Със спазването на Дюкан се знае - перфектна фигура се вае - 285

  • 71 855
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 43
Vasi -  Дюкан казва, че в дългосрочен план няма значение колко дни П/ПЗ правиш, даже 1/1. Аз съм правила 5/5 и 2/2. При 5/5 резултатите бързо се забелязват, след 2х5/5 тялото ми се променя, т.е. стомашието го няма Simple Smile. При 2/2 при по-слабите може да по-ефективен, за мен беше все едно не съм на диета. Аз по принцип обичам месо и местни, но и психологическия момент го има, Дюкан казва, че храната трябва да е разнообразна, особено за по-дълга 2-ра фаза. Ще отворя книгите и ще реша. 5 дена първа фаза и за мен.
А какво кардио правиш и как тренираш зоните, видеа ли гледаш?




Здравей Teriyaki,

Аз също обичам месо Simple Smile и рибааа и морски дарове Simple Smile , но имам проблем с млечните продукти( причиняват ми стомашен дискомфорт, особено кисело и прясно мляко) . Смея да кажа, че за тези 3 дни от ударният режим, храната ми е доста разнообразна ; телешко , пилешко, риба, мисля утре да съм на яйца . Моля се кантара да мръдне( забил е на 75 и няма отлепяне, чудя се дали не се е повредил)Мисля, обаче след тези 5 дни на протеин да мина към безвъглехидратна диета за 26 дни и да се моля да сваля тези досадни килограми.
Относно упражненията , правя всеки ден HIIT около 30-40 мин, имам си любима youtube треньорка и изпълнявам нейните тренировки. Ако желаеш мога да ти пратя линк.

# 736
  • Мнения: 774
Vasi Gekova - успех с безвъглехидратната. Аз правих близо 5 месеца на нула въглехидрати заради лечение на стомашен проблем. Отслабнах с 6 кг само, тялото ми свикна на малко калории. Нямах апетит въобще. При захранването смятах ккал и въпреки това качих всичко свалено. При мен цикличните диети като Дюкан са по-ефективни за отслабване. Моля да ми изпратиш линка.
Аз правя пролетно почистване в нас и това ми е финеса в момента.

Днес П :
З. палачинка с извара и пилешки пастет, кафе
О. Телешко задушено, ментов чай
Сл.з-ка. няколко парчета сушено телешко без мазнина, нещо като пастърма и кафе с мляко
В. Пилешки бутчета на скара, чай

Пилето го мариновах с подправка за суджук, не знам на какво ще мяза. Laughing

# 737
  • Мнения: 43
Vasi Gekova - успех с безвъглехидратната. Аз правих близо 5 месеца на нула въглехидрати заради лечение на стомашен проблем. Отслабнах с 6 кг само, тялото ми свикна на малко калории. Нямах апетит въобще. При захранването смятах ккал и въпреки това качих всичко свалено. При мен цикличните диети като Дюкан са по-ефективни за отслабване. Моля да ми изпратиш линка.
Аз правя пролетно почистване в нас и това ми е финеса в момента.

Днес П :
З. палачинка с извара и пилешки пастет, кафе
О. Телешко задушено, ментов чай
Сл.з-ка. няколко парчета сушено телешко без мазнина, нещо като пастърма и кафе с мляко
В. Пилешки бутчета на скара, чай

Пилето го мариновах с подправка за суджук, не знам на какво ще мяза. Laughing

Здравей Teriyaki,

Ще опитам да видя дали ще мръдне кантара. Ето го линка Simple Smile Дано ти харесат тренировките.

https://www.youtube.com/user/heatherrobertsoncom

# 738
  • Мнения: 774
Мерси Васи, хубави са тренировките, професионално направени. Аз сега подскачам с Pamela Reif. Нейните тренировки не са така сериозни макар, че има и за по-напреднали.
С такова физическо натоварване и безвъглехидратна, няма как да не мръдне кантара.

Днес е време за седмично приготвяне на кутии с храна. Понеже не съм толкова заета, ще карам ден за ден, тъкмо нови рецепти да опитвам. Каквото харесвам си го записвам.
днес ПЗ
З-ка: кафе с мляко, пилешко задушено малка купичка и малко карфиол (домашно ферментиран за полезни бактерии)
Обяд: домати с извара, черно кафе
Вечеря: салата с риба тон и яйце

За следобедна з-ка може да хапна варено яйце, ще видим. Когато съм на работа не ям междинни закуски, което е по-добре за отслабването.
В първа фаза свалих 1.8 кг.

# 739
  • Мнения: 774
Здравейте, има ли някой на режима Simple Smile

Днес е неделя, време за приготвяне на кутии с храна за 3 дена. Имам бяла риба, телешко и кайма. В каймата слагам овесени трици, за да не е така суха и си правя запеканка с варени яйца.

В работата ме питаха дали съм отслабнала. Не се чувствам отслабнала, но кантара сочи минус 4кг.

В папка си събирам любими рецепти, предимно от рецептите на Смайлс, линка е на първата страница на темата.
Превеждам ги за домочадието. Малко обърках П с ПЗ, но нищо.

Скрит текст:

Успешна седмица на всички!

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 400
Teriyaki режимна съм само със закуските и евентуално обедите,но с тея череши и ягоди много се подхлъзвам.Вчера беше пък Задушница,та изобщо  режима отиде не на втори,ми на трети план.

Браво за ентусиазма,аз не пиша,защото реално правя нещо  средно между Дюкан,НВ ВМХ и Зоната  т.е нищо .
Закусвам овесена палачинка,хапвам извара,яйца,пилешко,но определено не избягвам свинското,а млякото ми е 3.6%. Покрай Дюкан спрях любимия ми кашкавал,което е голямо постижение,защото с него мога ужасно да прекаля.

Килограмите,които свалих когато бях стриктна се запазиха,понякога варира 1 кг нагоре-надолу,но определено поохлабих дрехите.

Знам,че ако се върна в редиците ще има резултат,но определено плодовете най-много ме спъват,затова съм решила,че ще си ги хапвам с мярка,не да се тъпча,но не и да бягам като Дявол от тамян от тях.

# 741
  • София
  • Мнения: 5 770
Знам,че ако се върна в редиците ще има резултат,но определено плодовете най-много ме спъват,затова съм решила,че ще си ги хапвам с мярка,не да се тъпча,но не и да бягам като Дявол от тамян от тях.

И аз така. Много ми бъркат режима черешите.

# 742
  • Мнения: 774
Здравейте красавици,

Вие понеже не сте наднормени, едно поддържане на кг е достатъчно.
Аз съм минус 5.7кг. Много съм доволна, предимно риба ядох тази седмица. Имах трудни дни, но съм пред МЦ. Поне две седмици няма да се меря, защото знам, че ще се разочаровам. Работната ми униформа се чувства с една идея по-широка.

За седмицата ще правя пиле на фурна, риба и варени кюфтенца.
За днес имам запеканка с прасно зеле, малко морков за цвят, ролца от раци и яйца.

Успешна седмица!

# 743
  • Мнения: 758
Здравей, Териаки! Не знам дали го изписвам правилно на български:) Чудесен успех си постигнала, браво! Много се радвам!
При мен положението е следното: свалих 11кг. И сега съм в едно блато, няма мърдане, братче! На всичко отгоре съм и в МЦ. Та ще си постоя така, дано нещата се размърдат скоро. Днес е ден, в който не спазвам режим и ям въглехидрати. От утре започвам пак пиле, риба, краставици с маруля, яйца и кудкудякане:) здраве на всички и хубава седмица и от мен.
Щях да забравя: в другата тема едно желязно момиче даде рецепта за брюкселско зеле, та му се каня тези дни.

# 744
  • Мнения: 6
Здравейте, аз ще започна от утре в комбинация с тренировки. Миналата година бях 60кг., но всеки месец качвах по 1кг. и сега съм 70. Според вас колко дни трябва да е фаза 1?
Колебая се да е между 4 или 5 дни. Целта ми е отново  -10кг.

# 745
  • Мнения: X
Привет и от мен- пак започнах режима, 2ри ден ми е и вече се ‘наслаждавам’ на характерното главоболие на първите 3-4 дни. 59 кила съм, целта ми е 53. Утре отново заминавам за Италия, която последните 4 месеца разказа играта на бедрата ми- вече са приятели. Не знам тези хора как плюскат паста всеки ден и не се търкалят. Този път съм решена да не се поддавам на изкушения.

# 746
  • Мнения: 2 241
От днес и аз съм във вашите редици-65 кг съм била само като бременна и не мога да се гледам вече,търся оптималното 58 кг за ръст 168 см и от днес 5 дневен протеинов ударен период!!!
Не съм прекалила с храната,в сравнение с приятелите около мен,които ядат двойно и пият редовно,и не спортуват,просто да се чудя 4 кила как ми се качиха,а те не са мръднали:))))

# 747
  • Мнения: 6
Привет, като за първи ден мога да кажа, че мина много добре. Не съм гладна, чувствам се добре, но имам голямо главоболие. Предполагам, че ще отмине до няколко дни.
При вас имаше ли главоболие и ако да за колко време отмина?

# 748
  • Мнения: X
Аз също имам главоболие в ударната фаза- след първите 3-4 дни ми минава.
Искам да се похваля, че засега удържам фронта и не се тъпча с паста и джелато, вчера бях на риба и обезмаслено КМ с трици и канела, днес ще бъда на телешко, пилешко и яйца. Кантарът показва 57.4 днес.

# 749
  • Мнения: 2 241
И аз днес съм на телешко и яйца:),вчера 50 гр вино ми развали протеиновия ден,но не го мисля:))

Общи условия

Активация на акаунт