Парфюмни размисли и страсти - 217

  • 123 431
  • 762
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 31 366
Да, убийствено траен е и ако се прекали става и душлив и главоболен.

# 271
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Благодаря да инфото Flowers Hibiscus . А някакви предложения за летен траен, шлейфов парфюм, може ли?  По принцип си падам по хард миризмите, но за лятото от наличните нещо  жегата ги убива като трайност Sad .

# 272
  • Враца
  • Мнения: 2 721
Благодаря да инфото Flowers Hibiscus . А някакви предложения за летен траен, шлейфов парфюм, може ли?  По принцип си падам по хард миризмите, но за лятото от наличните нещо  жегата ги убива като трайност Sad .

Womanity

# 273
  • Мнения: 31 366
Благодаря да инфото Flowers Hibiscus . А някакви предложения за летен траен, шлейфов парфюм, може ли?  По принцип си падам по хард миризмите, но за лятото от наличните нещо  жегата ги убива като трайност Sad .
Ориентирай се към нишова парфюмерия. Мансера и Монтал например. Там шлейф и трайност да искаш. Вчера след като О де Солей Том Форд приключи за час, следобеда сложих Sweet Oriental Dream Montale за парти, още го усещам тази сутрин.

# 274
  • Мнения: X
Днес взех NAUTICA Voyage.
Наистина сапунен аромат на чисто,усеща се и ябълка.Траен е засега.Май него ще подаря Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 38 898
Открих че L'eau de Chloe много прилича на My burberry. Те даже и като съставки си приличат.
А, дойде ми Love by Kilian.🤩 Ама още не смея да се офъщя.
Пробвах Парадизо на Кавали. Първо си казах - а, интересно, свежо, може да си взема за лятото, но после основата ме издразни.

Последна редакция: сб, 16 юни 2018, 14:42 от Free Agent

# 276
  • Мнения: 20 169
Пробвах Парадизо на Кавали. Първо си казах - а, интересно, свежо, може да си взема за лятото, но после основата ме издразни.
На мен от Парадизо-тата най ми допада PARADISO ASSOLUTO и смятам да го заредя за лятото. Топъл, женствен ми е без да е твърде нахален и натрапчив. Има нещо плодово без да е сладникаво и инфантилно, нещо свежо без да е остро. Добре изгладен, но не безличен. Много добре са хармонизирани съставките за мен.

# 277
  • Франция
  • Мнения: 898
Aventus е страхотен парфюм и за мен и мисля,че ще се хареса.Дали някой вече е пробвал новите ексклузиви на Шанел? Надявам се да се включи Йоан Владимир и да ги опише както тя си може.Two Hearts
Bright Crystal Hug според мен няма смисъл да се инвестират твърде много емоции в тези нови "ексклузиви" Simple Smile
Тяхната ексклузивност за момента се създава изкуствено с ограничена дистрибуция - достъпни са за покупка само в бутиците на марката или онлайн от официалния им сайт. Разговарях с една от консултантките на щанда на Шанел в един от големите магазини Printemps, където се предлагат всички останали ексклузивни аромати, и тя ми сподели, че водят отчаяни преговори с Шанел, за да предлагат и новите Les Eaux, но от Шанел засега отказват. Единствената причина за мен е да се раздува изкуствено любопитството към тях.
А то няма за какво чак толкова. Трите аромата са леки, прозрачни, летни одеколони, със слаба трайност и никаква прожекция. Лично за мен това не е непременно недостатък, аз харесвам деликатни ухания, ако са интересни и необичайни. Новите ексклузиви, за жалост, не са такива.
Paris - Deauville е за моя нос най-приятният от трите. За мен е също така най-елегантен и най-достоен да се нареди до останалите ексклузивни аромати на марката. С много вкусно и свежо плодово начало, не точно цитрусово, а така по-екзотично, и с характерния за Шанел прозрачен и деликатен жасмин, същия като в 1932 и Chance Eau Vive. Основата леко напомня за зелените шипри на марката - Кристал и № 19. Ако някой ден тия дни реша, че имам излишък на пари и недостиг на парфюми Laughing ще си го купя. Като трайност и прожекция е най-добър. Задържа се няколко часа на кожата ми с много пестеливо пръскане и се усеща при движение.
Paris – Venise - този е точно каквото пише в пирамидата: ванилия, тонка и нероли, с едно карамелено усещане, направен за феновете на сладкишената мода. Ще се продава със сигурност. От трите той се хареса най-много на ЛМ, затова и го напръскаха, но много бързо изчезна, при това неговата кожа е мазна и задържа парфюми. Като цяло и с трите човек трябва да се пръска много обилно, за да се усещат въобще. Симпатичен е иначе, с модерно звучене, ще бъде бестселър със сигурност. Противно на доминиращите мнения из мрежата, които го определят като най-дамски, лично според мен ще го купуват и носят повече мъже. Дори да се изкуша да си го купя, вероятно скоро след това ще го отстъпя на съпруга си.
Paris - Biarritz е класически одеколон с доминиращи цитруси и мускусно-сапунена основа. Дотолкова не ме впечатли от блотера, че не пожелах да го пробвам върху себе си. Ако си го купя, ще е само от колекционерска страст.
Това е като че ли всичко, което мога да кажа за тази линия парфюми. Из мрежата се носят слухове, че това е само началото и ще има още Les Eaux de Chanel. Пропуснах да кажа, че бутилките са от новото тънко стъкло, от което е и Габриел, но са много красиви и елегантни на живо. Цената е също приятна като за ексклузивна линия.

Между другото, дами, дали сте чували за този парфюм на Том Форд Nerd Stuck Out Tongue Closed Eyes
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 16 юни 2018, 17:46 от Йоан Владимир

# 278
  • София
  • Мнения: 13 602
Вече от няколко седмици попадам на реклами в нета и дори планирах днес да ида да го тествам, но дъждът ме отказа.

# 279
  • Мнения: 18
Здравейте! Отдавна ви чета, много релаксиращо (и зарибяващо Simple Smile) ми действат парфюмните размисли и страсти.  Напоследък ми се носи нещо чисто, свежо, елегантно, нещо подобно на Essence Narciso Rodriguez, който явно е спрян. Ако може да предложите подобен аромат.

# 280
  • Мнения: 31 366
Здравейте! Отдавна ви чета, много релаксиращо (и зарибяващо Simple Smile) ми действат парфюмните размисли и страсти.  Напоследък ми се носи нещо чисто, свежо, елегантно, нещо подобно на Essence Narciso Rodriguez, който явно е спрян. Ако може да предложите подобен аромат.
Другите парфюми на Narciso Rodriguez, както и доста парфюми с муск.

# 281
  • Мнения: 5 329
Добре, че си взех малък флакон от Calvin Klein Obsessed, защото бързо ми омръзна. Сега с нетърпение чакам да изразходвам и малкото количество от Burberry London , което ми е останало. За мен London е в същата категория като Organza и Dahlia Divine на Givenchy - не бих си ги купила втори път, понеже са някак тежки за моя вкус. Obsessed също не бих повторила. За жегите не е лош, но спаднат ли малко температурите, си става най-обикновен одеколон, поне при мен. На дневен ред е любимият ми Calvin Klein Beauty, а покупката на новата ми любов Mugler Alien ще остане за малко по-нататък.
D&G Light Blue, който взех за майка ми, се оказа добро попадение, тя много го хареса.

# 282
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 162
Току що прочетох в новините за грозния коментар на Стефано Габана за Селина Гомес, изключително съм разочарована, даже си купих техен парфюм тази година но смятам да го върна и ще се дистанцирам от бранда за в бъдеще.

# 283
  • София
  • Мнения: 13 602
Ако някой аромат ми харесва, не бих страдала от подобни скруполи. Пък и не става ясно какво е имал предвид, пък ако ще и лично мнение да изказва.
Не съм любителка на марката, а Лайт Блу съм споделяла, че е ефинственият парфюм, който категорично и безкомпромисно не мога да понасям.

Между другото, коментирали сме много пъти различни ноти, но често се чудя дали има някои, които се харесват масово. Дали в някоя тема да не коментираме, примерно, 10 любими ноти + най-характерните (по лично мнение) аромати за тези ноти.

# 284
  • Пловдив
  • Мнения: 5 966
Съгласна съм с предложението за любими нотки,но 10 ми се струва много. Би ми била много интересна такава тема.

Общи условия

Активация на акаунт