Вчера в моя град Стара Загора се случи нещо ужасно.

  • 5 233
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 166
 newsm17
Дано е добре мъничкото слънчеце там, където е! Господи, ами родителите.... Жестоко е!

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Вече писах в съседната тема в другия форум, но и тук да изкажа съболезнованията си на родителите. УЖАСНА ТРАГЕДИЯ, нямам думи. Лек пръст на момиченцето. Божидара- какъв дар от бога, след като той си я прибира. Толкова чакано дете... Жалко, не мога да спра сълзите си, дори не мога да си представя мъката на родителите. За тях това вероятно е края на света.

# 17
  • Мнения: 311
Милата душичка   smile3518   Flowers Rose  Flowers Rose Просто не ми се мисли как са родителите на това ангелче.Дано намерят сили да продължат напред.ГОСПОДИ защо си толкова жесток!
Искренно се надявам и вярвам че молкото ангелче е с нашите ангелчета които сега се грижат за него  Flowers Rose Flowers Rose newsm45

# 18
# 19
  • Мнения: 255
Ох ,не мога да спра да плача .Това е такава трагедия ,милата майчица ще и трябват много сили и подкрепа.Ох,незнам просто какво да кажа такава буца е застанала на гърлото ми ,защото преживявам цялата тази трагедия newsm45 newsm45 newsm45 .

Е вече се убедих че няма Господ щом ни отнема АНГЕЛЧЕТАТА по този начин.
А за шофьора само #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ще се помоля за малкото ангелче Praynig Praynigи знам, че моето малко момиченце ще се грижи за него.

# 20
  • Мнения: 7 111
 Flowers Rose Praynig за мъничката душичка. newsm45
А за родителите - дано (не знам как) намерят сили да продължат напред. 

# 21
# 22
  • Мнения: 13
Много е тъжно и несправедливо да се случи това. Няма какво да кажа, да намеря думи за утеха, но за съжаление такива шофьори се срещат все по -често.

# 23
  • Мнения: 464
Моите съболезнования... Искрено съжалявам za загубата на родителите .

Последна редакция: чт, 01 юни 2006, 18:01 от Trouble Maker

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 955
о Боже, толкова е тъжно...  Cry
как може да се случват такива неща...защо...  Tired
не е справедливо...  Cry
съжалявам много... горките родители... Praynig

# 25
  • Мнения: 66
Да не дава Господ на никого. Много мъка има , много.Душичката му да почива в мир.

# 26
  • Мнения: 953
Да не дава господ никому. Мир за малката душичка. Ужасна трагедия за родителите.

# 27
  • Мнения: 1 234
Жестока трагедия...нямам думи...Защо цената на щастието на някои е толкова непоносимо висока, и не може да се купи изобщо, а за други - е безплатно...несправедливо е, да искаш толкова дете...и накрая да го загубиш по най-нелепия начин...
Сърцето ми кърви, не мога да спра да плача...

# 28
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
мир за малкото ангелче  Praynig

# 29
  • София
  • Мнения: 1 941
Момичета, в клюкарника има подобна тема и там прочетох, че в същия ден във Варна друго бебе било блъснато, но се е отървало с комоцио. Нещото, което ме травмира е, че бебето е ромче и било блъснато нарочно пред автомобила с цел изнудване за пари. Това била честа практика на ромите около аерогарата във Варна. Толкова ми стана мъчно за всички майки загубили децата си - желани и обичани. Не мога да спра да питам, и аз незнам кого, къде е справедливостта в този свят. Кога ще бъдат наказани тези, които умишлено причиняват смърт и болка, защото засега наказанието да сме лишени от съществата, които най-много обичаме се стоварва върху нас. Cry

Общи условия

Активация на акаунт