Помогнете ми, много страдам..

  • 6 493
  • 64
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Здравейте. На рождения ден на моя приятелка 2017 се запознах с един мъж, 5г по-голям от мен. изобщо не го харесвах въпреки настойчивото му охажване. Един ден след близо половин месец отидох в нея, тя ме покани и той беше там и и казя да отидела на магазина за мастика, а той не е много близо, няма да повярвате как се стреснах отначало, но не знам как ме омай и му пуснах, просто беше супер и аз се влюбих просто не беше планувано, излизахме известно време и после се одръпна от мен, докато лятото един негов приятел не ми подари букет от рози, не исках да съм с него, защото знаех че умирам за другия. Не представях да се надявам да го търся, да му пиша но напразно не искаше да сме нещо повече от приятели.. А този другия и до ден днешен продължава да ме търси ,с него всеки ден заедно пият бира, не знам какво да направя според мен онзи му говори неща и му влияе, как да се преборя, той е луд по мен, а аз по другото момче, убедена съм че му говори глупости че ме обича и тн, отърване няма той е като напаст божия, не исксм да съм с него а не престава, сърцето ми е при другото момче,искам него,искам той да е баща на децата ми,така го чувствам просто. Помогнете моля ви дайте съвет как да постъпя.

# 1
  • Мнения: 2 695
Запознала си се току що с мъж, който така те е омаял, че веднага си му "пуснала"? И сега се чудиш защо той вече не те иска? Интересно защо?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 980
Не те харесва достатъчно, престани да звъниш и да досаждаш. Ще ти мине, въпрос на време.

# 3
  • Мнения: 485
До колкото разбрах, той е преустановил контакт с теб още преди да се появи другия? Значи причината не е че приятелят му те харесва, а просто не иска връзка с теб. Най-добре се огледай за друг "обект". Не мисля, че тук ще има ренесанс в чувствата му...

# 4
  • Мнения: 5 225
Мастиката и бирата са много показателни в твоя случай.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Знам че е безмислено, но не схн легнсла нс първа среща с него а след месец след като упорито ме търсеше и ми звънеше, не беше такъв преди да разбере за ония, гушках се в него, говорихме си, не знам какво да направя, опитах да имам гадже, но не става ,лягам с него а сънувам въпросния мъж,ще полудея ,направих и аз една голяма глупост която също го отблъсна, пишех си с майка му без той да знае и и споделих какво изпитвам към сина й, знам че беше налудничаво но мисля че това влюбване ще ме доведе до вманиачаване ако вече не съм ..

# 6
  • Мнения: 3 987
Ay, dios mío...

# 7
  • Мнения: 8 173
шЪ припадна....ако темта не е пързалка....много изтрещя народа!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 980
Гледай филма "Как да разкараш гаджето за 10 дни". Стар е, но могат да ти дойдат и други идеи, освен да говориш с майка му. Вариантите да се излагаш са безкрайни.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Не исках да го отблъсна, а жената да говори с него да ми помогне да го спечеля

# 10
  • Мнения: 2 620
Беболинке, време ти е да пораснеш.

# 11
  • Мнения: 78
Не исках да го отблъсна, а жената да говори с него да ми помогне да го спечеля
На колко години си? Странно ми е, че изобщо ти е дошла такава идея, че си го направила е още по-странно. Майката какво е казала, ти не знаеш. Първо е странно да си решаваш проблема с възрастен човек чрез родителите му, второ замисли ли се изобщо, че може да поставиш жената в неловко положение и трето, ако се всуша в думите на майка си, ами извинявай ама не е мъж за мен. Мъж е ако си взима решения и си ги отстоява. Ако търсиш мамимо синче, което за всичко да разчита на мама и тя да взима решения вместо него ок, но ако търсиш мъж и се надяваш мама да му влияе на мненията и решенията си в грешка. И тук не визирам уважение към родителите, такова е нормално да има, но възрастен човек да се влияе от думите на родителите и те да взимат решения вместо него е абсурдно.
Не знам на какво се надяваш, но не виждам как ще се съберете отново. Вторият не би припарил до теб, ако е в такива близки отношения с него и вие сте заедно и той има чувства към теб. В това отношение, мъжете твърде често са доста по-лоялни от жените. Няма смисъл да се надяваш и да обвиняваш втория. Вземи се в ръце и вместо да психясваш и вършиш глупости, остани малко сама и се отдалечи и от двамата. Единия определено не те приема сериозно, а другия ти не го искаш. Ами спри да ги измъчва и тях и себе си. Съсредоточи се върху собствения си живот и намери нещо което те радва. Другото само ще дойде или по- точно ще го намериш, когато си готова за него.

# 12
  • Мнения: 9 196
Здравейте. На рождения ден на моя приятелка 2017 се запознах с един мъж, 5г по-голям от мен. изобщо не го харесвах въпреки настойчивото му охажване. Един ден след близо половин месец отидох в нея, тя ме покани и той беше там и и казя да отидела на магазина за мастика, а той не е много близо, няма да повярвате как се стреснах отначало, но не знам как ме омай и му пуснах, просто беше супер и аз се влюбих просто не беше планувано, излизахме известно време и после се одръпна от мен, докато лятото един негов приятел не ми подари букет от рози, не исках да съм с него, защото знаех че умирам за другия. Не представях да се надявам да го търся, да му пиша но напразно не искаше да сме нещо повече от приятели.. А този другия и до ден днешен продължава да ме търси ,с него всеки ден заедно пият бира, не знам какво да направя според мен онзи му говори неща и му влияе, как да се преборя, той е луд по мен, а аз по другото момче, убедена съм че му говори глупости че ме обича и тн, отърване няма той е като напаст божия, не исксм да съм с него а не престава, сърцето ми е при другото момче,искам него,искам той да е баща на децата ми,така го чувствам просто. Помогнете моля ви дайте съвет как да постъпя.

Спри секса и мастиката и обърни внимание на училището.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 28
На 25 той 30,благодаря за мнението и аз мисля да отида даже в друг град и да спре това мъчение, знам че ще съжалява някой ден зашото никоя не го цени и не го е обичала с цялото си сърце, когато е бил болен съм стояла до него и съм го гледала как спи да не би да вдигне висока температура душата си загубих заради него не знам ще мога ли да обикна пак и да се почувствам цяла

# 14
  • Мнения: 7 325
Момиче, един съвет от родител на пораснало момче - майките не обичаме нахални, лепкави простачки да ни досаждат завайки соц. мрежи с неграмотните си писания.
Вместо да се чудиш как още да се излагаш, вложи енергия да подобриш самочувствието си. Труден и дълъг процес ще е при теб. Поведението ти не е подходящо за 14-15 год. пикла камо ли за жена на 25. Престани да се *подлагаш* на мъжете, защото освен за изтривалка за друго няма да те ползват. Абе няма ли кой да ви научи вас младите на малко самоуважение, все по-отчайващо звучат темите напоследък  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт