Откраднат живот 50 Критична точка: Финалът на сезона /21.05-27.05/

  • 79 811
  • 1 946
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 846
То вярно, че Бамбо говореше сякаш от Отвъдното на промото. 🙄 за вторият монолог, говоря. Представете си умре, но го върнат от Отвъдното но вече е с екстрасенски способности. Тъкмо Откраднат живот ще мине напълно в любимият си жанр Научна фантастика, и така може да откара поне още 10 сезона😃

# 31
  • Мнения: 580
quote author=Zlati*** link=topic=1038863.msg36765632#msg36765632 date=1526884690]

Eх, Mоскита, подпали ни петите ти  hahaha Cтра-хо-тен, страхотен Велислав, много енергия и талант има в тоя човек! Hе мога да не призная същото и за Д.Донков, напълни ми душата и той. A нашият човек наживо е толкова красив!  Shocked
[/quote]

и ние тука от темата от снощи сме със сърцебиене само по разкази 😀

ПП: супер смотах тоя цитат, ама не знам как да го оправя

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 10:26 от fchelata

# 32
  • Мнения: 725
Ми аз вчера Милошев като го слушах му е било трудно да запълни 51 епизода от първи сезон и той заради това такива локуми разтяга. Та научната фантастика може и да му хареса като идея.
Днес май ще имат парти за края на сезона надявам се на някоя снимка от активните във социалните мрежи, че изглежда се разбират като колектив.

# 33
  • Мнения: X
То вярно, че Бамбо говореше сякаш от Отвъдното на промото. 🙄 за вторият монолог, говоря. Представете си умре, но го върнат от Отвъдното но вече е с екстрасенски способности. Тъкмо Откраднат живот ще мине напълно в любимият си жанр Научна фантастика, и така може да откара поне още 10 сезона😃

Проимах точно същото изражение като Батко от подписа ти, когато прочетох  "представете си умре".

мммм.....Откраднат живот - звездите ми го говорят!  Ще правят операции със слънчеви лъчи, вместо със скалпели, кексът ще се прави на специални кекс космически кораби, а директор на болницата ще бъде Капитан Жан Люк Пикард, специално взет от Стар Трек - че там дават малко пари, Фотев отпуска повече   Joy

Днес коментираме с колегите епизода от петък, а нали ви казах, че имам един, който от 1-2 месеца ми обснява, че Тони ще умре. Днес само стана от бюрото си, обърна се към мен, а аз - "НЕ! Ти ще мълчиш!!!!!" Joy Joy

# 34
  • Мнения: 6 159
Мириел ,  bouquet за  темата и търпението !
Убихте ме с имения ден  Hug Благодаря  love001 !  party023 Drunk Wine Glass cheers - малко за отскок  Joy

HumbleBumble , това за каката на Батко се отваря , сигурно вчера е имало някакъв проблем  newsm78
Вчера след постановката  тук беше така   bigdance2  ,ще ме накаране на 29 юни да  се командировам   Laughing
Никъде не намерих  снимки на Велислав от постановката , не  щракнахте ли поне веднъж сцената ?
Сезонът свършва , но нашето сега започва - в очакване на сезон 6  smile3523 smile3527 Wine Glass
"Отплата"  едва ли ще успеем да я гледаме заедно /аз едва се  въздържам и  няма да мога  да мина с по 1 епизод на ден  Embarassed/ , но да си спретнем едно лафче  Peace

# 35
  • Мнения: 2 714
"Шести сезон да бъде по-динамичен и да има малко повече застъпена криминална линия.", споделя пък режисьорът Павел Веснаков.
Хахах, това съм го пропуснала в репортажа, ама май ще се окажем прави, че ще се върви към смяна на жанра...JoyJoyJoy

# 36
  • Мнения: 4 059
От медицинска драма ще стане полицейска-крими драма. Joy
В която половината от героите, поради ниските медицински заплати и незачитане на техния труд, решават да се преориентират в бизнес с търговия на наркотици и оръжия иии политиката.

# 37
  • Мнения: 5 846
То вярно, че Бамбо говореше сякаш от Отвъдното на промото. 🙄 за вторият монолог, говоря. Представете си умре, но го върнат от Отвъдното но вече е с екстрасенски способности. Тъкмо Откраднат живот ще мине напълно в любимият си жанр Научна фантастика, и така може да откара поне още 10 сезона😃

Проимах точно същото изражение като Батко от подписа ти, когато прочетох  "представете си умре".

мммм.....Откраднат живот - звездите ми го говорят!  Ще правят операции със слънчеви лъчи, вместо със скалпели, кексът ще се прави на специални кекс космически кораби, а директор на болницата ще бъде Капитан Жан Люк Пикард, специално взет от Стар Трек - че там дават малко пари, Фотев отпуска повече   Joy

Днес коментираме с колегите епизода от петък, а нали ви казах, че имам един, който от 1-2 месеца ми обснява, че Тони ще умре. Днес само стана от бюрото си, обърна се към мен, а аз - "НЕ! Ти ще мълчиш!!!!!" Joy Joy


едно е ясно: ще е драма драма драма.

Ели, може би не се е отворила, защото беше твърде късно, а аз така или иначе сънувам кошмари всяка нощ. 😂😂😂😂
Велиславе, ако четеш, прости ми 😃

# 38
  • Мнения: X
От медицинска драма ще стане полицейска-крими драма. Joy
В която половината от героите, поради ниските медицински заплати и незачитане на техния труд, решават да се преориентират в бизнес с търговия на наркотици и оръжия иии политиката.

Аз ви казвам, че Банков ще го върнат като здравен министър, а вие не ми вярвате....Освен това нали вече пратих Стаменова в сливенския затвор в паралелния сценарий за 6ти сезон Joy

# 39
  • Мнения: 580
Мисля, с никой нищо трагично не трябва да случва, а по- скоро може да останат отворени истории. За дА има възможност евентуално всички герои да продължат в следващия сезон.
Или поне така ми се иска... Иска ми се малко повече щастие като за финал сега, стига толкова мъка!

# 40
  • Мнения: 12 407
Аз пък се обнадеждих като журналистът каза, че първо трябва да разберем ще намерят ли щастието героите. Щом екипът е наясно, че има такова понятие като щастие, може пък и да го предоставят поне на половината герои Joy

Друго нещо ми направи впечатление в кадрите от онази сцена, която е секунда и половина с Марио и Зорница. В началото те нали ги дават как стоят до две врати и чакат да им кажат да тръгнат? Велислав в момента, в който тръгна, потропа на стената. Мислех си дали това е знак за Диана, че тя трябва да тръгне в същия момент, за да се засекат на правилното място и въобще как се синхронизират тия неща. Има сцени, в които някой влиза точно в определен момент на точно определена дума - как му казват кога да влезе, за да не се изпусне точния момент? Много сложна работа ми се струва това снимането  Grinning

Потривам доволно ръце от доволните от постановката. Grinning Бях се притеснила, че съм я гледала твърде пристрастно и затова Велислав ми се е видял толкова прекрасен Joy

# 41
  • Мнения: 86
Аз вчера изгледах разни трейлъри,репортажчета,интервюта по повод "Вездесъщият" и наистина е прекрасен тоя Велислав,направо ми е влязъл под кожата тоя човек. Честно да си призная чак се плаша,че толкова навътре мога да приема един филм и героите от него...инфантилна съм и си посипвам главата с пепел Simple Smile А на всички били на театър толкова много завиждаммм Heart

Последна редакция: пн, 21 май 2018, 11:51 от e_d_n_a

# 42
  • Мнения: 1 358
Записвам се и аз Kissing Благодаря за темата! Hug И честит празник днес на всички празнуващи! Flowers Rose
Чакам анона, да ми развали деня Smiley Въпреки че е понеделник, нищо друго не успява да го направи, ама анонсът винаги успява Smiley

# 43
  • Мнения: 4 059
Ааааааа Аничка, много ми харесва подписа ти! Кога е било това? Забравила съм го. Наговорили са се в един цвят.

# 44
  • Мнения: 12 407
Ааааааа Аничка, много ми харесва подписа ти! Кога е било това? Забравила съм го. Наговорили са се в един цвят.
Е как бе, това е един от много комичните моменти, след като Зорница прегледа момичето от бара и отиде да му каже, че момичето е с хламидии и той също трябва да се лекува. Точно този кадър, който е в подписа на Аничка ми е любим, защото Марио я попита за какво му говори, тя седна,  кръстоса крак и каза - за Пламена. При което той я изимитира - също кръстоса крак и пита неразбиращо - за Пламена? Joy

Общи условия

Активация на акаунт