Със спазването на Дюкан се знае - перфектна фигура се вае - 285

  • 71 495
  • 752
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 758
Здравейте на всички момичета!
Аз съм в застой, ей това време най го мразя- гладна и дебела:)
Сега да Ви споделя-в събота ще си имаме рожденик вкъщи и се каня да прегреша. Направо броя дните до заветното парче торта:).
Хубав ден желая на всички!

# 676
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Здравейте на всички момичета!
Аз съм в застой, ей това време най го мразя- гладна и дебела:)
Скрит текст:
Сега да Ви споделя-в събота ще си имаме рожденик вкъщи и се каня да прегреша. Направо броя дните до заветното парче торта:).
Хубав ден желая на всички!

Кой, по дяволите, те кара да гладуваш? В този режим, не диета, още по-малко диетка, се яде, за да се отслабва.

# 677
  • Мнения: 758
Smileys, не знам с какво предизвиках ругатнята Ви. Никой, по дяволите, не ме кара да гладувам. Не мисля да Ви пиша какво точно съм имала предвид. Само ще кажа, че с режима се познаваме доста добре. Хубав ден на Вас!

# 678
  • Мнения: 774
Как върви при вас , дюкеси?
Как е кремчето, Принцеса Лея? И аз изчаквам с кантара, да не се травмирам излишно в момента. Simple Smile
Най-после успях с правенето на крем-карамел! Опитах и този с кафе на Дюкан от апликацията, но не ми хареса особено. Сега съм под карантина, с болно гърло, в МЦ и ми е трудно.. ПЗ ми се удължи, но поне ходя на пътеката и ми се отразява добре на настроението и апетита.
Чета книгата на Дюкан за триците. Точно при инсулинова резистентност и генетична предразположеност на рак на стомаха и дебелото черво фибри от такъв вид се препоръчват.

ednausmivka  - да ви е жив и здрав рожденика!

Няма да се отчайваме, трябва търпение и постоянство, момичета. Слушах една гинеколожка и тя каза, че след МЦ се отслабва и гради мускул, а като започне смяната на хормоните след овулация, тогава трудно се отслабва, задържа се вода, апетита и настроението варират и не бива да се самоизмъчваме с тежки тренировки и строги диети Flowers Hibiscus
 
Днес ПЗ
з-ка: 2 пухкави бъркани яйца, палачинка, броколи.
обяд: мешана скара (от ресторант), салата без дресинг.
вечеря: не знам.
Само черно кафе пия, което е напредък за мен. Преди слагах суха сметана, 1сл е толерирана добавка, към 40ккал има.

# 679
  • Пловдив
  • Мнения: 398
Привет!Теряки,радвам се че се разписа.Бързо оздравяване!Не знаех че триците за ИР ги препоръчват,благодаря за инфото.Точно в темата за инсулинова резистентност като почвах Дюкан питах за триците дали са ОК,ама никой не ме отрази...Баба ми почина от рак на дебелото черво и е нещо кошмарно.
 
Кремчето стана чудесно,скоро пак ще направя.Много е свежо,защото хем е сладко,хем леко киселее,а аромата на канела съвсем допълва картинката.

На 11 март гледам съм отчела 74.2 кг,вчера бях 73.2 кг,,направо не мога да повярвам...Не съм съвсем стриктна на моменти.Хапвах и 2-3 пъти свински котлет,бадеми....млякото ми е нормална масленост.Скоро очаквам МЦ,та не знам кое ми е в повече сега-нервите или усещането за подутост.

Хубав дени бъдете здрави!

# 680
  • Мнения: 758
Здравейте, момичета!
Teriyaki,благодаря ти! Направих точно, както казах-2 дни, 2 парчета торта:)
Принцеса Лея, не се натоварвай психически. Има периоди на застой, но ще минат и всичко ще е прекрасно.
Пожелавам Ви здраве, момичета, на всички!

