SUPERNATURAL: Кайсиите отвръщат на удара

  • 37 075
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
И аз не знам за Импалка

# 76
  • Мнения: 6 388
Отдавна е било значи. Разказвам отново:
Скрит текст:
Обажда ми се един ден проекто-Милото Smile , че искал да поговорим. Отивам аз у тях и той ми казва, че наскоро е получил предложение за работа в чужбина. Разказва ми какво е проучил като условия за работа, живеене и т.н. Пита ме какво мисля, отговарям, че е чудесна възможност и трябва да приеме. После:
- Искаш ли да дойдеш с мен? Като моя съпруга?
- Ми добре.
И това беше Joy . Без пръстен, без церемонии. Повече време ми отнема да си избирам лак за нокти, отколкото вземането на това решение, което промени изцяло живота ми.
После заминахме на почивка и там купихме пръстен, но не по традицията, а какъвто ми хареса. Нося си го често и до ден днешен (за разлика от халката Stuck Out Tongue Winking Eye ).
Интересно съвпадение е, че там в хотела гледах първия в живота си епизод от Supernatural, така че започнах и тази "връзка" Joy . Без нея нямаше да съм тук сега, да познавам вас Hug и още много чудесни хора и приятели.

Ще сложа една снимка, за да съм по темата сепак:

# 77
  • Мнения: 31 682
Ми добре вика  Joy

# 78
  • Мнения: X
Това ми напомня на едни приятели, които така се ожениха след като бяха гаджета в продължение на цяла една седмица. Били са ходили заедно до един град и на връщане мъжа карал колата и така я питал, нито е падал на колене, нито пръстен е имал, ей така едно "искаш ли да се оженим" и отговора същия "ми добре" Joy

# 79
  • Мнения: 6 388
Joy Joy Супер, така се прави! Да ги поздравиш от мен.

# 80
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Супер история!!!

# 81
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Здравейте ! Вие вече нова тема се заформили. Сега ми се включи новата версия и страшно ме дразни. Всичко ми е много бледо и още свиквам. Страхотен финал на сезона. Искам само да кажа, че според мен Дий сякаш не беше съвсем Дийн в предишния епизод, когато вампирите убиха Сам. Сякаш много бързо го прежали, нямаше никаква драма. Може да си има семейни проблеми човекът.
Момичета, трябва ли да маркирам бутончето с камбанката - "следи " ? Тази нова версия ми е много тъпа, а вече няма опция да си върна старата версия .

# 82
  • Мнения: 31 682
Бъфи, аз все още съм на старата и така ще съм докрай  Laughing
Може да се върнеш винаги.
Ето ти линк към старата версия. Можеш да си я запазиш и да си влизаш от нея.
Има и друг начин. Скролираш надолу и на черната лента кликаш старата версия. Няколко бутона има

За нас
За реклама
Правила
Помощ
Стара версия
Мобилна версия
Блог

# 83
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Елорка,  май си забравила да ми дадеш линк. При мен няма черна лента. Ех, мъка, мъка .........Получих имейл да се съглася с новите правила за поверителност за личните данни, щото иначе щели да ми изтрият акаунта. Аз приех и изведнъж всичко се обнови и старата ми версия изчезна.

# 84
  • Мнения: 31 682
Да  Laughing
Забравила съм да го пейстна
http://old.bg-mamma.com

Абе няма как да нямаш черна лента значиии.
И аз се съгласих с правилата, ама ми седи и си се връщам, ако попадна в новата.

Ето виж



Скролираш така, че плъзгача да ти стигне до края. И тогава се появява.
Ако малко скролираш нагоре, изчезва.

# 85
  • Buffyworld
  • Мнения: 1 535
Елорка,  благодаря много  !  Hug Спаси ме направо !  Мерси ! Иначе аз наистина нямам такава черна лента. Може да ми е по-малък обхвата на екрана на лаптопа. Сега тази страница я добавих в любими и се надявам, че няма да изчезне  Shocked Hug

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 17:22 от _Buffy_

# 86
  • Мнения: 31 682
Моля, моля  Hug
Дано не изчезне.
Дано и старата версия си остане още много дълго време  Grinning
Може и заради малкия екран, но ме съмнява.
Абе важното е, че вече си в старата версия.

# 87
  • Мнения: 6 388


Joy Joy Joy Уджаст!

# 88
# 89
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Хахахха не , нееее Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт