Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 887
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 9 374
Единственото, което май не познахме е, че Зорница ще нагази в тинята покрай Ина, на която помага и Фотев ще я погне, а наш Марио ще търчи да я спасява. Вместо това гледахме как Марио се гърчи по брат си, който го закъсва с черния дроб, а тя е до него и го подкрепя. Grinning Иначе за другото сме 6. Wink

# 1 846
  • Мнения: 2 655
Хора, колкото и да чакам с нетърпение финала, ще ми е гадно без моите любимци. Толкова свикнах с техните истории , чувства и изживявания, че сега ми е гадно, че се разделяме.
Беше си ми част от ежедневието да чета коментарите тук, от 8 до 9 ,а после да чакам да стане 11, за да гледам епизода.
Толкова любими сцени имам, които си превъртах с удоволствие, когато имах свободно време. Ще ми липсва всичко това 😢

# 1 847
  • Мнения: 1 358
Хора, колкото и да чакам с нетърпение финала, ще ми е гадно без моите любимци. Толкова свикнах с техните истории , чувства и изживявания, че сега ми е гадно, че се разделяме.
Беше си ми част от ежедневието да чета коментарите тук, от 8 до 9 ,а после да чакам да стане 11, за да гледам епизода.
Толкова любими сцени имам, които си превъртах с удоволствие, когато имах свободно време. Ще ми липсва всичко това 😢


И аз това си мислех днес Cry Чакам с нетърпение вторник, но ми е адски мъчно, че свършва. До септември си е дълго време без сериала Sad

Обнадеждена съм и аз вече, че ще видим хубави сцени между Марио и Зори, и че не се лъжем с тая свадба Heart Eyes

# 1 848
  • Мнения: 9 374
Хора, колкото и да чакам с нетърпение финала, ще ми е гадно без моите любимци. Толкова свикнах с техните истории , чувства и изживявания, че сега ми е гадно, че се разделяме.
Беше си ми част от ежедневието да чета коментарите тук, от 8 до 9 ,а после да чакам да стане 11, за да гледам епизода.
Толкова любими сцени имам, които си превъртах с удоволствие, когато имах свободно време. Ще ми липсва всичко това 😢


Вера, и аз съм малко така като теб. Свикнах всяка вечер да съм на линия пред екрана, тук да коментираме, да чета коментарите и да се смеем заедно. Чудя се кога толкова бързо минаха 3 месеца? Неусетно беше. Ама дай по-ведро, както изглежда поне ще имаме щастлив край за нашите любимци и няма да ни е толкова гадно като на финала на 4ти сезон и след него после. Wink

Като се замисля и за нас тук, се сещам и ние през какви емоции преминахме, сякаш преживяхме всичко наравно с героите. Grinning Спорихме, смяхме се, може и да сме плакали даже, пропихме се хахах, ядосвахме се и хейтихме сценаристите. Писането тук ми стана неизменна част от ежедневието и вървеше ръка за ръка с гледането на сериала. Надявам се да не се разделяме през лятото и да продължаваме да си нищим тук предстоящия сезон и всяка една информация и снимка, която ни попадне. Радвам се, че ви срещнах, без вас нямаше да е същото. Heart Ей сега се разчувствах, б*си. Инфантилка съм, какво да правя. Joy

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 16:35 от yanitsa.s

# 1 849
  • Мнения: 5 846
Вие не ги предсказвате събитията, вие направо ги предизвиквате😁

# 1 850
  • Мнения: 6 161
Вие не ги предсказвате събитията, вие направо ги предизвиквате😁
afwitch angel008 Шушу-мушу и оп в казана  af
Споко , още един ден и мъката свършва  Peace  После ще ни липсва , защото вече сме доста  зарибени и зависими , този сезон  беше по-добър от предишните /поне за мен / .
Да не забравя  да споделя нещо за Отплата
Скрит текст:
Сериалчето не трябва  да се гледа , преди да сте  позабравили Откраднат живот.
В противен случай ще  ви се струва ,че гледате Марио , но с амнезия , без  тази топлота и нежност , които показва сега .
Освен това  не съм сигурна ,че ще можете да го гледате  по 1 епизод на ден  newsm78
 

# 1 851
  • Мнения: X
Абе какви са тия сдухани постове и жалване? Никой не е умрял! Даже сега почва най-якото - споделяне на любими моменти, снимки и алтернативни сценарии Joy Мен вече ме сърбят ръчичките, ама се въздържам Joy
Да идва тоя вторник, че изтерясахме

# 1 852
  • Мнения: 9 374
Абе какви са тия сдухани постове и жалване? Никой не е умрял! Даже сега почва най-якото - споделяне на любими моменти, снимки и алтернативни сценарии Joy Мен вече ме сърбят ръчичките, ама се въздържам Joy
Да идва тоя вторник, че изтерясахме

