопитно дали действа?

# 209
  • София
  • Мнения: 135
Бих пробвала кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist. Интересно ми е какъв ефект ще има и дали наистина е ефикасен.

Общи условия

Активация на акаунт