Помогнете ми, много страдам..

  • 6 616
  • 64
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Здравейте. На рождения ден на моя приятелка 2017 се запознах с един мъж, 5г по-голям от мен. изобщо не го харесвах въпреки настойчивото му охажване. Един ден след близо половин месец отидох в нея, тя ме покани и той беше там и и казя да отидела на магазина за мастика, а той не е много близо, няма да повярвате как се стреснах отначало, но не знам как ме омай и му пуснах, просто беше супер и аз се влюбих просто не беше планувано, излизахме известно време и после се одръпна от мен, докато лятото един негов приятел не ми подари букет от рози, не исках да съм с него, защото знаех че умирам за другия. Не представях да се надявам да го търся, да му пиша но напразно не искаше да сме нещо повече от приятели.. А този другия и до ден днешен продължава да ме търси ,с него всеки ден заедно пият бира, не знам какво да направя според мен онзи му говори неща и му влияе, как да се преборя, той е луд по мен, а аз по другото момче, убедена съм че му говори глупости че ме обича и тн, отърване няма той е като напаст божия, не исксм да съм с него а не престава, сърцето ми е при другото момче,искам него,искам той да е баща на децата ми,така го чувствам просто. Помогнете моля ви дайте съвет как да постъпя.

# 1
  • Мнения: 2 695
Запознала си се току що с мъж, който така те е омаял, че веднага си му "пуснала"? И сега се чудиш защо той вече не те иска? Интересно защо?

# 2
  • София
  • Мнения: 7 992
Не те харесва достатъчно, престани да звъниш и да досаждаш. Ще ти мине, въпрос на време.

# 3
  • Мнения: 485
До колкото разбрах, той е преустановил контакт с теб още преди да се появи другия? Значи причината не е че приятелят му те харесва, а просто не иска връзка с теб. Най-добре се огледай за друг "обект". Не мисля, че тук ще има ренесанс в чувствата му...

# 4
  • Мнения: 5 248
Мастиката и бирата са много показателни в твоя случай.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Знам че е безмислено, но не схн легнсла нс първа среща с него а след месец след като упорито ме търсеше и ми звънеше, не беше такъв преди да разбере за ония, гушках се в него, говорихме си, не знам какво да направя, опитах да имам гадже, но не става ,лягам с него а сънувам въпросния мъж,ще полудея ,направих и аз една голяма глупост която също го отблъсна, пишех си с майка му без той да знае и и споделих какво изпитвам към сина й, знам че беше налудничаво но мисля че това влюбване ще ме доведе до вманиачаване ако вече не съм ..

# 6
  • Мнения: 4 009
Ay, dios mío...

# 7
  • Мнения: 8 249
шЪ припадна....ако темта не е пързалка....много изтрещя народа!

# 8
  • София
  • Мнения: 7 992
Гледай филма "Как да разкараш гаджето за 10 дни". Стар е, но могат да ти дойдат и други идеи, освен да говориш с майка му. Вариантите да се излагаш са безкрайни.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Не исках да го отблъсна, а жената да говори с него да ми помогне да го спечеля

# 10
  • Мнения: 2 714
Беболинке, време ти е да пораснеш.

# 11
  • Мнения: 78
Не исках да го отблъсна, а жената да говори с него да ми помогне да го спечеля
На колко години си? Странно ми е, че изобщо ти е дошла такава идея, че си го направила е още по-странно. Майката какво е казала, ти не знаеш. Първо е странно да си решаваш проблема с възрастен човек чрез родителите му, второ замисли ли се изобщо, че може да поставиш жената в неловко положение и трето, ако се всуша в думите на майка си, ами извинявай ама не е мъж за мен. Мъж е ако си взима решения и си ги отстоява. Ако търсиш мамимо синче, което за всичко да разчита на мама и тя да взима решения вместо него ок, но ако търсиш мъж и се надяваш мама да му влияе на мненията и решенията си в грешка. И тук не визирам уважение към родителите, такова е нормално да има, но възрастен човек да се влияе от думите на родителите и те да взимат решения вместо него е абсурдно.
Не знам на какво се надяваш, но не виждам как ще се съберете отново. Вторият не би припарил до теб, ако е в такива близки отношения с него и вие сте заедно и той има чувства към теб. В това отношение, мъжете твърде често са доста по-лоялни от жените. Няма смисъл да се надяваш и да обвиняваш втория. Вземи се в ръце и вместо да психясваш и вършиш глупости, остани малко сама и се отдалечи и от двамата. Единия определено не те приема сериозно, а другия ти не го искаш. Ами спри да ги измъчва и тях и себе си. Съсредоточи се върху собствения си живот и намери нещо което те радва. Другото само ще дойде или по- точно ще го намериш, когато си готова за него.

# 12
  • Мнения: 9 196
Здравейте. На рождения ден на моя приятелка 2017 се запознах с един мъж, 5г по-голям от мен. изобщо не го харесвах въпреки настойчивото му охажване. Един ден след близо половин месец отидох в нея, тя ме покани и той беше там и и казя да отидела на магазина за мастика, а той не е много близо, няма да повярвате как се стреснах отначало, но не знам как ме омай и му пуснах, просто беше супер и аз се влюбих просто не беше планувано, излизахме известно време и после се одръпна от мен, докато лятото един негов приятел не ми подари букет от рози, не исках да съм с него, защото знаех че умирам за другия. Не представях да се надявам да го търся, да му пиша но напразно не искаше да сме нещо повече от приятели.. А този другия и до ден днешен продължава да ме търси ,с него всеки ден заедно пият бира, не знам какво да направя според мен онзи му говори неща и му влияе, как да се преборя, той е луд по мен, а аз по другото момче, убедена съм че му говори глупости че ме обича и тн, отърване няма той е като напаст божия, не исксм да съм с него а не престава, сърцето ми е при другото момче,искам него,искам той да е баща на децата ми,така го чувствам просто. Помогнете моля ви дайте съвет как да постъпя.

Спри секса и мастиката и обърни внимание на училището.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 28
На 25 той 30,благодаря за мнението и аз мисля да отида даже в друг град и да спре това мъчение, знам че ще съжалява някой ден зашото никоя не го цени и не го е обичала с цялото си сърце, когато е бил болен съм стояла до него и съм го гледала как спи да не би да вдигне висока температура душата си загубих заради него не знам ще мога ли да обикна пак и да се почувствам цяла

# 14
  • Мнения: 7 325
Момиче, един съвет от родител на пораснало момче - майките не обичаме нахални, лепкави простачки да ни досаждат завайки соц. мрежи с неграмотните си писания.
Вместо да се чудиш как още да се излагаш, вложи енергия да подобриш самочувствието си. Труден и дълъг процес ще е при теб. Поведението ти не е подходящо за 14-15 год. пикла камо ли за жена на 25. Престани да се *подлагаш* на мъжете, защото освен за изтривалка за друго няма да те ползват. Абе няма ли кой да ви научи вас младите на малко самоуважение, все по-отчайващо звучат темите напоследък  ooooh!

# 15
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 412
Единия след известно настояване е успял да си легне с вас, сега и другият се пробва.
Последният ви пост е драматичен като текст от поп-фолка. Отвъд него също има любов...

# 16
# 17
  • Мнения: 1 760
Първия ти се е "нарадвал" и наситил и е казал на приятеля си да те мине и той, защото си лесна. За каква любов говориш?! Опитай се да се погледнеш от страни и се вслушай в съветите, които ти се дадоха тук. Поведението ти и мисленето ти са на момиче не по-голямо от 12 години. Къде си расла до сега? Моля те, съвземи се. За твое добро. Иначе много ще страдаш като се подлагаш така лесно на мъжете. Никога няма да те уважават и ще те ползват за изтривалка. Това ли искаш за себе си? Надявам се, че не. И за да ти отговоря на въпроса от заглавието на темата: Страдаш, защото си прожектираш в ума някакъв филм. От теб само зависи да изключиш телевизора и да продължиш напред с повече самоуважение. Тогава ще дойде и правилния човек.

# 18
  • Мнения: 3 732
Как може да си влюбена в някой с когото си преспала веднъж?

Забрави го този мъж и си намери друго занимание.

