SUPERNATURAL: Кайсиите отвръщат на удара

  • 37 084
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 6 388
Пак тормозят Миша Joy :

# 331
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Joy
Ей така някой ще тормози и Джефри.

# 332
  • Мнения: 31 774
Аз така Моят не бих го тормозила. Друго тормоз ще упражня. Кайсиево-брулещ  Joy

# 333
  • Мнения: 6 388
Имайте и сметана подръка сепак, дори да не се използва като в клипчето Stuck Out Tongue Winking Eye ...

# 334
# 335
  • Мнения: 6 388
A Better World

# 336
  • Мнения: 6 388
14.01 "Stranger in a Strange Land" Sneak Peek - Where's Dean? Scene

# 337
  • Мнения: 6 388
Мазането с "пайове" свърши работа -
Supernatural TV series wins the 2018 Reel Thankgiving Challenge for the Greater Vancouver Food Bank
Film and TV productions shooting in B.C. have given a local food bank a huge helping hand to ensure that some of the region's most vulnerable citizens don't go hungry this Thanksgiving.
The Greater Vancouver Food Bank and the Directors Guild of Canada, B.C., along with industry partners, launched the Reel Thanksgiving Challenge on September 28, in which teams from locally-based productions competed to see who could raise the most money for the Greater Vancouver Food Bank.
[...] This year, Supernatural, now shooting its 14th season, came out on top by raising a whopping $40,592.
[...] The total amount raised this year was $195,717, which exceeded the goal of $150,000.

# 338
  • София
  • Мнения: 905
От Инстаграма на Дженсън

jensenacklesHey @tvguidemagazine thanks for continually being so cool to us over the years. And helping us gear up for our season 14 premier! Everyone ready?!!!



https://www.instagram.com/p/BouEEBKAWLq/?hl=en&taken-by=jensenackles

# 339
  • Мнения: 5 366
Аз съм се навила да чета книгите, правени по сериала (нали така?). Някой чел ли е някоя от тях и дали си заслужават? Английският ми е доста ръждясал и искам да си вървя старите знания. Подходящи ли са за тази цел или ще са ми сложни? В Амазон се намира стабилна бройка на добри цени и след отпуската мисля да се заема.

# 340
  • Мнения: 6 388
Има няколко типа книги, свързани със сериала. Ако ми дадеш примерни книги, към които си се насочила, ще се опитам да ти отговоря.

# 341
  • Мнения: 5 366
Там е работата, че още се чудя.
https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85% … Supernatural+buch

Това предлагат Амазон в каталога си. Може би по-конкретно ме интересуват тези, които са по съответния сезон (например Nevermore). За съжаление в последно време нищо не гледам, а само чета. Знам, че книгите не могат да заместят сериала, но пак са нещо. Нещо не мога да се насиля да гледам каквото и да е. Стигнах до 9 сезон и просто спрях.

# 342
  • Мнения: 6 388
Значи ще ти кажа накратко за всички типове книги.
- Ако искаш да опресниш знанията си по английски, новели като "Supernatural: Nevermore" са подходящи. Разказват за някакъв случай, но не са част от т.нар. канон на сериала. Единствената връзка е, че имат право да използват героите, снимки и други елементи от марката "Supernatural", и да се продават без проблеми. Трябва да се приемат като всяка друга художествена литература - дали ще е интересна и добре написана може се разбере само при четене.
- Ако искаш да научиш нещо повече за самия сериал, подходящите книги са "Supernatural - The Official Companion", "Supernatural - The Essential Supernatural" и подобни. Аз имам тях и ми харесаха. Съдържат интервюта с актьорите и екипа, интересни неща от "кухнята" на сериала. Но определено не стават за припомняне на езика.
- Последната група са творенията на лелите от Fangasm - "Supernatural Fangirls" и т.н. Едни безкрайни психоложко-философски фльонги... Предполагам, че частите, написани от актьорите са интересни, но дори заради тях нямам желание да купя книгите. Според мен не са подходящи като помощ за чужд език.

# 343
  • Мнения: 6 388
Стана ми интересно да видя какво, свързано със сериала, се предлага в момента. Нищо не си харесах. Видях обаче тези неща - картонени фигури в естествен ръст:



И Априкотчо:



Не бих си взела - ще забравя, че е там, ще се стресна, ще го изритам яко и язък за покупката Joy Joy .

# 344
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Ти не би, но други - да.Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт