Помогнете ми, много страдам..

  • 6 618
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 284
Аз мисля,че авторката е объркала бг мама с тийн проблем.







# 31
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Тъпо е, ама се записвам да следя развитието. 😂

# 32
  • Мнения: 2 749
На мен ако ми пише някое гадже на детето, особено с подобен правопис и стил, само ще го посъветвам да бяга с 200.

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 28
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!

# 34
  • Мнения: 35 968
да не се окажеш случайно на среща с №2, защото №1 е "зает"?
или пък №1 да те убеждава колко прекрасен е №2?
дано е онова, което искаш, а не онова, което на мен ми се струва, че може да е

# 35
  • Мнения: 78
да не се окажеш случайно на среща с №2, защото №1 е "зает"?
или пък №1 да те убеждава колко прекрасен е №2?
дано е онова, което искаш, а не онова, което на мен ми се струва, че може да е
Много вероятно е да е така, както предполагаш. Но си мисля, че дори да не е така, просто си удължава агонията и нищо сериозно няма да излезе от това.

# 36
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 284
Как се възпитава жена в самоуважение и достойнство.Много полезна тема.Съветвам те да я прочетеш.Ще ти помогне.
http://www.bg-mamma.com/?topic=949052

# 37
  • Мнения: 3 611
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Най-много пак да ти свали гащите.

# 38
  • Мнения: 2 695
Много любов ... много алкохол ...
Вчера мастика, днес бира, утре по ракийка .....

Авторке, осъзнаваш ли с колко правописни грешки са пълни постовете ти? По-добре наблегни над образованието, а алкохола, мъжете и любовта остави за по-късно.

# 39
  • Мнения: X
Пусни и на втория, не задържай опашката - и трети ще дойде:) като се разчуе...

И си вземи гащи с по-стегнат ластик, да не падат така лесно.
Така е, клин клин избива.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не е добра идея да излизаш пак с него, забрави го. Остави мъжете за сега и наблегни на книгите, от това имаш нужда. Препоръчвам ти да започнеш с "Мъжете си падат по кучки" и ще разбереш защо нещата с възлюбения ти няма да се получат, а и на правопис и формулиране на мисълта ще се понаучиш.

# 41
  • Мнения: 9 152

Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Имаш ли баща?
Вместо на среща на бира, отиди при баща си и му разкажи всичко.
Ако нямаш, отиди при свещеник.
Ако не, при психолог.
Успех. И не бъркай Любовта със страстта.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 13:11 от Катерица

# 42
  • Мнения: 3 611
Говорих снощи с въпросният мъж и днес ме кани да пием бира в едно заведение, все пак не е безнадежден случая. Благодаря ви, много!
Най-много пак да ти свали гащите.
Имаш ми баща?
Вместо на среща на бира, отиди при баща си и му разкажи всичко.
Ако нямаш, отиди при свещеник.
Ако не, при психолог.
Успех. И не бъркай Любовта със страстта.
Надявам се, че това е пост към авторката, а не към мен, както сочи основния цитат.

# 43
  • Мнения: 603
Всички мъже, които реално искат да правят нещо след 1-2 чашки, са извън радара ми. Само като чуя за пиене и бягам с 200. Пия много рядко и бих посъветвала авторката да няма толкова вяра в такива мъже, защото както има манипулативни жени така и манипулативни мъже. Мъж да ме покани насаме да пием или даже с приятелкта да са се уговорили - би ми светнала лампичката.

# 44
  • Мнения: 8 808
Искам да разбера какво ще стане на биропиенето. Моляяя, нека има развитие темата! Даже съвет ще дам: като те покани на уиски, имаш шанс вече. Бирата е пиене за приятелско събиране, уискито води до яко замайване, ще има пак секс. После знае ли се....

Общи условия

Активация на акаунт