Кралски работи и клюки - 13

  • 72 818
  • 748
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 30 253
Да си остави тогава косата натурална като е горда, поне веднъж да се появи на официално събитие като на снимката. На мен ще ми е интересно да я видя така.

# 661
  • Down south
  • Мнения: 7 845
Това с перуката са пълни глупости. Изобщо не вярвам, че принц Хари доброволно ще си вземе плешива жена и ще я гледа всяка сутрин как си наглася перуката върху поолисялото кубе.
Просто британските клюкари (които доста ни надминават по злоба) вече надскочиха
 себе си.
Защо перуките се свързват само с плешивост? Перуките са много удобен аксесоар, ако нямаш време да направиш нещо с косата си. Слагаш мрежата, отгоре перуката и заприличваш на човек  Joy
Собствен опит.

Това, разбира се, не важи за принцесите, но пък би могло да бъде щадящо за косата.

# 662
  • Някъде там
  • Мнения: 16 287
Тя не го крие, напротив, според мен гордо показа майка си.
И добре прави, като не го крие и постъпи чудесно, като показа майка си.
Жената си изглеждаше много добре на сватбата и  по  нищо неотстъпва на англичаните.

# 663
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Такъв тип къдрава коса се асоциира само с едно и то е ясно какво е. ...

Аз съм тъпа и не вдявам - с какво се асоциира? Аз съм с подобна, та да знам де ...

# 664
  • Мнения: 2 022
Проблеми в испанския двор: съпругът на инфанта Кристина влиза в затвора за данъчни измами.
https://news.bg/world/ispanski-sad-opravda-printsesa-kristina-no … a-6-g-zatvor.html

# 665
  • Down south
  • Мнения: 7 845
Такъв тип къдрава коса се асоциира само с едно и то е ясно какво е. ...

Аз съм тъпа и не вдявам - с какво се асоциира? Аз съм с подобна, та да знам де ...

...къса и къдрава, нещо подобно https://i.pinimg.com/736x/a0/02/b7/a002b7d601fc221d0e94ad9284c99 … adies-tv-soap.jpg
Косата, която си показала на снимката не е естествена, ефекта се постига с много работа.



Косата, която си показала на снимката не е естествена, ефекта се постига с много работа.
 Косите са им специфични и изискват системно поддържане, за да изглеждат прави, леко къдрави и пр. Дори след седмица -две, започва да се показва къдравите корени, които развалят ефекта.
За такива коси има специална алея в магазините, със специфични за тях продукти и козметика.

Гените са си гени и Меган, колкото и да си изправя косата, винаги натурало ще бъде къдрава. Майка и беше с плитки, много хора предпочитат този стил, защото е по-лесен за поддържане.

# 666
  • Мнения: 9 710
Гледала съм клипчета в Ютуб как се поддържа афро коса. Ужас и ужас! На никого не пожелавам такъв тип коса. Жива мъка си е. Дори доста афроамериканки си правят плитки и зашиват отгоре екстеншъни. Много по-лесно е.
Така че разбирам я Меган. Едва ли крие "нещо". По-скоро правата коса улеснява живота. Simple Smile

# 667
  • София
  • Мнения: 10 053
Хич не разбирам коя къдрава коса каква е и как се поддържа...моята е абсолютно права и вече съм приела този факт 😂
Просто Мегън има възможността да прави експерименти. Явно тя се харесва изправена, на вълни и т.н., но има и други варианти.
Това за перуките е смешно.

# 668
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 232
Косата, която си показала на снимката не е естествена, ефекта се постига с много работа.

Тъй като си цитирала моето мнение, разбирам, че отговаряш на мен.
Аз не съм показала нищо, цитирала съм Лана, която е дала на снимка на къдрава коса.
И пак не рабрах, с какво се асоциира - с грижа ли? Щото на мен другояче ми прозвуча първият път Grinning

# 669
  • Down south
  • Мнения: 7 845
Правилно ти е прозвучало първия път. Не се асоциира с грижа, а с наличие на черна жилка.
 Става въпрос за афроамериканците, цели, половинки, четвъртинки и пр.

Не знам защо ти намеси твоята коса и какво е общото с дискусията, в която се обсъждаше, защо Меган си изправя косата.

# 670
  • Мнения: 14 797
Те всички афроамериканки уж са горди с произхода си,но в същото време се чудят как да изглеждат по-светли и мразят естествените си коси.Защо така? Mr. Green

# 671
  • Мнения: 6 166
Горди са като имат как да извлекат полза, иначе се правят на бели по всички възможни начини. Например, на Мегън не само косата й е била къдрава, ами и носът й е бил като на майка й, ама си го е преиначила, за да се котира по-добре сред белите актриси. Също, до преди Хари си е била ок с бялата кожа, каквато й е кожата, сега обаче няколко тона по-тъмен бронзант, за да изглежда по-етно.

Друго, което е като от филм на ужасите при нея е, че копира Даяна във всяко едно нещо - и позите, и погледът, и дрехите й.

https://media4.s-nbcnews.com/j/newscms/2018_24/1345463/princess- … e097.fit-560w.jpg

Не мисля, че е нереалистично Меган да е останала без естествена коса. Няма как единият ден да е с една дължина на косата, другият с по-дълга, третият с по-къса. Естествените коси не растат така. Също - в единият ден е подстригана на етажи, в другия на черта...Не е толкова лесно да се излъже окото.

# 672
  • USA
  • Мнения: 7 369
Хайде сега,всички копират Даяна.
Първо беше Камила,после Кейт,сега и Меган..не разбирам този ентусиазъм по въпросната персона,богиня ли е била,какво..чак е досадно на моменти това превъзнасяне по човек,който е спечелил сърцата на хората по линия на съчувствието.Не смятам,че е първата и последна жена в кралствата с уреден брак,изневеряващ мъж и хранителен проблем.

# 673
  • Мнения: 2 114
Факт е, че Даяна заедно с Мерилин Монро са най-фотографираните личности на 20 век. Също присъства в повечето класации за most iconic, influental и т н people, who changed the world. Което се дължи основно на хуманитарната и работа. В наши дни като нейн еквивалент мога да посоча кралица Рания на Йордания, която наричат принцеса Даяна на арабския свят. Аз лично много харесвам Рания като външност и поведение. Тя и крал Абдула, за щастие, изглеждат в много добри отношения, изпълнени с обич и взаимно уважение.
За Меган не знам дали е толкова обсебена от Даяна, както се писа, но като “Hollywood celebrity”, актриса и суетна жена, която е показвала, че също иска да бъде асоциирана като защитник правата на жените, и т н, със сигурност мечтае за такава популярност.
Нормално е да бъде сравнявана. И Кейт като се омъжи веднага започнаха да и сравняват тоалетите с на принцеса Даяна.
Меган може би иска да бъде и като нея, и като Анджелина Джоли, и като Грейс Кели. Едва ли ще стои кротко. Възможно е да иска да стане най-популярна от кралското семейство. На мен лично в досегашните си изяви след сватбата ми е много симпатична. Наистина ми изглежда по-тъмна и на мен напоследък.

# 674
  • Мнения: 16 892
Аз съм гледала сериала - първите сезон/два - не съм мислила, че наистина е афроамериканка. Ппосто ми се виждаше беличка. А напоследък точно обратното - по-тъмна. Възможно е и заради цветовете на дрехите...

Общи условия

Активация на акаунт