Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 743
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 86
От няколко дни ме измъчва един въпрос:как успяват да се дистанцират тия хора от ролите,които играят и да се върнат към действителността след края на работния ден!?
И понеже някоя от съфорумките каза,че след края на постановката Велислав и се видял уморен:имам същите наблюдения при други постановки.Преди време гледах Асен Блатечки,когато излязоха да се поклонят беше посивял от умора и нищо от енергията ,която гледах минути преди това не беше останало...Сори за спама,но тогава си дадох сметка,че актьорството е тежък труд...

# 46
  • Мнения: 4 059
Ааааааа Аничка, много ми харесва подписа ти! Кога е било това? Забравила съм го. Наговорили са се в един цвят.
Е как бе, това е един от много комичните моменти, след като Зорница прегледа момичето от бара и отиде да му каже, че момичето е с хламидии и той също трябва да се лекува. Точно този кадър, който е в подписа на Аничка ми е любим, защото Марио я попита за какво му говори, тя седна,  кръстоса крак и каза - за Пламена. При което той я изимитира - също кръстоса крак и пита неразбиращо - за Пламена? Joy
Отивам да се самонкажа в ъгъла! Как можах да го забравя? Grinning Забравете моето невежество. Grinning Нека продължим темата за това кой ще оцелее този сезон. Joy

# 47
  • Мнения: 1 358
Ааааааа Аничка, много ми харесва подписа ти! Кога е било това? Забравила съм го. Наговорили са се в един цвят.
Е как бе, това е един от много комичните моменти, след като Зорница прегледа момичето от бара и отиде да му каже, че момичето е с хламидии и той също трябва да се лекува. Точно този кадър, който е в подписа на Аничка ми е любим, защото Марио я попита за какво му говори, тя седна,  кръстоса крак и каза - за Пламена. При което той я изимитира - също кръстоса крак и пита неразбиращо - за Пламена? Joy

Да, този разговор ни показа, че тия двамата и от тема за хламидии пак могат да си спретнат един флирт Smirk

# 48
  • Мнения: 2 282
Не сте обърнали внимание те много често са облечени в един цвят, а останалите в друр. Случйност а?

# 49
  • Мнения: X
Да, този разговор ни показа, че тия двамата и от тема за хламидии пак могат да си спретнат един флирт Smirk

Историята помни един много сексуален разговор за хокей и фигурно от миналия сезон по време на операция Joy Ееееххххх.....

# 50
  • София
  • Мнения: 9 558
Междудругото в залата бяха и някои дами от фейсбук групите - дано не са отишли заради Вергов, че с тия 2 минути игра Grinning Grinning
Златиии, и ти в компанията Simple Smile Радвам се!!!

хахахаха, димитрова, уби ме!!!ама той така се беше скатал отстрани, че...а и като видиш Велислав в онзи черен шинел колко беше готин!!!

Много бих се радвала да прочета мнение, на някой, който не е така предубеден, а дори напротив, не харесва актьора. Все си мисля, че аз гледах Велислав с предубедени очи. Но не мога, миналата седмица във Вездесъщият, тази в Дон Жуан - ами харесвам го все повече и повече. Страхотен е, има прекрасно излъчване - хем ми изглежда много студен и мрачен, но като заговори с този тембър и .......

Зайко, я кажи за тези дрехи, кой с кой се облича в еднакви тонове?

Донааа, за мен една от най-свежите сцени на миналия сезон.

# 51
  • Мнения: 1 358
Да, този разговор ни показа, че тия двамата и от тема за хламидии пак могат да си спретнат един флирт Smirk

Историята помни един много сексуален разговор за хокей и фигурно от миналия сезон по време на операция Joy Ееееххххх.....

Да, и този разговор си го биваше Joy Само дето тогава Банков на Калин се обясняваше. Аз предпочитам ей така да е- искрено и лично със Зорница Smiley

# 52
# 53
  • Мнения: 2 282
Росита на няколко пъти ми е правило впечатление, че са в един цвят,да речем в червено, а Врабчев, Пенев и компания в друг. И цветово ги отделят.

# 54
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това видяхте ли?

# 55
  • Мнения: X
Видях, ама....той нали ще е в Дяволското гърло.... Може да не е имал предвид Откраднат живот, а по пронцип...

Четох цялата статия на Карамазов. Страшни суперлативи пише за нея - най-добрият сценарист в Бг я нарича

# 56
  • Мнения: 1 190
Хора, искам да ви призная, че адски ви се кефя на ентусиазма и енергията, която влагате. Най-вече като се прибера след кофти сутрин и видя колко материал сте изписали(не е ирония, умирам от кеф да чета коментарите ви).
 Честит имен ден, Ели, Честит имен ден и на всички останали именници! Бъдете здрави и обичани! Heart
 Мога да си заложа главата, че Тонката няма да ритне камбаната. Ако такива бяха намеренията на скъпите сценаристи то нямаше да го забъркват с Албена(тепърва предстои тяхната история) и щяха да сътворят 10 пъти по-големи мизерии с образа му. Просто вкарват още няколко дози драма.
 Продължавам да вярвам, че Зорница и Марио ще се съберат най-накрая. Ако ги размотават още 1 епизод повече(за цял сезон да не говорим) ще започнат да си вкарват автогол, феновете ще се отегчат, а ние тук може да си осигурим по един пропуск за 4ти км.

ПС: ЯД МЕ Е ЧЕ СНОЩИ ИЗТЪРВАХ ПИЕСАТА.




# 57
  • Мнения: 2 653
Ааааааа Аничка, много ми харесва подписа ти! Кога е било това? Забравила съм го. Наговорили са се в един цвят.
Е как бе, това е един от много комичните моменти, след като Зорница прегледа момичето от бара и отиде да му каже, че момичето е с хламидии и той също трябва да се лекува. Точно този кадър, който е в подписа на Аничка ми е любим, защото Марио я попита за какво му говори, тя седна,  кръстоса крак и каза - за Пламена. При което той я изимитира - също кръстоса крак и пита неразбиращо - за Пламена? Joy
Една от любимите ми сцени !

# 58
  • Мнения: 5 846
Ако Карамазов играе в Откраднат живот в 6ти сезон съм измислила сценарий: В лятната пауза Батко и Кака са се оженили. И нали времето в сериала е относително, родило им се и бебе. В първи еп. На 6ти сезон ги виждаме страшно щастливи на излет в Борисовата градина. И си върви серията в обичайния си лежерен темп като за първи епизод първата половина. И точно в последните 5 минути докторите са се събрали и Стаменова им представя новият доктор(Карамазов)
Батко вдига глава и очите им се кръстосват. Лека пауза на лек забавен каданс очите на двамата в близък план.
Помните ли Кака беше поискала от Батко да се определи. Мисля, че това ще се случи, ,най-после, в 6ти сезон 😁
Химията е безспорна:
Скрит текст:
😁😎

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 13:19 от HumbleBumble

# 59
  • Мнения: 1 358
Анонс от два реда, пазят си тайните тази седмица Unamused

https://nova.bg/accents/view/2018/05/21/216583/д-р-тони-ковачев- … т-критична-точка/

Скрит текст:
Лекарите в най-успешния български медицински сериал “Откраднат живот: Критична точка" ще се борят за живота на един от главните герои – д-р Тони Ковачев, тази седмица в премиерните епизоди от понеделник до четвъртък от 20.00 ч. по NOVA.
Младият лекар ще се изправи пред една от най-критичните ситуации в живота си – трансплантация и възможност за нов живот. Междувременно д-р Хинова ще разкаже на Наталия за “чутото“ в лекарския кабинет, без да подозира, че участник в случката е не д-р Генадиев, а доцент Мазов.

Как ще реагира Наталия и какви действия ще предприеме? Какво бъдеще на Тони ще отреди съдбата? Зрителите ще разберат в предстоящите епизоди от вторник до четвъртък в 20.00 ч. по NOVA.

Общи условия

Активация на акаунт