Лятна на Мамите от ИБ

  • 45 301
  • 578
  •   1
Отговори
# 360
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Алекс,успех с новата квартира.Дано свикнете скоро с Ели и да нямате проблеми за напред.
Цвете,а Алекс на ясла ще го пускаш ли като се върнеш на работа?
Ние бяхме на лагер в Трявна и си изкарахме много хубаво.Дени се запозна с много нови деца и чак не му се прибираше.Госпожата,с която организира лагера и бяхме също е много мила и добра,и догодина живот и здраве,ако има пак ще отидем.
Мраве,Дени след като се прибрахме го взе баща му Вторник и трябваше да го върне в Петък чак,но познай дали не го върна чак тогава или още същата вечер.Сутринта тръгна с него,отидоха в Търново,през деня всичко било добре,но вечерта казал искал мама и той ми го върна.

# 361
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дани, дано се е усетил, че да гледаш дете не е баш така, както е отсрани.
Алекс няма да го пусам на ясла. Първо е много далеко, а баща му и баба му ще го гледат вкъщи.
Алексче, бързо адаптиране. Ще бъдете по-добре.
Вилито вчера ми вдигна два пъти Т. Предполагам вируса от Алекс ще е.

# 362
  • Мнения: 4 087
Аз от днес съм в отпуск, хип хип ура...
Феичке, щом има кой да го гледа, най-добре така.....и поле директно на градина например.

Алексче, късмет и много щастие ти желая с новият живот Wink Радвам се, че сте се устроили и се чувстваш добре. Че изчесна от фейса и бях започнала да се притеснявам и щях да почна да питам момичетата, но ти се разписа.

# 363
  • София
  • Мнения: 4 122
Дааа реших да започна на чисто и да си изтрия фейса......
Определено и той не ми влияеше добре.....и не ми оставаше толкова време за детето. Ядосах се и реших след като слагам ново начало в живота си, всичко да е ново...без социална мрежа. Който иска ще ме намери в viber, instagram Simple Smile тях не съм ги изтрила. Тук ще успявам да се разписвам и ще се радвам да поддържаме контакт. След време може отново да си го пусна, но сега искам да се отдам на новото начало, на детето за да не чувства липса на внимание.
Дани,  дано сега баща му се осъзнае малко и да престане да ти казва кое как трябва да стане.

Цвете, да се оправят бързо децата. Лека почивка до края и приятно започване на учебната година.

Поспаланче, как е Слав?

Прахче, благодаря, че ме мислиш. Лека почивка и да си я изкараш приятно.

# 364
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
и при нас ново начало - на Ема отново й сменят лекарствата .. старите не работят отново .. този път доктора иска да сменя с нещо, което дори не знам дали ще успеем да осигурим - в България изобщо го няма, а регламентите за отпускане в държавите покрай БГ са драконови .. да не казвам, че на месец ще струва към 500лв .. доктора още не знае дали тя ще го понесе, а аз като прочетох листовката не съм спала вече 10тина дни .. сред много честите странични ефекти, които се провяват при повече от 1 на 10 човека стоят -  треска, пневмония и анорексия .. след тях идват гадене, повръщане, диария, влошаване на подходката и безапетитие .. освен това се дава на деца над 18кг. .. Ема едва крепи 19, че много често пада и под тях .. люшкам се в двете крайности - не знам кое е по-лошото да го накарам да измисли друго лекарство, с което евентуално да опитаме или да започнем с това .. Мецан твърдо е запълнал краката, че не иска това лекарство и с него се изпокарах .. тази сутрин замина пак за Търговище уж за 2-3 дни, ама не се знае знае ли се .. някой беше казал, че живота бил хубав, къде е тоя да се сменим с него ..

# 365
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ооох  Мец. Дано намерят вече решение лекарите,което да е достатъчно щадящо за Ема и да върши работа.
Алекс честито ново начало. Много спокойствие и хубави дни за двете ви.
Слав куцука още, но е доста по- добре днес. Засега няма да му търся лекар тук, че кой знае на какво чудо ще попаднем. Макар че досега съм нацелвала и добри лекари, когато се е налагало. Мисля обаче да говорим с доки дали да не му пусна някакви изследвания за разни липси. Магнезий,вит. В12 и Д като за начало. Вярно,че понякога прекалява с движението,но този път каза че няколко дни е усещал да го наболява бедрото.

# 366
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Мецко,дано намерят правилното лекарство за Ема най-скоро.
Поспаланче,а дали не са болки на растежа при Слав?
Цвете,Алексче,и аз мисля,че сега ще размисли баща му и ще се убеди,че не е толкова лесно да гледаш дете,но не се знае кога.

# 367
  • Мнения: 39 321
Какво значи да размисли? Това да не ти е играчка, че като ти писне да я хвърлиш.

# 368
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Сигме,не е играчка,но поне да спре да дава акъл как да го гледам.Но явно нищо не е влязло в главата му,защото днеска звъни,ядосва се и мърмори,че е дал сума и пари за газ за колата,а детето не пожелало да остане да спи там,а искало мама.

# 369
  • Мнения: 39 321
И какво се очаква от теб? да му осребриш фактурата може би.

Последна редакция: вт, 07 авг 2018, 16:32 от sigma

# 370
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дани, не му се хващай на акъла. Разбира се, че ще иска мама. И аз да съм, ще искам да съм с най-близкия си човек, не някой който виждам от вятър на дъжд. Проблема му е че няма връзка с детето. Това че му е баща не е достатъчно.

# 371
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
ма той тоя е само биологичен .. къв баща е .. той този още има нужда от баща си, не самият той да е такъв ..

# 372
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Мецо,  чета те и ми се свива сърцето Sad Много прегръдки за теб и цялото Мечешко семейство,  най вече за Емка!  Не можете да спрете гърчовете ли?  Иначе спокойна ли е?
Дани,  не очаквай нищо от тоя,  жалко за детето...
Пънче,  как си?
Алекс,  радвам се,  че се разписа!  Как е Ели?
Мраве,  Моме и останалите,  драснете нещо,  плиййййс Simple Smile
Поспаланче,  пусни му изследвания на Слав,  не бих пренебрегнала такива болки.
При нас е странно положението.  В голяма дупка сме и двамата с ММ,  имаме сериозни проблеми.  Започваме нов бизнес от нулата,  мечтаем за още едно  дете,  а нещата не са никак обнадеждаващи и там...  След последният ужас,  който изживях с Атанас обаче,  гледам на нещата по друг начин.  Боря се с " вятърни мелници",  по въпроса с ваксините и започвам на моменти да се отчайвам от държавата,  в която живеем 😞

# 373
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Не знам какво да го правя. Казва че не го боли крака, а върви сякаш не може да го свие някъде в някоя свивка. И тая вечер като го дигнах да пишка пак държеше крака свит в коляното. Не се е удрял. Заболя го силно като ритна топката. Преди това го е приболявало леко. Забелязах че като върви на бордюр и си слага краката един пред друг почти не се забелязва куцане. Тръгне ли нормално се криви целия и замята крака. Не мога да разбера има ли му нещо или ми върти някакви номера. Ако бяхме я П- в да аъм го завлякла до ЛЛ вече ама тууук мисля и премислям. Офф и на всичкото отгоре с Бубата се държат като подивяли. Само тук все при нашите. Майка ми ми намекна че съм яко истерясала, а за 2 дена отнесоха шамари, колкото не са за цяла година назад. Кво им става на тия деца бре хора. Шъ съ гърмя нЕкъде.

# 374
  • shumen
  • Мнения: 18 041
Сигме,явно затуй му беше намека,за да му дам пари аз,но не позна.
Мецко,май си много права за това,че самия той има нужда от бащи си,а не той самия да е баща.
Поспаланче,все едно описваш Дени.С мен ли е се държи безобразно,а с другите е най-послушното дете.

Общи условия

Активация на акаунт