ÇUKUR - "Ямата" с Арас Булут Ийнемли - ТЕМА 4

  • 79 382
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
31. Епизод - Бг Субтитри

# 76
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827


Ямата 32. Епизод - Sneak Peek - Бг Субтитри

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 15:27 от Sinan Mustafov_397437

# 77
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Синан, хиляди сърдечни благодарности за новия преведен епозид.

# 78
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

# 79
# 80
  • Мнения: 5 486
Ех, в първи сезон Ямач не можа да ги пребори!  Септември, октомври ще видим!

# 81
  • Мнения: 13 302
О, не сюрприз я! Цели два трея и то в четвъртък! Grinning
Този баш трея ми изглежда като нечий сън или илюжън. На Селим евентуално. Thinking И Мангито с вратовръзка. Joy ЕВстевствено червена. Joy Мисля си за финала за да е бомба някой може да го отнесе. И то някой от главните. Селим например и да дойде Джумали. Или най-хард версията ми - Ямач.  Да направят така, че народа да си мисли цяло лято аджаба жив ли е, не е ли. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 82
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827












































# 83
  • Мнения: 13 302


Тези да не се женят? Joy



Joy Кочовалъ брадърс в аксион. Joy Така закопчани ще трябва Ватолин пак да намира изход.
Vartolu Her zaman bir yolunu bulur<•••>
Или Желето ги освобождава. Grinning

Садиш в болницата свежарка ми изглежда. Thinking

Синан, Hug чок мерси! Сега чакаме и две три изречения озет. Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 19:07 от selfie

# 84
  • Мнения: 5 486
Ямата/ озет и снимки към еп.32 ФИНАЛ за сезона

В последната серия и големия финал, в Чукур всички големи камъни, ще се разместят от местата си. Чукур се сблъсква с опасността да се изплъзне от ръцете на Кочовалъ. Идрис, на който Вартолу се противопоставя, ще получи най- големия удар в живота си. С огромен интерес, ще очакваме реакцията на Идрис, след като научи, че Селим е на страната на Вартолу. В това време, неочаквано събитие, ще стане причина за съвместна борба на Ямач и Вартолу. Щастлива новина в семейство Кочовалъ, ще накара всички да се усмихнат. Но едно предложение на Селим към баща му, ще хвърли в шок всички зрители пред екрана. Кочовалъ остават безпомощни срещу обединените сили на Назим, Емрах, Вартолу и Селим, в борбата за спасяването Чукур. / melek team
Само, че нали 33 еп. ще е финала, на 11.06.

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 20:48 от tigasa1

# 85
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827
Резюме на 32. Епизод

Остават два епизода до големия финал на сезона на "Чукур" и камъните ще се разместят. Чукур е изправен пред опасността  да се изплъзне от ръцете на Кочовалъ. Идрис Кочовалъ, на който Вартолу отправя предизвикателство ще получи най-големия удар в живота си. С голям интерес се очаква реакцията на Идрис, който вижда, че Селим и Вартолу са на една страна. По това време едно неочаквано събитие в квартала ще стане причина Ямач и Вартолу да се борят заедно. А едно щастливо развитие в семейство Кочовалъ ще накара всички да се усмихнат. Но докато едно предложение на Селим към баща му Идрис Кочовалъ ще шокира зрителите пред екрана, в спасяването на Чукур кланът Кочовалъ ще остане безпомощен срещу мощният съюз на Назъм, Емрах, Вартолу и Селим.

Превод - Reni - BG

Редактиране - Sinan Mustafov

# 86
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Банда, мене живо ме интересува, малкият Вартолу дали е жив или не. Саадет в болницата, ама как е що е?

# 87
  • Мнения: 13 302
Ха мерси за озетя! Hug

Банда, мене живо ме интересува, малкият Вартолу дали е жив или не. Саадет в болницата, ама как е що е?

А бе да ти кажа за наръгана с нож в корема бременна жена Садиш ми изглежда твърде добре на снимката от болницата. Или теста е грешен, или наръгването е било леко. Не билийм, аби!

Мене живо ме вълнуват Ямач и четиримата разбойници. Stuck Out Tongue Winking Eye Особено четвъртия с червената вратовръзка и червените боксерки. Heart Eyes По-точно казано ей тези двамата. Heart Eyes

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 22:16 от selfie

# 88
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Мене живо ме вълнуват Ямач и четиримата разбойници. Stuck Out Tongue Winking Eye Особено четвъртия с червената вратовръзка и червените боксерки. Heart Eyes По-точно казано ей тези двамата. Heart Eyes


Оня, дето спи в сините чаршафи...

Невероятни са тия двамцата. Направо ми пълнят душата.

Селфи, а какви награди са получили (че не съм на ти с турския)?

# 89
  • Мнения: 13 302
...какви награди са получили...

Не билийм, аби! От тия дето ги раздават на кило. Joy Получиха май за сериал, двамата ми любимци за мъжка роля и адашката с актрисата играеща Султан за женска. Мен повече ме кефят как се забавляват. Тук особено. Майтапят се през цялото време. БТЕ /баш тарикат ефенди - демек продуцента Керем Чатай/ нещо ги закача да бачкат повече май. Синан да каже или някой друг по-информиран. Hug

Общи условия

Активация на акаунт