Кой какви сериали гледа?- новини, премиери, обсъждане- Тема 20

  • 66 529
  • 737
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 11 322
Изгледах на един дъх трите сезона на  Broadchurch. Прекрасно английски крими, фантастичен Дейвид Тенънт. Тайно се надявам на още, но няма да има.
Загледах се и в първи сезон на австралийския политически трилър Secret city с Ана Торв в главната роля. Става за гледане, леко мудно върви, но с добре изградена нишка и разкритие на финала сезона - само 6 серии са. В момента снимат и 2 сезон. Тия дни ще почвам френското крими La foret, че ми го похвалиха

# 256
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Изгледах първи епизод на Sharp objects хареса ми!
Днес изгледах първите две серии.
Много приятно изненадана. Даже малко ми напомни True Detective😍
Понеже утре заминавам на море, смятам да си купя книжката и да си я чета под чадъра.
Авторката се казва Gillian Flynn.
Еми Адамс играе страхотно.

# 257
  • Мнения: X
Killing Eve се оказа много приятен сериал, препоръчвам.

# 258
  • Мнения: 215
Книгата е "Отворени рани" на Джилиан Флин:)

# 259
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Книгата е "Отворени рани" на Джилиан Флин:)
Скрит текст:
мисля, че майката на Камила ( или сестра и, а тя я прикрива) по някакъв начин е замесена в убийствата на момичетата. Не искам подробности 😁 за да ми е по- интересно

# 260
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
И аз така мисля и мисля, че сестрата-първата не е умря от мистериозна болест  Grinning

# 261
  • София
  • Мнения: 2 672
Аз днес изгледах и втория епизод на "Отворени рани", много ме гложди любопитството, та ще зачекна и аз книгата. 😀 Някой има ли я в електронен вариант?

# 262
  • The point of no return
  • Мнения: 822
Обявиха дата за премиерата на Mayans MC - 4 Септември 2018.  Peace

# 263
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Аз днес изгледах и втория епизод на "Отворени рани", много ме гложди любопитството, та ще зачекна и аз книгата. 😀 Някой има ли я в електронен вариант?
Ako я намериш ще ми пишеш ли и аз я искам, много ме гложди и мен. Не ми пречи, че ще знам, аз така знаех и за Big Little Lies Grinning

# 264
  • Мнения: 534
Killing Eve се оказа много приятен сериал, препоръчвам.
Подкрепям  Heart Eyes Интересен международен трилър  Simple Smile Имаше епизод с България  Joy


Пробвах и "Отворените рани" с Еймито  Heart Eyes Наистина напомня на Детективите с убито безнадеждната атмосфера (длибоката американска и не само провинция с икономически и морален упадък  Sick).
Харесвам и Патриша Кларксън  Heart Eyes
Скрит текст:
И аз имам подозрение, че майката е подозрителна  Twisted Evil Патриша не ми се струва да приеме роля просто на безобидна провинциална домакиня ака статист Mr. Green

Пуснете отделна тема  Praynig

# 265
  • Мнения: X
Killing Eve се оказа много приятен сериал, препоръчвам.
Подкрепям  Heart Eyes Интересен международен трилър  Simple Smile Имаше епизод с България  Joy

Дааа, това с България беше приятна изненада. Най-сетне и нас да ни споменат.Laughing Появихме се на международната шпионска карта.Blush

# 266
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Имаше епизоди в България в Scorpion и Blindspot още Grinning Даже в Blindspot говори на български Джейн.
Тема за Sharp Objects мога да пусна, ако искате

# 267
  • Мнения: 534
Сууупер  newsm51

Ще се вихрим волно с хипотези и спекулации  newsm68

# 268
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Готово Simple Smile

Sharp Objects

# 269
  • Мнения: 198
Здравейте, има ли отделна тема за сериалите по HBO GO? Търся подобен на Big little lies... (че не ми стигна) Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт