Чухме сърчицето вече, през декември ще се появи чакано човече.

  • 39 185
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 166
Alyssa в 12 г.с съм. 15-20 грама тежи мисля каза доктора Simple Smile

katteto85 аз съм от Варна

# 76
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен, мили бъдещи мами!
С последен цикъл 23.02.18 съм и в момента съм в 12г.с и 5дни. Миналата седмица с ММ бяхме на ФМ при д-р Билчев в клиника Щерев. Супер доволни сме от отношение, обслужване и внимание и към двама ни. Поради тази причина решихме да се следя там. Избрахме д-р Коновалова. Все още не сме се срещали, но каза да си занеса всички налични изследвания, с които разполагам до момента.
Аз не съм от слабичките дами и на мен вече ми личи. Чувствам от време на време придърпване, стягане, дразнене, но не е болка. Дали са ми само no spa и то с уговорката, че е само при нужда. Освен това си пия фолиевата откакто започнахме опитите.
Леко бременеене, момичета и само хубави новини да виждам Simple Smile

# 77
  • Мнения: 295
Здравейте мамчета Simple Smile
С радост чета всеки един коментар, защото знам как се чувствате точно в този момент и съм щастлива, че това чудо не се случва само на мен Heart

Вчера мина моята ФМ. Ходихме при др. Цонев във Варна. Прегледа мина много добре. Чухме пулса на сърчицето, видяхме как маха с ръчички и си танцува. 176 удара в минутка това според една статия означава момиченце, но не се знае знае ли се. Още е много мъничко около 9см, 20грама.
Питах за БХ доктора. Каза, че е по желание и че няма да се види кой знае какво по-различно от ФМ. Това е за успокоение на родителите. НО при положение, че всичко е нормално, имаме си 2 ръчички и  2 крачета и всичко ни е в нормите не мисля, че ще е нужно БХ.

Сега чакам и кръвните да излязат и да сюрпризирам всички колеги Grinning

Стискам палци на всички, които не са минали прегледите.


Цонев е страхотен.С каката съм ходила два пъти при него,голяма скица,много го харесвам Simple Smile Сега ФМ ще ми я прави АГ-то,но при леко съмнение ще бягам при него.

# 78
  • София
  • Мнения: 1 268
Наминавам да се изфукам с симпатичното ми подписче Simple Smile зелени гащи съм сложила , че нали не е много сигурно какво ще е бебчето Simple Smile От кога мечтая и аз да имам такова Heart

# 79
  • Мнения: 809
Аз да се оплача😢 днес на обяд ми зацапа сериозно и сега съм на системи в болницата . Казаха че е от закрепянето на плацентата и бързото нарастване на ембриончето . Така се изплаших 😢😢😢  бебчо е добре порастнал е и вече е 3.88 см доктора който ме прие ме пита да ли съм правила ФМ и БХС било време да се ориентирам. 🌼

# 80
  • бургас
  • Мнения: 624
Аз да се оплача😢 днес на обяд ми зацапа сериозно и сега съм на системи в болницата . Казаха че е от закрепянето на плацентата и бързото нарастване на ембриончето . Така се изплаших 😢😢😢  бебчо е добре порастнал е и вече е 3.88 см доктора който ме прие ме пита да ли съм правила ФМ и БХС било време да се ориентирам. 🌼
Не е приятно в болницата, но поне знаеш,че се закрепва и бебо е добре Hug бъди спокойна защото това е най-доброто за бебето

# 81
  • София
  • Мнения: 1 268
Аз да се оплача😢 днес на обяд ми зацапа сериозно и сега съм на системи в болницата . Казаха че е от закрепянето на плацентата и бързото нарастване на ембриончето . Така се изплаших 😢😢😢  бебчо е добре порастнал е и вече е 3.88 см доктора който ме прие ме пита да ли съм правила ФМ и БХС било време да се ориентирам. 🌼

Eх, Титка , хайде бързод а минава това кърене. Ще лежиш щом трябва.Стискам палчета всичко да е наред Heart

# 82
  • Мнения: 138
titkata89 и аз съм с леко кафеникаво зацапване вече една седмица след като мин седмица малко прокървих. Ходих при трима лекари (в Токуда и Надежда).. никой не може да ми каже защо съм прокървила, но уж нямало нещо сериозно.. при теб имаше ли болки. Вчера ми казаха как отговарям на 12та седмица плюс два дни, а миналата седмица бях в 9 и 6 дни.. леко ме объркаха вече

# 83
  • Мнения: 809
titkata89 и аз съм с леко кафеникаво зацапване вече една седмица след като мин седмица малко прокървих. Ходих при трима лекари (в Токуда и Надежда).. никой не може да ми каже защо съм прокървила, но уж нямало нещо сериозно.. при теб имаше ли болки. Вчера ми казаха как отговарям на 12та седмица плюс два дни, а миналата седмица бях в 9 и 6 дни.. леко ме объркаха вече
при мен си е направо кървене с червен цвят болки имам но не силни , повечето пъти са в дясно прерязващи . Миналата седмица в четвъртък аз отговарях на 9с5д днес отговарям на 11с0д а по календарче съм 11с5д .

# 84
  • София
  • Мнения: 6 010
titkata89, ех, съжалявам за кървенето! Нали си в болничен и не ходиш на работа?

# 85
  • Мнения: 809
titkata89, ех, съжалявам за кървенето! Нали си в болничен и не ходиш на работа?
  ходех на работа , в петък щях да взема бележка от доки за да дам официално известие и да излезна в болничен . Но днес ММ е казал на шефа надявам се да няма последствие щом е без документ . 🙄 но бебчо е по-важен каквото стане ☺ сега ще пазя леглото в болницата на система  , ако няма кървене утре ще ме пуснат .

# 86
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Аз да се оплача😢 днес на обяд ми зацапа сериозно и сега съм на системи в болницата . Казаха че е от закрепянето на плацентата и бързото нарастване на ембриончето . Така се изплаших 😢😢😢  бебчо е добре порастнал е и вече е 3.88 см доктора който ме прие ме пита да ли съм правила ФМ и БХС било време да се ориентирам. 🌼
Бързо да се оправяш😘😘😘

# 87
  • Мнения: 294
И аз да се оплача 😒 Вчера прокървих, доста.....
Веднаха дойдох в болницата, приеха ме и сега си полежавам, на системи съм, и така.Казаха ми, че е заради отлепеното плодно сакче, бебето си е добре. Просто трябва да не мърдам от леглото да си пия лекарствата и щяло да се оправи всичко 🤭

# 88
  • Ловеч
  • Мнения: 574
Добро утро
Какво става с тези прокървявания не знам вече...Бързо възстановяване на всички момичета.И аз след болницата само си лежа вкъщи и уж всичко е наред засега.Почивайте повече

# 89
  • София
  • Мнения: 1 268
Честит празник, Момичета.
Пазете се.. Въпреки, че знам.. че не всичко зависи от нас. Стискам палци всички бебковци и мами да са добре. Да се надяваме, че когато мине 3 тия месец и най-критичния период всичко ще е наред със всички.

Общи условия

Активация на акаунт