SUPERNATURAL: Кайсиите отвръщат на удара

  • 36 963
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • All of time and space, everywhere and anywhere...
  • Мнения: 740
Запис Blue Heart

Финалът не беше зле...

Добра игра на Дженсън и Джаред. Няма да коментирам боя Майк/Луци. Жици и лоша хореография... Случва се и на най-добрите сериали.

Очакваше се Дийн да каже голямото "Да". Но не знам как изобщо си мислеше, че Майкъл ще уважи каквато и сделка да са сключили по време на липсващите сцени...

Тъжното в целия епизод и в сезона като цяло е, че сценаристите всячески се опитват да избутат Кастиел в някой ъгъл да не им пречи. Миша от своя страна, дори и при лошо написан сценарии, се справи блестящо!

И все пак се оказа, че We always end up here.





# 61
  • Мнения: 6 386
CW Upfronts 2018:





# 62
  • Мнения: X
Joy Joy Joy
Много са яки на последната снимка!

# 63
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
Страхотни! Днес осъзнах, че това е сериалът, който гледам най-отдавна. Цели 11 години Grinning

# 64
  • Мнения: 31 364
Права си. И аз така.

# 65
  • Мнения: 152
Гледам този сериал от лятото на 2010 цели 8 години

# 66
  • Мнения: 31 364
Аз май от 2008 го гледам. Помня, че имаше три излезли сезона и ме зариби една приятелка. И като почнах, не се спрях.

# 67
  • Мнения: 116
Джим Бийвър се е сгодил

# 68
  • Мнения: 31 364
Горчивооо  Laughing

# 69
  • Мнения: X
Той пък на време Joy

# 70
  • Вестерос
  • Мнения: 38 195
С какъв пръстен 😁😁😁

# 71
  • Мнения: 31 364
Прилича ми на моркови  Thinking

# 72
  • Мнения: 6 386
Радвам се за Джим, желая му щастие!
PS. Аз съвсем без пръстен се дадох, разказвала съм ви каква романтика беше Stuck Out Tongue Winking Eye . ПрецакАх се начи Joy Joy !

# 73
  • Мнения: 31 364
Радвам се за Джим, желая му щастие!
PS. Аз съвсем без пръстен се дадох, разказвала съм ви каква романтика беше Stuck Out Tongue Winking Eye . ПрецакАх се начи Joy Joy !

Аз съм пропуснала. Разкажи пак  Grinning

# 74
  • Мнения: 116
Джим мисля, че е бил женен навремето, жена му е починала. Май има голяма дъщеря.
Даже се учудих, че пак се е сгодил, но това е хубаво. Жена му младичка ми се вижда. А май точно моркови са, защото нещо беше написал, че пръстенът е с бетакаротин.

Общи условия

Активация на акаунт