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 398
ednausmivka,aз за килограмите хич не се нервирам,за мен факта че за 6 седмици свалих 5 килограма е страхотно даже ,че с тея разбъркани хормони не очаквах ....Нервирам се с  дистанционното обучение,защото  трябва да съм и майка,и учител и да обяснявам неща на разбираем език...но най -изнервящо е като трябва да се праща за време примерно тест а устройствата се бъгват или нета е слаб....Децата са изнервени и без това от седенето вкъщи и липса на социални контакти.А сега хем съм в неплатен без доходи,хем се изморявам от всиките неща,дето трябва да ги свърша.
Днес закусих към 11 часа чак -овесена палачинка,отгоре запекох на парти грила яйце с извара и стана нещо между палачинка и принцеса.

# 682
  • Мнения: 758
Момичета, къде се изгубихте? Как сте? Как я карате в тези смутни времена?
Еден, Принцеса Лея,  Териаки,  и всички останали, къде сте? Придържате ли се към храненето на Дюкан?

# 683
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Храната за утре мисля, че е по режима, ще добавя още един омлет от белтъци за вечеря.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 398
Момичета, къде се изгубихте? Как сте? Как я карате в тези смутни времена?
Еден, Принцеса Лея,  Териаки,  и всички останали, къде сте? Придържате ли се към храненето на Дюкан?
Чакам МЦ и от 2 дена вечер омазвам положението,през деня съм режимна.Абе само се оправдавам ,трябва да се стягам ,че тея 5 кила  дето ги свалих  съвсем лесно мога да си ги върна.
Закуските са ми все овесени палачинки.а от няколко дена на обяд си хапвам  яйца на очи,поляти с кисело мляко,смесено с извара,подправено с чесън стабилно и сол.Ох,само вечерите трябва да си оправя....

# 685
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Днес успешен ден, толкова дебела не съм била през последните години. Вода около 4 литра. Вяла тренировка и храната за утре.

# 686
  • Мнения: 287
Скир в първа фаза може ли?

# 687
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Защо да не може, влиза в обезмаслените продукти, няма мазнини.В режимът ми от Юли изварата се сменя със Скир. Пък и това да му е "прегрешението", но по запознатите да се изкажат.

Цитатът е от залата на Юли:
"Математически погледнато 1 кофичка скир е 3 кофички обезмаслено кисело мляко. Ама, младежо, как ще набутаме 3 кофички в 1 кофичка, ще възкликнеш недоверчиво! Много просто – като махнем вода от млякото 😉

А пък фитнесджийски погледнато в 100 гр скир има 10 гр протеин, няма мазнини и има само 60 калории.

Да не забравим и икономическата гледна точка. 1 килограм скир е 7,11 лв. А често е и на много по-тънки пари, какво видя на снимката по-горе 😉

Т.е. купувайки си скир даваме 70 стотинки за 10 гр протеин. Ето малко сравнения:

10 гр протеин получаваме от 300 гр мляко (~70 ст)
10 гр протеин получаваме от 50 гр месо (~60 ст)
10 гр протеин получаваме от половин доза протеин на прах (~50 ст)"

Последна редакция: ср, 01 апр 2020, 19:43 от siska79

# 688
  • Мнения: 3
Здравйте дами! След 5 дена се включвам и аз към Дюканчешката диета. Защото сега ми е 1ви оризов ден общо ще направя 2 след това 2 пилешки и 2 на кисело мляко.след това ще се претегля отново и ще метна дюкан защото имам около 20/30 килца за махане. Вчера кантара показа 83кг. ( Щях да получа инфаркт +3 за седмица) Ако се чудите защо започвам Дюкан след 5 дни е защото искам първо да прочета книгата , да си напазарувам за 10те дни , да си направя графика и да почвам с минусите.
Някои от вас имаха ли успешни резултати? На кои фази? Как ви се отразиха на здравето? Какво ви беше менюто през 1ва фаза?
На всички пожелавам много минусчета.

# 689
  • Мнения: 4 711
Здравейте,

Скир може, дори е по-добре от км или извара. Аз съм си взела на Exquisia сега, 0.2% мазнини.

Общи условия

Активация на акаунт