Частни училища - информативна тема 21

  • 92 777
  • 772
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 569
Златарски за първа година имат прогимназия, така, че предполагам скоро ще се разбере как влизат в гимназията техните ученици.

# 736
  • София
  • Мнения: 5 253
Съжалявам, че нахлувам в темата тема, но пуснах какви ли не търсачки и нищо съществено не ми излезна. Изчетох и последната тема- не намерих.. Темите за съжаление са много и няма как да ги изчета, абе има, ама време нямам толкова.
Предстои ни избор на частно училище (ха, каква изненада.. поредните Grinning ), та спрели сме се на няколко. Няма да питам за мнение за тях, а само кога долу-горе започват дните на отворени врата? На някои намерих, че са около Февруари, но за някои прочетох, че са Декември (само коментари, нямаше официално). Търсих на сайтовете, няма такава информация за сега... тЪ.. кога бе аджаба да ида да си поговоря и да разбра дали ще се Аресаме или не?
Кога публикуват инфорация? Търсих за минали години и нищо.. направо съм разочарована Sad

# 737
  • Мнения: 511
ЧНУ "Питагор" - Ден на отворените врати: ПУК - 5 декември, 1. клас - 11 декември, и двете от 18 часа. По-подробна информация -https://www.parvamatematicheska.com/chnu-pitagor/pitagor-priem.html

Офф: Постът ти в електриково зелено едва се чете Sad

# 738
  • Мнения: X
Не си гледала достатъчно задълбочено сайтовете. Някои пуснаха инфо там и във фейсбук страниците си.

# 739
  • София
  • Мнения: 5 253

Oхх да го еВа.. пиша с този цвят от 2000 година и си ми е запазена марка. Ще трябва да го сменя след коментари (не е само в тази тема), но ми носталгично.
Изброените не са сред избраните от мен, но явно ще трябва да се обаждам. Лошо ли е да споделя над кои гледам?
Скрит текст:
Светлина, Азбуки, Българското школо, Алтернативното, Еспа, ...
В общи линии всичко алрернативно и близко до Младост..
На първо място ми е Светлина де..

# 740
  • Мнения: 6 547
Кое е Алтернативното училище? Thinking

# 741
  • София
  • Мнения: 2 775
Може би Прогресивното?
След като имате набелязани училища, най-добре им се обадете. Отидете на място.

# 742
  • Мнения: 8 230
rainy...честно казано ме виждам смисъл едно училище да прави ден на отворените врати ако попълва класовете си с деца от ДГ.
Пипи беше впечатлена от Азбуки, та най-вероятно можеда сподели как става посещението. За БШ не съм чувала да има. Прогресивното правят периодични а Светлина почти не се коментира в тази тема.

# 743
  • София
  • Мнения: 546
Светлина не правят дни на отворени врати. Обаждаш се, уговаряш среща и отиваш.

# 744
  • Мнения: 6 299
Офф: Постът ти в електриково зелено едва се чете Sad

Просто го маркирай с мишката и ще се прочете, ако ще дори и с бяло да е написан като ето това тук например . Чак тук свършва предното ми изречение, преди това има думи, написани с бяло, маркирай ги и ще се прочетат:-D

# 745
  • София
  • Мнения: 5 253
Когато си мислиш за алтернатива, Прогресивното става Алтернативното Grinning Съжалявам за грешката.
Да, забелязах, че Свелина не се коментира, което ме учудва, защото за него от приятели, чиито деца са там, знам добри неща.
Подозивам, че за БШ, казвате че пълни само от ДГ класовете си, но ми се иска да видя.
Не знаех, че трябва да се звъни, за да разбера. Все си мислех, че има в интернет информация, но ...
Безценни сте ми (имаше гушкаща емотиконка, но и нея я няма...)

# 746
  • Мнения: 20
Здравейте, попаднах на тази статия за училищния комплекс и детска градина Британика - някой има ли повече информация, защото не успях да намеря повече: https://gradat.bg/news/2018/11/02/3338264_ljubomir_lalov_britani … qavDoqQkkMOPymrpg

# 747
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 737
Когато си мислиш за алтернатива, Прогресивното става Алтернативното Grinning Съжалявам за грешката.
Да, забелязах, че Свелина не се коментира, което ме учудва, защото за него от приятели, чиито деца са там, знам добри неща.
Подозивам, че за БШ, казвате че пълни само от ДГ класовете си, но ми се иска да видя.
Не знаех, че трябва да се звъни, за да разбера. Все си мислех, че има в интернет информация, но ...
Безценни сте ми (имаше гушкаща емотиконка, но и нея я няма...)


Твоите училища донякъде съвпадат с моите Simple Smile)

Аз като обикалях, бях на вълна ДГ още, но имах едно наум за училища и да кажа каквото знам.

В БШ места има, дори в момента имат обявени свободни на сайта си (който иначе е много смотан).
Обаждаш се за среща. Така и не знам в момента как им е програмата- никаква инфо няма на сайта. Махнаха ли испанския и руския от първи клас? Ще се радвам който знае, да сподели. Иначе имат отлична база, нова директорка, в която се влюбих по четени интервюта с нея.

 В Азбуки е проблем с местата- ако детето не е там от 2 годишно, забрави :Д Все пак, за инфо, подборът им започва януари месец, попълваш заявление и евентуално отивате на пробен ден с детето (не сме стигали дотам още). Обади се януари да питаш за текущата ситуация- по телефона все това казват, че тогава им започва подборът.

За Светлина съм чувала добри неща, но ни е далеч, а и нещо не ме грабна по сайт и концепция.

Прогресивното- за номер 3 в младост не съм попадала на никакви отзиив, освен, че търсят сграда и сега са временно при БШ. То е съвсем ново.

Артис не помня дали ти беше в списъка? Харесва ми като програма и визия, но не съм ходила там.  Ако е задължително да има детето уклон към ИИ не е за нас. Ако става само с музика и танци, ще го проучвам.

# 748
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
БШ започва все повече да ме интригува Blush

# 749
  • София
  • Мнения: 10 825
Здравейте, попаднах на тази статия за училищния комплекс и детска градина Британика - някой има ли повече информация, защото не успях да намеря повече: https://gradat.bg/news/2018/11/02/3338264_ljubomir_lalov_britani … qavDoqQkkMOPymrpg
Никой няма повече информация защото в момента се строи сградата,  а училището ще започне да работи след година или две. За момента Британика провеждат само езикови курсове. Аз мога да ти кажа къде се намира, често минавам от там, а в тази статия сякаш не са написали местоположението.

Общи условия

Активация на акаунт