Зрелостници 2018-та!!!

  • 110 001
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 081
Моят бори математиката днес. Късмет на всички.

# 106
  • Шумен
  • Мнения: 1 456
Късмет на всички днес! Моята е на немски.

# 107
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Късмет и успех!
Пожелавам си и второто да стигне до този момент и аз най накрая да си почина от това училище😅

# 108
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Syn, аз съм на финала с днешната матура, но не смятам, че ще има почивка. Просто студентските години са ми по-голям кахър.

# 109
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Да😊 Раче те така и в къщи ми говорят 😅, но и аз искам почивка. Само да завърши малката и съм казала, че ще избягам. 😊 Поне си мечтая да избягам, но явно няма да стане. В следването първите две години са рискови😊 минат ли ги ще завършат.

# 110
  • Мнения: 1 081
Късмет и успех!
Пожелавам си и второто да стигне до този момент и аз най накрая да си почина от това училище😅

И аз, и аз.

# 111
  • Мнения: 17 987
Аз пък не съм се уморила, нито съм учила с нея, нито се явявам вместо нея...Да, студенството ми е по- притеснително на мен, по- скоро емоционално

# 112
  • ново
  • Мнения: 5 966
Аз имам едно дете, значи скоро ще си отдъхна Simple Smile

Последният ден в училище на нашите са им раздали анкетни листи да попълнят за учителите, преподаването, мнения и препоръки. Мойта хубостница и още няколко от нейния клас са решили да бъдат искренни до край. Реакциите не закъсняха Simple Smile

# 113
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Ха ха ха студентската треска ме тресе от март, в комбина с гадните здравословни проблеми на брат му. Мисля, че поне най-лошото отмина .........до следващия път и следващата криза. Примирила съм се,  май,  ако с това може да се примири човек......
За днес съм сигурна в младежа, едва ли ще има издънка.

Последна редакция: ср, 23 май 2018, 11:26 от мамаРаче

# 114
  • София
  • Мнения: 12 021
Късмет и успех!
Пожелавам си и второто да стигне до този момент и аз най накрая да си почина от това училище😅

Ех, мечти... А моето № 3 е първокласник. Weary

# 115
  • ново
  • Мнения: 5 966
Раче, прегръдка!

# 116
  • Мнения: 5 359
Синът ми е на немски днес.
 Догодина на този ден ще кажа сбогом на българското образование.
Не ме притесняват студентските им години. Може би не си давам сметка какво ме чака, но все си мисля, че като са далече от мен няма да ставам свидетел на ежедневието им. Най-важното е да започнат да учат нещо което искат. И да са наясно с  предизвикателството да живееш сам. Всъщност, едва ли има нещо което на този етап да желаят  повече. Големия особено - усеща се, че му е тясно с нас. За мен, в личен план това означава, че като родител съм си свършила работата. До голяма степен.

# 117
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мислех си, че съм напълно непричастна емоционално към днешните зрелостни тегоби на девойката (химията вече ми е тера инкогнита), докато в 9,20ч. не звънна домофонът. Забелязах, че сутринта си забрави ключа (само!) и през главата ми светкавично мина:"Боже, едвам е изчакала да мине един час, сигурно й се е видяло много трудно и тотално се е паникьосала!". Училището е точно на 15 мин. пеша, с бърз ход.
Естествено, беше пощальон с известие.
Срам е е от себе си! Embarassed

Студентските години да са си изцяло неин кахър, викам. Ако не учи, неин проблем, без висше също живеят хората.
Скрит текст:
Миналата година, на поправителната матура по история, един симпатичен господин на 30++ писа по двата модула и си тръгна. Аз се опитах да го убедя да остане, темата беше Руско-турска война, всеки българин може да докара едно 10-на точки от общи приказки. Човекът, много любезно, ме отряза: "Госпожо, от 15 години имам мебелна фирма, имам 12 души служители. Явявам се на матурите, защото имам две деца, да не се излагам пред тях с този осми клас. На БЕЛ съм хванал поне 4, тук отвсякъде хващам 3, стига ми толкова!"

# 118
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Гери, Гаргамела,  моите притеснения са от съвсем друго естество.
Аз явно съм се бъгнала, според домашните ще се гътна преди всички от черни мисли.

# 119
  • Мнения: 24 467
... не смятам, че ще има почивка. Просто студентските години са ми по-голям кахър.
... В следването първите две години са рискови😊 минат ли ги ще завършат.
Да се присъединя и аз.
За матурите - искам просто да ги вземе положително, за да финализираме губенето на време с българското образованието, да започне човекът нещо наистина интересно, което се предлага и по ефикасен начин. Мисля си по-скоро за това, да устиска успешно първите години и да се адаптира лесно, да му хареса специалността, преподаването, ученето, държавата така, както му харесаха първия път, когато отиде и видя на място. Да си остане пак с тези впечатления.

Последният ден в училище на нашите са им раздали анкетни листи да попълнят за учителите, преподаването, мнения и препоръки. Мойта хубостница и още няколко от нейния клас са решили да бъдат искренни до край. Реакциите не закъсняха Simple Smile
Какви бяха реакциите? Mask
На тяхно място и аз бих била напълно искрена.
То вече поне няма за кога да се мъсти, все пак. Stuck Out Tongue Closed Eyes

Раче, прегръдки от мен!
Скрит текст:
Може да се запознаят децата. Нали ще са заедно... Радвам се, че намалиха и таксите за нас. Само се моля за успешен старт и продължението му.

Общи условия

Активация на акаунт