На палатка около София

  • 5 635
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз на море на палатка (на къмпинг обаче, не на диво) бих отишла с голям кеф. Поне така си мисля де, не съм ходила. Струва ми се страхотно да се будиш на 5 метра от морето. Пясъкът не ми пречи, а буболечки в гората има много повече, според мен. Жегата също не ми пречи. Така или иначе и палатка да е, и най-луксозния хотел да е, на морето ще го ползвам само от 22 до 7ч. В другото време съм на плажа или на разходка. Трябва да е някакво супер ужасно време, за да се затворя вътре на морето.

# 31
  • Мнения: 60
На последното ми в живота къмпингуване на море изненадващо ми дойде по-рано от очакваното и аз не бях подготвена и морето тотално се развали Grinning От тогава палатки само в планината с куп неща за мазане против комари, че съм със сладка кожа и като ме усетят и ме почват Grinning Мразя лятото само заради комарите, защото почти не остава място на което да не се отпечатат Grinning

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Някой да знае къмпинг за палатки с открит басейн? Или поне да има такъв наблизо, дори да не е в самия къмпинг?  newsm78

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 567
Не знам, но пробвайте около яз. Слаковци. Там има бунгала, басейн, риболов .. Simple Smile ии местенца за палатки - смятам. После да кажете как е, че и аз го обмислям !

# 34
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 221
Къмпинг Верила е много близо до комплекс Котвата в Сапареяа баня. Не сме го ползвали, само знам къде е и съм разглеждала сайта му.

Общи условия

Активация на акаунт