Хич не съм се сдухала. Grinning Чета даже във фб групата как се спори, че Диана е вяла и безизразна актриса с еднакви физиономии и не знам да се смея или да плача с тия разбирачи. Neutral Face Мисля, че повечето сцени със Зорница, които са гледали си били само като е тъжна и останалите са им били за фон, та не са забелязали, че може и да се усмихва и да прави други физиономии, общо взето тя играе с лицето си много добре. Grinning Все още надеждата им, че Марио ще е щастлив с друга жена в следващия сезон, а не с тази нестабилна и объркана жена, не е умряла. Joy Аз мисля, че отдавна умря, ама те не го знаят и живеят в заблуда. Нищо, да са живи и здрави! Wink 

Последна редакция: нд, 27 май 2018, 22:15 от yanitsa.s

# 1 853
  • Мнения: 2 655


Хич не съм се сдухала. Grinning Чета даже във фб групата как се спори, че Диана е вяла и безизразна актриса с еднакви физиономии и не знам да се смея или да плача на тия разбирачи. Neutral Face Мисля, че повечето сцени със Зорница, които са гледали си били само като е тъжна и останалите са им били за фон, та не са забелязали, че може и да се усмихва и да прави други физиономии, общо взето тя играе с лицето си много добре. Grinning Все още надеждата им, че Марио ще е щастлив с друга жена в следващия сезон, а не с тази нестабилна и объркана жена не е умряла. Joy Аз мисля, че отдавна умря, ама те не го знаят и живеят в заблуда. Нищо, да са живи и здрави! Wink 
Е, те за Велислав твърдят, че му е слаба актьорската игра, че нямал нито дикция, нито външен вид...

# 1 854
  • Мнения: 9 374
Е, те за Велислав твърдят, че му е слаба актьорската игра, че нямал нито дикция, нито външен вид...

То да беше само за тях двамата... Срещала съм коментари и за Ирина, която по мое мнение като за първа роля се справя чудесно, а това й е само началото. Изобщо в тоя сериал са само бездарни актьори. Изобщо не знам как Диана е влязла първа по успех в НАТФИЗ и изобщо го е завършила. Joy

# 1 855
  • Мнения: X
Нали знаете, че тук ги харвсваме, там не. Само дето там си мислят, че мнозинството хора мислят като тях, а то не е така. Просто другите са отвратени и не пишат.
Междудругото днес забелязах, че са ми изтрили много шеговити коментари....

Яничка, с толкова бездарни актьори как изобщо гледат...

# 1 856
  • Мнения: 9 374
Нали знаете, че тук ги харвсваме, там не. Само дето там си мислят, че мнозинството хора мислят като тях, а то не е така. Просто другите са отвратени и не пишат.
Междудругото днес забелязах, че са ми изтрили много шеговити коментари....

Яничка, с толкова бездарни актьори как изобщо гледат...

Да бе, и как изобщо има такъв рейтинг сериала вече 5 сезона...ами не знам. Joy

Аз затова не се присъединявам в тия групи, да им чета само простотиите. Ми като не им изнася ще ги трият, нали не си антифенка на Зорница и харесваш Ковачев, а не Банков за Зори. Не вървиш там хахаха.

# 1 857
  • Мнения: 1 358
Човек ще каже, че всички във Фейса са изявени критици или пък те самите са в бранша - имат такива големи разбирания за актьорска игра, дикция и поведение Grinning Събрали са се във фен група, да плюят по сериала и актьорите, еми не го разбирам това. Ама ако тръгне да се пита защо, се почва пак с довода за свободата на словото Kissing
Гледат с едно отворено око, а с другото си мечтаят за Вергов Smiley Според мен тия групи трябва да се казват Фен клуб на Банков..

# 1 858
  • Мнения: X
Ани, мен най-много ме дразни неразграничаването на актьор и персонаж (опитвам да обясня, че много харесвам Вергов и не харесвам Банков - тц) и ваденето на заключения за нечий талант от една роля, която може да е плод на режисьорско решение. А липсата на доводи....ясна, там как да споря? Гледам интелигентни постове в спорове и им се отговаря жлъчно....

# 1 859
  • Мнения: 1 190
Привет на всичко Simple Smile)) Днес се събудих в шантаво настроение и ме тресна идеята да чета коментарите ви за миналите епизоди в по-старите теми Grinning Само мога да кажа, че съжалявам, че не ви открих по-рано, а се занимавах с готините лели във фб (под готини не ме разбирайте буквално)
 Аз вече отмервам времето до вторник. При мен пък е обратното като знам, че предстоят хубави моменти и още повече нямам търпение да гледам Grinning
 

Общи условия

Активация на акаунт