Празнува ли се при вас празника на детето? На 01.06 ли?

  • 1 095
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 914

В Middle East,уикендът е четвъртък и петък. Simple Smile

Така ли?! Не знаех. Интересно.

 #Crazy за първи път чувам този факт Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 932
Тук явно не се празнува, иначе щяхме да сме залети с промоции и специални оферти послучай Празника...

# 17
  • Мнения: 1 269
Цитат
Публикувана от: Maika 
Вмъкни Цитат
Цитат на: Noia в сряда, 31 май 2006, 08:11

В Middle East,уикендът е четвъртък и петък.


Така ли?! Не знаех. Интересно.


Така е така Grinning Само 4е ще го направят да запо4ва в петък.И по4ивните дни ще са петък и събота.Незнам дали е влезнало в сила.( извинявам се за офф-а)
Ина4е ние  ве4е 2-ра година под ред празнуваме в Бг.Малката е много щастлива.Утре има организирано празненство по слу4аи 1-ви юни в южния ни парк,но такъв дъжд се изсипа преди малко,4е само мога да си представя каква кал ще е в парка.

# 18
  • Мнения: 7 430
Тук явно не се празнува, иначе щяхме да сме залети с промоции и специални оферти послучай Празника...

Така е...за съжаление, ама това не ми пречи на мен да му купя подаръче и да го празнуваме Wink

# 19
  • Мнения: 27 524
Не, май си е само Бг празник  Confused

# 20
  • Мнения: 185
При нас се праzнува. Например ще правят праzник в детската градина следобяд, дори и zа родителите, но по желание. Който иска идва и хапва нещо, zа децата ще има надуваем zамък. (дано само да не вали). Родителите също по желание могат да подарят малък подарък или сладки неща на децата си. Не се праzнува масово и не е толкова праzнично както в Бг.

# 21
  • Мнения: 2 825
И при нас не се празнува  Sad
но пък испанците казват, че всеки ден е празник на детето  Peace

# 22
  • Мнения: 3 388
но пък испанците казват, че всеки ден е празник на детето  Peace

 Laughing Това много ми хареса! Честит празник от мен на всички малчугани! Да радват мама и татко, да са най-послушните и умни дечица на света  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт