Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 766
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Мнения: X
В духа на темата ще кажа “аз казах ли вииии, познах едисикакво” Joy Ей така, вместо поздрав Simple Smile

Малкото Тасевче ще оцелее - нали купих 7 кила боб, пак хаърлях бобец за тях Wink
С другото съм съгласна - и за щстливите, и за нещастните Simple Smile

Ама вярно сме се вманиачили...да идва финала, че леко да си починем Simple Smile

# 1 831
  • Мнения: 2 282
Това че Фотев пуска Ина да си тръгне от покрива ама изобщо не означава ,че и се е разминало и че ще я остави ей така,значи само че няма да я измятка точно от тоя покрив.Ина може да загуби бебето,да я гледаме ревяща един два епизода и после гадна кучка в следващия сезон,отмъщаваща си на Фотев.Аз все пак мисля,че на нея и Боби почти никакви гадости не са им се случили,влюбиха се,бяха си заедно и се криха.Къде им е страданието,нали и те трябва да си получат кофите студена вода ,преди да са щасливи заедно.Няма да имаме мама Ина според мен.

# 1 832
  • Мнения: 9 374

Сигурно нещо ще стане с Стефан младши, което ще накара Лора и Мазов да се сдобрят, че няма по-важно нещо от детето им дори техните караници, макар че Мазов си заслужава да е натирен дълго заради глупостта си с Мишева.

Зори и Марио ще имат разговор, вероятно ще е това, което видяхме от репортажа, тя в кабинета си, а той в цивилните дрехи, може би ще обещае да и покаже, и докаже, че ще бъде с нея и няма да се откаже от нея никога повече. На сватбата вероятно ще е види възможност за това и ще действа импулсивно, не помня кой каза, но и аз си мисля, че тя ще му каже "Ти си луд" Grinning

Тия деца много ги използват обаче, за да се оправят я семейни проблеми, я някой да проходи. Joy Ако не са те...ми загубени са тия хора. Децата ще спасят света. Grinning

Ейй, еднакво мислим по отношение на сдобряването им.  А Зорница май отдавна си го е обявила за луд него. И преди му го е казвала това хахах. Joy

Дона, така е, да свърши малко, че тука се пропихме, от нерви някой може и да е заслабнал или напълнял. Joy Лятото ще си починем и после пак. Wink

# 1 833
  • Мнения: 5 846
Аз си мислех да не стане вместо 4 сватби и едно погребение,  4 погребения и една сватба Joy

Сигурно нещо ще стане с Стефан младши, което ще накара Лора и Мазов да се сдобрят, че няма по-важно нещо от детето им дори техните караници, макар че Мазов си заслужава да е натирен дълго заради глупостта си с Мишева.

Зори и Марио ще имат разговор, вероятно ще е това, което видяхме от репортажа, тя в кабинета си, а той в цивилните дрехи, може би ще обещае да и покаже, и докаже, че ще бъде с нея и няма да се откаже от нея никога повече. На сватбата вероятно ще е види възможност за това и ще действа импулсивно, не помня кой каза, но и аз си мисля, че тя ще му каже "Ти си луд" Grinning

Колкото и да не ми се иска, мисля че ще махнат бебето на Ина сценаристите. Не знам обаче това с арестуването на Фотев кога ще се разиграе, може би след  това на покрива и Ина махаща бебето, изобщо това, че той я пуска туко така ми е непонятно
4 погребения и 1 сватба 😂👍👍👍👍

# 1 834
  • Мнения: 9 624
Оооо, щом Фотев е жив, дори от затвора няма да остави Инчето  да си живурка  свободно с бебчо и Тасев, това хич не си го представям, за това мисля, че ще се разделим с бебето.

# 1 835
  • Мнения: X
Дона, така е, да свърши малко, че тука се пропихме, от нерви някой може и да е заслабнал или напълнял. Joy Лятото ще си починем и после пак. Wink


За вас незнам, аз пълнея от въздуха Joy

Само Магда да не получи инфаркт - прелъстена и изоставена Joy

# 1 836
  • Мнения: 2 714
Момичета, чета ви и се радвам на ентусиазма и желанието ви да коментирате. Аз, след промото и сега този анонс, съвсем изгубих интерес към финалните епизоди. Вече е ясно какво ще се случи почти по всички линии, единствено при Фотеви и Тасев има някакви варианти, но и за тях май всичко сме допускали тук, та изборът на финал за тях ще е като дали да е боб или леща...
Искаше ми се да ни изненадат с нещо, а те всичко си издадоха предварително. То вярно, че и ние не се търпим - всичко се чете, забелязва, навързва - и все пак, исках да има УАУ! накрая. То аз вече предварително и за Зорница се зарадвах и за кой каквото си е заслужил, че ще си го получи в общи линии, абе мани Disappointed
Хайде да идва лятото, че да нищим поне предстоящия сезон. Grinning

# 1 837
  • Мнения: 9 374
За мен единствените неща които остават под въпрос са как ще спасят болницата и какво ще е бъдещето на Ина, Тасев и Фотев. Останалото ние тук го навързахме с промото, анонса и всички странични снимки, които намерихме, дори и с реплики на героите.

# 1 838
  • Мнения: 9 624
Перличке, това за мен никога не е било проблем, едно е да го прочетеш и предположиш, но когато е изиграно и го видиш с очите си е съвсем друго, поне за мен, надявам се все пак да те зарадва финала поне за нашите хора Simple Smile

# 1 839
  • Мнения: 2 714
Майче, при мен не е точно така Simple Smile И друг път съм забелязвала, че ако знам предварително, че нещо кофти ще се случва, когато гледам пак го преживявам, но ако знам че е хубаво, удоволствието ми заминава на кино...

# 1 840
  • Мнения: 5 846
Аз и целият филм да изгледам сега на промо, до вторник ще съм го забравила и ще ми е като нов 😁

# 1 841
  • Мнения: 580
На сватбата вероятно ще е види възможност за това и ще действа импулсивно, не помня кой каза, но и аз си мисля, че тя ще му каже "Ти си луд" Grinning


аз съм сигурна, че точно така ще се оженят   Heart Eyes  и за това вече изобщо не се тормозя за тоя сезон

Група,  като Шерлок Холмс и баба  Ванга в едно сте Hug- нищо не може да ви изненада

# 1 842
  • Мнения: 4 059

На сватбата вероятно ще е види възможност за това и ще действа импулсивно, не помня кой каза, но и аз си мисля, че тя ще му каже "Ти си луд"
Даааа, аз предположих преди 300 поста назад. Joy Даже си го представям той как я тегли за ръката, а тя го гледа леко странно, с лека усмивка, нейната интонация и "Ти си луд". Не че съм луда да си ги представям тези неща. Joy

# 1 843
  • Мнения: 9 624
аз съм сигурна, че точно така ще се оженят   Heart Eyes  и за това вече изобщо не се тормозя за тоя сезон

Група,  като Шерлок Холмс и баба  Ванга в едно сте Hug- нищо не може да ви изненада
О, и аз съм сигурна 100 % в това, хич не се притеснявам Grinning Simple Smile
Мосад и ЦРУ, пасти да ядат пред нас Joy

Димитрова, хич не си луда, аз вече доста от нещата съм си ги навързала как очаквам да ни ги покажат, само трябва да почакаме още два дни, за да разберем дали сме познали или по-скоро до колко сме познали Joy

Перличке, наистина се надявам да го направят така финала, че да е запомнящо за теб, дори с почти цялата ти налична информацията Simple Smile

# 1 844
  • Мнения: 4 059
Познаем ли, не Шерлок Холмс, а Нострадамус ставаме.

Общи условия

Активация на акаунт