Със спазването на Дюкан се знае - перфектна фигура се вае - 285

  • 71 706
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Здравейте момичета от 02.03 съм на поправителен.След много здравословни проблеми и качени доста килца се налага  пак да започна отначало.Стискайте ми палци и дано пак да успея както преди.,🤣
Добре дошла!Аз тъкмо се разрових из интернет пространството да чета за режима,та сега съм в чуденка дали наистина при толкова много протеин страдат бъбреците и черния дроб.Вода пия много,та се надявам да не се увредя нещо в желание за здравословно тегло.Ако решиш да споделиш опита си с диетата и какво доведе до качването на тези килограми?Аз имам да боря много,но засега 15 кг ми е максимума,който си поставям като цел.

# 661
  • Пловдив
  • Мнения: 400
lili ,звучи ужасно преживяното.Вероятно  си в чужбина,щом е толкова тромаво всичко по възстановявянето ти.Успех и щом си свалила толкова много кг вече знаеш пътя.Успех и пиши да се подкрепяме.

# 662
  • Мнения: 758
Момичета, не пишете колко сте свалили до момента, така че ще Ви кажа аз: -6,5 кг.
lili_es, здравей и на теб!
Princess Leia, чакаш да мине точно месец, преди да се изтеглиш ли?

# 663
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Добро утро!
ednausmivka,тегля се,но реално искам да видя за един месец точно колко съм свалила,за мен всеки грам надолу е постижение,заради хормоните .За 100 гр. или 200 гр. няма да се взирам толкова,но все пак за мен е важно  общата тенденция да е надолу,то е ясно че ще има и дни на застой,важно е да няма нагоре в килограмите.
Тези дни като не съм на работа се сещам за храна по начесто,ами хапвам си и между обяда и вечерята нещо малко.Вчера примерно си забърках малко прясно мляко с извара,стевия  и канела.Доста ме засити,а беше половин чаена чаша количеството.
Днес кантара показа 74.2 кг или почти 4 кг за месец.Доволна съм!
За днес менюто е
З- овесена палачинка
О-пилешка пържола
В- вероятно яйца с извара.

# 664
  • Мнения: 774
Кое приложение си инсталира? И аз имам няколко, но пълните версии са платени и не се занимавах.
Dukan Diet-official app. Не е перфектна, но ми върши работа. Има хубави рецепти. От седмица следвам режима стриктно и свалих впечатляващите 4.6 кг. Общо 13кг. Много ми беше стресът изминалият месец, сега малко се подобри ситуацията.
И при мен всеки грам е борба.
Лея, много малко хапваш ти, това е моето мнение, но нека и другите да кажат. Аз съм го правила този номер с малкото ядене и си понесох последствията..

Днес П: 3 яйца и шунка
Обяд: телешко на тиган с червен пипер и малко лук, кафе
Сл. з-ка: крем ''карамел'' и кафе с мляко
Вечеря: ''дюнер'' от тричава палачинка с телешко на слоу кукър, 1сл крем фреш и ментов чай

# 665
  • Мнения: 4 710
Еха, Теряки, чуден резултат Kissing Heart Погледнах и аз съм го свалила това приложение. Но иска въвеждане на информация за плащане и не си бях настроила разплащания, така и не го ползвах. Може да му хвърля едно око пак.

Днес бях 52.200, доволна съм. Бях с протеинов четвъртък по книга, вчера:
З - овесена палачинка
О - пилешко филе и извара
В - пилешко филе и салата краставици

Чакам МЦ и мисля този резултат е идеален. Днес имах галахранене, чаках го от сряда Joy. Няма да пиша какво, че да не дразня.

Ние сме вече дистанционно на работа и днес ходих да пазарувам - пак основно месо, риба - прясна и консерва, извара, яйца, доста зеленчуци. И ябълки Heart Eyes. Не съм решила галахраненията какво да са ми, ако не измисля нищо, ще пропусна Close.

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Здравейте.Радвам се че се разписахте,аз тези дни бях леко в шок покрай епидемията,но се поуспокоих че няма да си пускам утре децата на училище.
Теряки,не хапвам малко,доста често когато съм само на П,към овесената палачинка и месото за обяд добавям и кисело мляко.А палачинката ми е доста засищаща,правя я с 2 яйца и солидно количество извара,реално след нея огляднявам  едва след 4 часа поне.И адмирации за резултатите.
При мен резултата е,че паднах под 74 кг,бавно но в правилната посока се движа.Едно нещо си затвърдих-когато съм само на П свалям,а когато съм на ПЗ задържам или със 100-200 гр има дни нагоре.
Надявам се че истерията с пазаруването ще утихне,защото  сега имам само малко яйца и извара,а и кисело мляко.От месото  мъжа ми е купил само свинско,пилешкото е било свършило.
Еden,52.2кг при твоята височина е страхотно тегло.Аз че съм 160 см и на 52 кг си се харесвах много,ама това беше толкова отдавна.

# 667
  • Мнения: 4 710
Добро утро,

Лея, в кой град си? В София вчера си имаше всичко по магазините. Да, пред някои имало опашки, но за да се избягват струпвания вътре и да може да се чисти по-често. А и да могат да зареждат.

Аз лично се запасих за седмица и ще се постарая да не излизам поне до петък. Лошото е, че трябва да ходя и до банката. Те поне работят и се надявам да няма много хора. Иначе... изолация.

Само се чудя с това движенеи. Ще полудея затворена цял ден по зял ден. Освен да си пия кафето на балкона и да включа някакъв спорт - пилатес или тае бо.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Eden в Пловдив съм.Мъжа ми отиде до МЕТРО вчера за един багажник да купува и му поръчах пилешки пържоли,но нямало никакво пилешко.Като гледах снимки на опашките пред Лидл и Кауфланд изобщо не ми се рискуваше да се обикаля .Ще разчитам на малки квартални месарски и хранителни магазинчета.Аз няма да излизам с децата,от утре започваме дистанционно обучение и реално от 9 часа почва учебния ден,но баща им е на работа и  той ще пазарува,но не искам да се бута в обезумяла тълпа.
Наистина който има възможност е добре да се изолира,сега ще съм в неплатена отпуска ,но важно е да се опазим взаимно.
Днес съм на П,нещо изпуснах дните,не записвах....

# 669
  • Мнения: 4 710
Лея, опашките са, за да няма струпване вътре. Казваха ми, че не се чакало много. Но днес вали и едва ли е приятно да се чака. И тук в Метро беше най-голямата лудница, не го препоръчвам за пазаруване.

А ние ще работим дистнационно, не можем да останем без хора, работим с клиенти и те пишат по всякакво време. Много от тях също ще работят дистанционно и няма да намалее работата. Важното е всички да сме добре и да минава бързо.

# 670
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Еden,да важно е сега да се запазим здрави.Ние Метро не го ползваме за пазаруване,но заради тоя багажник,все  го гледахме и все отлагахме,а до 18 март по брошура беше на промоция  или до изчерпване на количествата.Та от много чудене в голямата лудница отиде .
Днес нещо хич не ми се яде...Закусих овесена палачинка в 10.30 с мляко и чак към 17 часа се усетих,че не съм се сещала за храна.Направих си 2 яйца с извара .Сега ако реша да вечерям изобщо ще е сигурно  мляко с канела и стевия,да си подсладя на душата.
Бъдете здрави!

# 671
  • Мнения: 7
Здравейте, аз също се присъединявам! Започнах миналата седмица в понеделник с ПЗ, в събота бях само на П и неделя ПЗ! Днес 16.03.2020г. Започвам 5 дни само на протеин! Миналата седмица стартирах на 63.8кг , днес сутринта съм 60.7кг.  -  цел 56кг (:

основно храната ми е
- пилешко
- яйца (до 2 жълтъка)
- протеин на прах (знам, че не се препоръчва)
- тофу ( в дискусия с Дюкан казват, че е разрешено да се консумира в П дни)
- кисело мляко 0,1% до 100гр на ден,
- извара ( около 20гр. на ден в яйцата)
Опитвам се и да следя калориите, като не падам под 1500ккал

# 672
  • Мнения: 11
Здравейте, започнах диетата от понеделник 73кг, спрях да кърмя преди 2 седмици. Събота се претеглих 69,5кг, но след 3 дни на ПЗ днес бях 70,3кг като изобщо не съм прегрешавала или консумирала много зеленчуци, дори не ям много защото нямам апетит вече... Малко се отчаях... Целта ми е 58-59 колкото бях преди да забременя, но и на 60 бих се радвала много

# 673
  • Мнения: 7
Здравейте, започнах диетата от понеделник 73кг, спрях да кърмя преди 2 седмици. Събота се претеглих 69,5кг, но след 3 дни на ПЗ днес бях 70,3кг като изобщо не съм прегрешавала или консумирала много зеленчуци, дори не ям много защото нямам апетит вече... Малко се отчаях... Целта ми е 58-59 колкото бях преди да забременя, но и на 60 бих се радвала много
Не се отчайвай, при мен е по същият начин днес +0,400гр, но тялото понякога задържа вода хормонален дисбаланс , Виж как ще е следващите няколко дни! (:

# 674
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Добре дощли на новите момичета,успех !На ПЗ и аз задържам вода,сега съм и в ову и съвсем не се качвам на кантара.Но ми казаха,че съм отслабнала,така че явно си личи.

Много ми е стресово това дистанционно обучение с децата,разделила съм ги в 2 стаи и всяко си вика и си иска неговото,ама пусто не мога да се клонирам.

Днес отидох да напазарувам,магазините са си заредени,накупих яйца,извара,пилешко,телешко.Обаче едно призрачно усещане....Няма хора по улиците,в магазина  до 30 човека пускат,всеки с маска,на дистанция.
.Дано се дисциплинират все повече хората.

За днес менюто

З- овесена палачинка
О-пилешко с прясно зеле
В-вероятно яйца или телешка наденица,салата.


Купих и желатин,та ще направя и желираното кремче от млякото с канела и стевия.

Общи условия

Активация на акаунт