# 19
  • Мнения: 3 231
бафмааму, 93 не е ли наборът ти? не би ли трябвало да си на 25? звучиш като на 15....   омай, омай, о май год е положението

# 20
  • Мнения: 1 030
Да се смея ли, да плача ли...?
Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 6 470
"Помогнете ми, много страдам..."
Ние не можем да ти помогнем. Само ти. И ако не си помогнеш сама...Още много ще страдаш

# 22
  • Мнения: 35 968
вторият вече знае, че с повечко убеждаване, нещата се получават и ще продължи да настоява докато се предадеш, а другото вече си го преживяла и едва ли ще те изненада

ако съм на мястото на майката на този мъж/момче, ще го посъветвам да си избере друга партньорка - кой знае къде и какви други интриги спретваш

знам че ще съжалява някой ден зашото никоя не го цени и не го е обичала с цялото си сърце

не се заблуждавай, такова нещо никога няма да стане
може да страда за друга, но при това отношение, което показва към теб, никога няма да минат подобни съжаления през ума

# 23
  • Мнения: 3 025
Запознала си се току що с мъж, който така те е омаял, че веднага си му "пуснала"? И сега се чудиш защо той вече не те иска? Интересно защо?


Joy Голям омайник ще е бил тоя мъж Joy

# 24
  • Мнения: 30 802
Пусни и на втория, не задържай опашката - и трети ще дойде:) като се разчуе...

И си вземи гащи с по-стегнат ластик, да не падат така лесно.

# 25
  • Мнения: 3 025
Не си губиш времето. Омая те мъжа и му " пусна", докато приятелката ви отиде до магазина. След това и с майка му побърза да говориш, без той да знае за това. Неспираш и на него да досаждаш.  Не се сещам какво още не си направила, за да не те харесва и да бяга с 200 от теб. Joy

# 26
  • Мнения: 30 802
Това е скрита реклама на мастика, нали, с продуктово позициониране...явно ще да е бая мераклийско питие.

# 27
  • Мнения: 14 966
Темата мирише на етнос и мастика. И индийски сериал.

# 28
  • Мнения: 131
Поне да беше узо , а то само мастика ... ох омая се от изпаренията., между другото имаше ли мента ,един облак със сплив да спретнете....

# 29
  • Мнения: 9 441
То твоето на любов не прилича. По скоро си си навила на пръста, че това е твоят човек, а всъщност май не е. Има и други поогледай се.

# 30
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Аз мисля,че авторката е объркала бг мама с тийн проблем.







# 31
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Тъпо е, ама се записвам да следя развитието. 😂

# 32
  • Мнения: 2 749
На мен ако ми пише някое гадже на детето, особено с подобен правопис и стил, само ще го посъветвам да бяга с 200.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!

# 34
  • Мнения: 35 968
да не се окажеш случайно на среща с №2, защото №1 е "зает"?
или пък №1 да те убеждава колко прекрасен е №2?
дано е онова, което искаш, а не онова, което на мен ми се струва, че може да е

# 35
  • Мнения: 78
да не се окажеш случайно на среща с №2, защото №1 е "зает"?
или пък №1 да те убеждава колко прекрасен е №2?
дано е онова, което искаш, а не онова, което на мен ми се струва, че може да е
Много вероятно е да е така, както предполагаш. Но си мисля, че дори да не е така, просто си удължава агонията и нищо сериозно няма да излезе от това.

# 36
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 282
Как се възпитава жена в самоуважение и достойнство.Много полезна тема.Съветвам те да я прочетеш.Ще ти помогне.
http://www.bg-mamma.com/?topic=949052

# 37
  • Мнения: 3 611
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Най-много пак да ти свали гащите.

# 38
  • Мнения: 2 695
Много любов ... много алкохол ...
Вчера мастика, днес бира, утре по ракийка .....

Авторке, осъзнаваш ли с колко правописни грешки са пълни постовете ти? По-добре наблегни над образованието, а алкохола, мъжете и любовта остави за по-късно.

# 39
  • Мнения: X
Пусни и на втория, не задържай опашката - и трети ще дойде:) като се разчуе...

И си вземи гащи с по-стегнат ластик, да не падат така лесно.
Така е, клин клин избива.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е добра идея да излизаш пак с него, забрави го. Остави мъжете за сега и наблегни на книгите, от това имаш нужда. Препоръчвам ти да започнеш с "Мъжете си падат по кучки" и ще разбереш защо нещата с възлюбения ти няма да се получат, а и на правопис и формулиране на мисълта ще се понаучиш.

# 41
  • Мнения: 9 152

Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Имаш ли баща?
Вместо на среща на бира, отиди при баща си и му разкажи всичко.
Ако нямаш, отиди при свещеник.
Ако не, при психолог.
Успех. И не бъркай Любовта със страстта.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 13:11 от Катерица

# 42
  • Мнения: 3 611
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Най-много пак да ти свали гащите.
Имаш ми баща?
Вместо на среща на бира, отиди при баща си и му разкажи всичко.
Ако нямаш, отиди при свещеник.
Ако не, при психолог.
Успех. И не бъркай Любовта със страстта.
Надявам се, че това е пост към авторката, а не към мен, както сочи основния цитат.

# 43
  • Мнения: 603
Всички мъже, които реално искат да правят нещо след 1-2 чашки, са извън радара ми. Само като чуя за пиене и бягам с 200. Пия много рядко и бих посъветвала авторката да няма толкова вяра в такива мъже, защото както има манипулативни жени така и манипулативни мъже. Мъж да ме покани насаме да пием или даже с приятелкта да са се уговорили - би ми светнала лампичката.

# 44
  • Мнения: 8 808
Искам да разбера какво ще стане на биропиенето. Моляяя, нека има развитие темата! Даже съвет ще дам: като те покани на уиски, имаш шанс вече. Бирата е пиене за приятелско събиране, уискито води до яко замайване, ще има пак секс. После знае ли се....

# 45
  • Мнения: 603
До Ън : На мен от бира ми се замайва главата, вино - след втората чашка съм почерпена вече, а през уиски въобще не бих минала - ще мина през изтрезвителното. Grinning

# 46
  • Мнения: 9 152
Аниш , да, разбира се, към авторката, коригирах.

# 47
  • София
  • Мнения: 7 992
Осъзнавам, че и на днешните мъже не им е никак лесно. А и на мъжките майки. Син отглеждам, мъка, мъка...

# 48
  • France
  • Мнения: 12 581
И от 2017 до сега ти държи влага? Леле голям секс ще да е било Joy

# 49
  • Мнения: 78
И от 2017 до сега ти държи влага? Леле голям секс ще да е било Joy
Тя не каза ли, че са имали връзка след това? Ако е било само за веднъж да си на чешат крастата, голяма драма, голямо чудо ...

# 50
  • Мнения: 19 485
Авторката не е зле малко повечко книжки да попрочита, че правописът едва позволява да се разбере какво иска да каже.

# 51
  • Мнения: 9 196

Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Имаш ли баща?
Вместо на среща на бира, отиди при баща си и му разкажи всичко.
Ако нямаш, отиди при свещеник.
Ако не, при психолог.
Успех. И не бъркай Любовта със страстта.

Или поне при гинеколог. Че след пиянски секс, подаръци много.

# 52
  • Мнения: 2 333
Хора! Накъде отива този свят?!

# 53
  • Мнения: 9 196
Хора! Накъде отива този свят?!

Към магазина, да купи мастика ...

# 54
  • Мнения: 2 695
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
С нетърпение очакваме да разберем как е минало биропиенето Sweat Smile

# 55
  • Мнения: 9 441
И аз се нареждам до чакащите Joy

# 56
  • Мнения: 3 025
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
С нетърпение очакваме да разберем как е минало биропиенето Sweat Smile

Как мислите ще мине с един толкова омайващ мъж? Joy

# 57
  • Мнения: 2 333
Днес ли е денят?
Нямам търпение!

# 58
  • Мнения: 3 025
Да взимаме по едни пуканки и очакваме всички продължението...

# 59
  • Мнения: 9 441
Да взимаме по едни пуканки и очакваме всички продължението...


Аз се запасих вече Grinning

# 60
  • Мнения: 1 294
Simple Smile

Пусни и на другия веднага и той също ще те остави на мира.

ПП. Тази твоя приятелка, не ти е много приятелка.
ППП. Изчакай да пораснеш преди да почнеш да правиш секс.

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 13:56 от palachinka

# 61
  • Мнения: 9 571
Чакам и аз с нетърпение развръзката Laughing

# 62
  • Мнения: 14 966
Момичето очевидно  вече "много НЕ страда".
Тя търсеше помощ , а ще си помогне сама. И биричката помага.
А вие какво сте се строили тук така безсърдечно. Няма страдание вече, няма и тема. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 63
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
шЪ припадна....ако темта не е пързалка....много изтрещя народа!
Не изтрещя, а изглупя.

# 64
  • Мнения: 35 968
Авторката схвана основното, за това заключвам.
Ако желае да опише следващите си преживявания, моля да пусне нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт