Лятна на Мамите от ИБ

  • 45 303
  • 578
  •   1
Отговори
# 330
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Въздуха в Пловдив е по чист от Лондонския повярвайте ми 😜 , а и аз живея в края на града - Оринж Каунти е квартала - до нас няма асфалт , само черен път , горе долу съм като на село Simple Smile
Дани докато се усетиш и ще си на 50 , децата са деца до време  после отлитат . Търси докато си млада и живота е пред теб Simple Smile а и с мъж леко върви живота ( ако попаднеш на добър Де )

# 331
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Чери,търся,но не попадам на свестен и подходящ поне засега.
Ние днеска ходихме на басейн.Малко ме беше страх заради раната на Дени,че е още прясна,но пък той сам се пази много добре и гледаше да не я мокри.Хванали сме и тен,аз дори малко съм изгоряла и гърба леко ме боли,но не е болка за умиране.

# 332
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Поспаланче,честит рожден ден на патерички на Бубето.Да ти е жива и здрава и все така да Ви радва.
Ще чакаме малко снимков материал във фейса да ни качиш,ако искаш разбира се.

# 333
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Честит Рожден Ден на поспаланката Simple Smile даже здрава много!!!

# 334
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Благодаря ви!
Позачезнах малко, че освен пътуванията последните 2 седмици, рожденичката изкара и 2 вируса с температура за това време и вече ми е леко тегаво. Навръх РД беше с 38+ градуса температура. Останаха и вече сополите, които я давят та кашля нощем.
Слав остана в Монтана и вилнее там. Чист въздух, силна храна и очаквам след един месец да са му отеснели панталоните Laughing

# 335
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Честит рожден ден на Поспаланчето.Да е жива и здрава.
Аз да кажа,че нашия тати е размислил и от 01.08.до 04.08.иска да вземе детето,но да видим дали ще си изпълни обещанието.

# 336
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Дани нямам рожден ден. Предполагам Бенитка е писала за Бубето поздрава. Имам още месец и половина на 39 хахах.

# 337
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Извинявай,Поспаланче.Аз мислех,че за теб го е писала.
Дано се оправи скоро Бубето и повече без болести.

# 338
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Поздрави да има Joy

# 339
  • Мнения: 39 321
Давай го, като го иска. Дени вече е голям и доста по лесен за гледане.

# 340
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
sigma лятната визия пак върна, одобрява се Simple Smile

# 341
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Сигме,ще му го дам.Само да си изпълни обещанието да го вземе,а не да е поредната лъжа.
Ние минахме през зъбар тази вечер,заради зъбките дето се беше ударил.Пусна му снимка,за да види дали няма наранено в зародишите и ако трябва на хирург след това каза ще ни прати.

# 342
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Поспаланчо, да е жива и здрава Бубата!

# 343
  • Мнения: 2 843
Да се разпиша и тук, прочетох ви Hug
Пънчи, щом му прави впечатление като се намокри е готов. Дени също ми реагираше така първите пъти по гащи, но аз я разсейвах и и казвах как другия път пиш в тоалетната или гърнето. Ще свикне, упорство и постоянство трябват Hug
Мец, Здравко как ти лази по нервите само Grinning Всичко разбира, но той трябва да си реши сам, хаха, така беше и племеникът. Не му се връзвай, ще видиш как сам ще се оправя после Hug
Дани, ти не го търси, той ще те намери Grinning Само се отпусни Hug
Бени, успех с работата Joy
Прегръдки за всички Hug
Моят мърмот е седалищно още, заради това ли често усещам контракции? Не си спомням с Дени да съм имала толкова преди да родя. А пия още магнезий...

# 344
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Кокосче, не е задължително да е от това. И с двете бременности имах ужасно много контракции, а пък само Марти беше седалищно.

Общи условия

Активация на акаунт