Кой продукт за комфортно и нежно бръснене Batist искате да изпробвате?

  • 21 695
  • 296
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 988
Олио Batist, това е моят избор, защото след бръснене кожата ми има нужда точно от такава грижа.

# 211
  • Мнения: 409
Искам да изпробвам крема за контрол и забавяне растежа на космите Batist, за да мога да се бръсна по-рядко.

# 212
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 778
 продукта за комфортно бръснене

# 213
  • плевен
  • Мнения: 454
Бих искала да пробвам крема за контрол и забавяне на растежа Batist Sparkling Heart

# 214
  • Мнения: 176
Кремът за контрол и забавяне растежа на космите Batist.

# 215
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Харесах си кремът за контрол Simple Smile

# 216
  • Мнения: 819
Крем за забавяне на растежа

# 217
  • Варна
  • Мнения: 1 760
Бих искала да ползвам Свежа хидратация

# 218
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Всички продукти бих пробвала с удоволствие, защото съм със супер чувствителна кожа и бръсненето за мен е част от ежедневието. Като по-интересен, бих предпочела лосиона за след депилация. Не съм ползвала специален такъв и ми се ще да видя дали че има разлика с обикновените лосиони.

# 219
  • Стара Загора
  • Мнения: 494
Бих искала да пробвам лосиона за след депилация/епилация, тъй като след епилиране кожата ми има нужда от овлажняване.

# 220
  • Мнения: 1 049
Кожата ми е чувствителна и бих искала да пробвам Олио Batist за свежа хидратация.

# 221
  • Мнения: 5
Бих искала да пробвам продукта Контрол и продължителен комфорт, защото не съм ползвала такъв продукт до сега. Ще е много по-удобно , ако има резултат от продукта.

# 222
  • The Vampire City
  • Мнения: 74
Крем за контрол и забавяне растежа на космите Batist

# 223
  • Мнения: 21
Крема за контрол и забавяне на растежа - не съм използвала такъв продукт и ми е интересно дали наистина ще има ефект.

# 224
  • Мнения: 15 960
Хареса ми крем за контрол и забавяне растежа на космите Batist - искам да пробвам ефективността му.

Общи условия

Активация на акаунт