Поредното кошмарно пазаруване в супер-маркет

  • 5 498
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
ей защо само на добрите хора им правят такива номера, що някой на мен не се опита - ще го унищожа - толкова съм устата и проклета че след един подобен номер във Фантастико Дружба касирката затичас към офиса на управителя да си подава молбата за напускане - направих я размахава - тея хора прекаляват - как ги назначават винаги с липса на елементрано домашно възпитание и уважение към клиента майка му стара #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Хехехе, тия много ги обичам. Във "фантастико" в Студентски град ги бях взела за мезе. Веднъж си влизам с разпечатано пакетче солети в чантата и пазарувам каквото пазарувам, ама за над 50лв. Плащам си на касата и тръгвам да излизам, обаче една горила решава да ме проверява и естествено намира солетите, аз вдигнах скандал, накрая чаках, чаках полицията да дойде (защото отказах да ги платя) - поне 40минути, но ми омръзна, та ги платих в троен размер и ме оставиха да си изляза. Обаче от тогава, когато имах време, ама нали не бях особено ученолюбива студентка, та имах много време влизам вътре в магазина, и почвам да зяпам по щандовете. Веднагически зад мен заставаше една горила и почваше да ме гледа страшно (набелязана вече за крадец) , ама аз си обикалям по един-два часа из магаина, оглеждам всичко, пипам и чета етикети и накрая си излизам с три моркова за 50 стотинки.

# 17
  • Мнения: 4 473
Почти всеки ден мъжът ми пазарува от това Фантастико, аз по-рядко. Как не ми се случи на мен такова нещо, лееее Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Ще съжаляват, че са се родили Mr. Green

# 18
  • Мнения: 9 990
Извинете, аз съм малко Офф, ама да разведрим обстановката тогава...

http://www.linux-bg.org/cgi-bin/ib3/ikonboard.cgi?s=4476b88c1bba … t=ST;f=21;t=14076

# 19
  • Мнения: 3 880
Малееее, вие направо ми изкарахте акъла с тези истории #Crazy
Ама добре, че споделихте, че да си има човек едно наум. Аз скоро ще си ходя натам и така ще съм подготвена да се държа "прилично", да заобикалям съмнителните стелажи, да не пипам нищо, което нямам намерение да купувам и да не нося нищо с мен на влизане, освен парите разбира се Twisted Evil
Как може такова нещо, да гледат на клиентите си като на потенциални крадци Shocked

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Извинете, аз съм малко Офф, ама да разведрим обстановката тогава...

http://www.linux-bg.org/cgi-bin/ib3/ikonboard.cgi?s=4476b88c1bba … t=ST;f=21;t=14076
Пенелопа, мерси  bouquet
Добре се посмях  Sunglasses

А между другото трябва да купувам резервни ножчета за бръсначката на скъпия, точно във Фантастико и мислех да я нося с мен, защото страшно си прилича с един друг модел и да не се объркам. Ще видим какви преживявания ще си организирам  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 4 371
Извинете, аз съм малко Офф, ама да разведрим обстановката тогава...

http://www.linux-bg.org/cgi-bin/ib3/ikonboard.cgi?s=4476b88c1bba … t=ST;f=21;t=14076
rotfImao rotfImao rotfImao

# 22
  • Мнения: 3 356
Това със следенето във Фантастико ми е познато.Преди пазарувап поне 2 пъти на ден с количка Laughing.Веднага един мухльо се лепваше за мене.Не са искали да ме проверяват,щото  smile3514 smile3515 newsm61 ,откачам.
Заради личното ми спокойствие не влизам там.
ей защо само на добрите хора им правят такива номера, що някой на мен не се опита - ще го унищожа - толкова съм устата и проклета че след един подобен номер във Фантастико Дружба касирката затичас към офиса на управителя да си подава молбата за напускане - направих я размахава - тея хора прекаляват - как ги назначават винаги с липса на елементрано домашно възпитание и уважение към клиента майка му стара #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Това за липсата на домашно възпитание го подкрепям 100%.+ абсолютна некомпетентност.

# 23
  • Мнения: 663
Извинете, аз съм малко Офф, ама да разведрим обстановката тогава...

http://www.linux-bg.org/cgi-bin/ib3/ikonboard.cgi?s=4476b88c1bba … t=ST;f=21;t=14076
Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 46 518
Сега се сещам за нещо от скоро, която доказва, че тая охрана, освен да гледа за крадци, въобще не се занимава с безопасността на хората!
Влизаме в Била и отиваме до решетките за багаж, заключваме си нещата вътре и виждам в съседната клетка малък сак, а вратичката незаключена и отворена newsm78 отивам веднага при охраната и обяснявам, че има отворена решетка с багаж, като имам предвид, че може да е всичко, то верно, че само по филмите съм гледала за поставени бомби, ама знае ли човек.
Охранителката се врътна главата на другата страна и каза "Ми аз к'во да направя, всеки да си пази багажа!"  Shocked докато пазарувах се оглеждах с едно око и тя все пак отиде и провери какво има в чантата, явно й е щракнало нещо в главицата ...

# 25
  • София
  • Мнения: 2 901
........защото т. нар. охранител най-накрая поясни,че компютъра показвал бройка с 1 по-малко от тази на стелажа и аз естествено съм причината за тази разлика.

На стелажа да не би да има индикатор, като вземеш дезодорант от рафта, да отчита директно на касата, че бройката намаля?

И аз това се зачудих още в началото.

Аз бих подала оплакване!!! Непременно!

# 26
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Фантастико са ми "любимци "от край време,дружбата ми с тях е стара Mr. GreenКатегорично заявявам,че служителите им са некомпетентни,особено касиерките/да ме извинявате ако има някоя сред вас или ваша близка/.Преди години получавах купони за предпазна храна,с които пазарувах от въпросната верига.Излишно е да споменавам,че това предизвикваше всеки месец гнева както на клиентите,така и на какиерките Mr. GreenЛично аз не съм имала проблеми,но на моя колежка бяха вдигнали кръвното като я бяха обвинили отново в кражба на дезодорант,който и беше личния,но те държаха,че тя го е задигнала от магазина.

# 27
  • Мнения: 5 468
ей защо само на добрите хора им правят такива номера, що някой на мен не се опита - ще го унищожа - толкова съм устата и проклета че
Joy Joy Joy

# 28
  • Мнения: 5 468
Как може такова нещо, да гледат на клиентите си като на потенциални крадци Shocked
Ами щото наистина много се гепи в нашта милта родинта. Е такива ми ти работи Crazy.
С мен никой не се е държал зле, все още, ама ако го направи, ще съжалява..., ако не съм откраднала наистина НЕЩОТО де Mr. Green hahaha

# 29
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
А за капак и някой почва да те тършува и да те гледа така, все едно си най-големия престъпник #Cussing out
това са  психолози Laughing
гледат лошо, за да може ако някой е откраднал нещо да не издържи на страховития поглед, да му се разтреперат крачката и да си признае греха на колене Mr. Green Laughing

Общи условия

Активация на акаунт