Зрелостници 2018-та!!!

  • 111 457
  • 1 093
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 12 202
Нищо не се маркира. Системата ще избере по-високата оценка. Ако се кандидаства алтернативно с матура, пак системата ще избере по благоприятния за кандидата вариант.

# 661
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
И аз така мислех, благодаря,sanaka!

# 662
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Здравейте, може ли да Ви попитам как прикачихте копие на дипломата? От сайта на МОН ли я взехте готово сканирана?

# 663
  • София
  • Мнения: 12 202
Аз я снимах с телефона - два файла, които прикачих на второ и трето поле. На първото прикачих корицата Grinning - само за пълнеж, за да ме пусне системата. Но може да се прикачи и два пъти една и съща страна на дипломата. Няма значение, важното е да има цялата диплома.

# 664
  • Сандански
  • Мнения: 1 699
Аз я снимах с телефона - два файла, които прикачих на второ и трето поле. На първото прикачих корицата Grinning - само за пълнеж, за да ме пусне системата. Но може да се прикачи и два пъти една и съща страна на дипломата. Няма значение, важното е да има цялата диплома.
Благодаря, а файла е снимка не в PDF примерно нали?

# 665
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
Здравейте, може ли да Ви попитам как прикачихте копие на дипломата? От сайта на МОН ли я взехте готово сканирана?
И аз като sanaka, но не с телефона, на скенера има jpeg.

# 666
  • София
  • Мнения: 12 202
Важното е да е в един от двата приети формата. Може и от регистъра на МОН да се свалят - там са в jpeg. Аз, понеже съм си бърза, го отметнах преди да видя, че са снимани в регистъра. Grinning

# 667
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 698
Има приложение скенер и ти ги прави в ПДФ файлове. 😊

# 668
  • Мнения: 18 020
То си пишеше форматите, които допускат. И ние от сайта на МОН я изтеглихме, вместо корица сложихме тази със снимката. Като звънях жената каза, че можело и бял лист да се сложи, просто за да ни пусне системата, нямало проблем.
Дъщеря ми и тя се притесняваше коя оценка ще и вземат, да не я прекарат случайно

# 669
  • София
  • Мнения: 607
И ние снощи попълнихме онлайн, обаче се замислих уж посочихме че искаме определен език да се вземе по внимание след това никъде не го видях. Девойката е спокойна, ама аз вече се усещам, че ще гръмна. Днес мисля да я накарам да отивеме до университета за да се уверим, че всичко е наред.

# 670
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
Оценки от дипломата не се вкарват никъде, нали? Сега като платих, разгледах профила са му. Изписани са положените изпити и по-надолу  с червени букви пише:
Няма оценки от дипломата!
 Трябва ли да ме притеснява това?

# 671
  • София
  • Мнения: 607
Оценки от дипломата не се вкарват никъде, нали? Сега като платих, разгледах профила са му. Изписани са положените изпити и по-надолу  с червени букви пише:
Няма оценки от дипломата!
 Трябва ли да ме притеснява това?

И аз си задавам тези въпроси? Затова и мисля да ходя до там.
Ох, все едно аз кандидатствам.

# 672
  • Вече на светло в София
  • Мнения: 1 302
Опитвам се да се свържа, по телефона, но никой не ми вдига .

# 673
  • София
  • Мнения: 12 202
И при мен излиза същия надпис. Предполагам, че още не са въвели оценките, но ще се обадя да питам.

# 674
  • Мнения: 18 020
И аз така смятам, но моля ви, пишете който ходи на място какво повече е разбрал

Общи условия

Активация на акаунт