Бързи здравословни въпроси и отговори – 14

  • 54 409
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 69 129
След прекарано  боледуване мисля беше нормално да се покачат моноцитите.
Какво толкова страшно четете?
Страшно е когато стойностите са 2-3 пъти над или под нормата. Не когато  леееко са мръднали встрани от граничните стойности..

# 421
  • Мнения: 5 910
За отпадналост какви витамини е добре да се взимат. Ям много плодове и зеленчуци. Не съм се изследвава, не знам дали имам недостиг. Но в момента ежедневието ми е доста натоварено и имам нужда нещо да ме тонизира и да да ме подсили с енергия.
Някой да е пил Имусан?

Не бих ти препоръчала да си губиш времето с препарати за общ тонус и енергия. Peace

Правилният начин е първо да си пуснеш изследвания, за да отхвърлиш евентуални здравословни проблеми - с ЩЖ, висок Инсулин и т.н. Аз дълги години се самоубеждавах, че е нормално да се чувствам уморена и сънлива, че се дължи на стрес и напрежение, че "всички сме така", пък след като случайно открихме за какво иде реч на няколко рутинни медицински прегледа, се хванах за главата...

Ако всичко с хормоните ти е наред, може да тестваш нивата на Витамин B12, Витамин D, Желязо / Феритин / ЖСК, Магнезий. Те често също са "виновници" за хроничната умора. След това си купуваш качествени добавки, ако се установят дефицити, и попълваш липсите. Peace

# 422
  • русе
  • Мнения: 1 317
Хумата за пиене за какво е полезна и има ли доволни от употребата и? Благодаря Ви.

# 423
  • Мнения: 64
Здравейте.Леко са ми зачервени очите и мисля да си направя компрес от пакетчета чай от лайка.Въпроса ми е студен или топъл трябва да е?

# 424
  • София
  • Мнения: 4 028
Здравейте.Леко са ми зачервени очите и мисля да си направя компрес от пакетчета чай от лайка.Въпроса ми е студен или топъл трябва да е?

Не горещ - аз правя с хладен към студен чай

# 425
  • Мнения: 64
Имам и капилярчета в очите ,с какво мога да ги махна.Взех си Визин.

# 426
  • Мнения: 51
Здравейте. От известно време насам изпитвам болки в колената. Спортувам всеки ден и се чудя дали не се пренатоварих. Дали има някакви добавки, с които мога да си помогна? Хич не ми се иска да спирам спорта..

# 427
  • Мнения: 2 760
Момичета, има ли тема за инсулинова резистентност? Не се ориентирам с търсачката.

# 428
  • Мнения: 48 052
Съвместими ли са аугментин и детралекс?

# 429
  • Мнения: 46 573
Момичета, има ли тема за инсулинова резистентност? Не се ориентирам с търсачката.
Тази, но тя е насочена по-скоро към отслабването.

В Хашимотото също я обсъждаме.

Въпроси и отговори за хиперинсулинемията! - 16

# 430
# 431
  • Мнения: 2 760
Благодаря!!!

# 432
  • Мнения: 51
Никоя от вас ли няма проблеми с колената, момичета? Много бих била благодарна за препоръка за някоя добавка, която успокоява болките в тях.

# 433
  • Мнения: 4 872
Ходите ли на профилактични прегледи при ЛЛ? Ако да, какво включват? Аз никога не съм ходила, но това е защото я посещавам редовно с някоя моя болежка или заради детето .Все пак ми е интересно , какво ми се полага годишно като профилактика ?

# 434
  • Мнения: 668
Мери ми кръвно, телесна маса, електрокардиограма и ми пуска за кръвна картина.

Общи условия

Активация на акаунт