Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 48

  • 64 723
  • 797
  •   1
Отговори
# 210
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Благодаря за подкрепата! Много се бях шашнала. Сега остава въпроса щом не са метастази, какво точно е тогава.

# 211
  • Мнения: 149
Хемангиоми-често срещани в черен дроб.Не ги мисли,важното е,че не са от онея гадове!

# 212
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Хах сега имам 2 епикризи. Според първата, има 6 метасази - 3 по-големи и 3 съвсем малки, а според днешната има 1 киста и 5 образувания, които са доброкачествени и трябва да се наблюдват. Иска ми да е второто. Ще се реши окончателно, след като бъдат разчетени днешните записи от апарата.  Ако има нещо криво, по-добре е да се вземат мерки навреме. То по-добре да няма де, доц. Ханджиев е категоричен, че няма. Също толкова са категорични специалистите по образната диаостика, че има.  Ама на кого сега да вярвам?  Thinking Окончателната документация ще взема във вторник, като отида за вливка.

Последна редакция: пт, 15 юни 2018, 19:34 от Unknown_lady

# 213
  • Мнения: 2 199
👀👀👀Лейди, съчувствам ти, до вторник ще се побъркаш от мисли. Дано любимият те разсейва с нещо, за да мислиш по-малко, ама сигурно и на него главата му пуши от притеснение.

# 214
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
А, той предпочте да вярва на гастроентеролога  Simple Smile То и аз така предпочитам, дано той да е правият.

# 215
  • Мнения: 3 980
И аз залагам на него Kissing Heart
Всичко ще е  наред Hug

# 216
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 745
Ето ме. Минах вече. Първо на обикновен ехограф, после на уред, който обединява 3 уреда. Доцента е категоричен, че това не са метастази. Има киста и някакви други неща в резултат от химията, днес по- късно ще описва записите от апарата, във вторник ще взема епикризата. Цяла нощ не съм спала от притеснение. Сега ще продължа с химията и както си е предвидено. Това са новините при мен.
Лейди, какви хубави новини!
Чудя се дали не сме се засякли някъде из Сити клиник?
При ПЕТ-а от м. Март имах висок SUV 14,75 в тънките черва и чак този месец ме насочиха за Колоноскопия и Илеоскопия. Минах този зор и сега чакам хистологията от 5 бр. биопсии. Доц. Ханджиев каза, че понякога има положителен фалшив резултат и малко вероятно от гърда да има нещо в сигмата.
Но съм на тръни до другата седмица.

# 217
  • Мнения: 1 355
Ето ме. Минах вече. Първо на обикновен ехограф, после на уред, който обединява 3 уреда. Доцента е категоричен, че това не са метастази. Има киста и някакви други неща в резултат от химията, днес по- късно ще описва записите от апарата, във вторник ще взема епикризата. Цяла нощ не съм спала от притеснение. Сега ще продължа с химията и както си е предвидено. Това са новините при мен.
Няма място за притеснение! И при мен са кисти! Това са течни кисти и те се виждат добре на обикновен ехограф...без съмнения...А те подплашват пациентите и точат касата с този контрастен ехограф! Кой ще ни върне здравето по тези тормози? Малко ли ти е хилия та не са се засрамили и констраст да ти вливат....Виж, кистите добре се виждат, че са кисти - те са течни и ракови не стават! Ще пиеш една хранителна добавка след химията /ще ти я напиша - изписал ми я професор/ и няма да имаш тези кисти! Те не са от химиотерапии! Аз не съм я правила - просто са се появили...и това е!

# 218
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Коя е добавката?
Този месец освен химията, на 2 пъти имах различен контраст.

# 219
  • Мнения: 510
Аз съм с кисти на черен дроб,но никога не са ми казали ,че са нещо друго, нито на ПЕТ, нито на обокновен скенер.Не са ми казали и ,че ще изчезнат от нещо.Обясниха ми .че е генетично,че не са притеснителни само трябва да се наблядават да не станат големи и да се наложи аспирация.Unknown_lady дано веичко е наеред при теб.
Шушито възможен е фалшив резулт ,аз бях със светнало ребро,което  след 2 месеца не светеше вече на Пет скана.Дано е фалшива тревога и всичко е наред.

# 220
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
На мен лекарят ми каза, че докато е на химия човек, вероятността да тръгнат нови разсейки е почти нулева. Някой знае ли нещо за това? 

# 221
  • Мнения: 1 355
Аз съм с кисти на черен дроб,но никога не са ми казали ,че са нещо друго, нито на ПЕТ, нито на обокновен скенер.Не са ми казали и ,че ще изчезнат от нещо.Обясниха ми .че е генетично,че не са притеснителни само трябва да се наблядават да не станат големи и да се наложи аспирация.Unknown_lady дано веичко е наеред при теб.
Шушито възможен е фалшив резулт ,аз бях със светнало ребро,което  след 2 месеца не светеше вече на Пет скана.Дано е фалшива тревога и всичко е наред.
Тези течни кисти са безобидни! Ако ли станат 4 см и повече, правят им пункцията и запълват тази капсула със спирт! Дори и с повече от 4 см киста една лекарка живее и нищо не й прави...и много такива хора! Но лекарите използват това нещо за да теглят пари от здравната каса, особено когато става въпрос за онкоболен - те се прикриват с това и правят злоупотреби с контраста и ехографа и прочее..

# 222
  • Мнения: 1 355
Коя е добавката?
Този месец освен химията, на 2 пъти имах различен контраст.
Аз ще се опитам в личното да ти дам тел. на една онкоболна жена /на 43 г./с рак на гърда, която е правила лечението като теб! Та с нея са направили същото! Видели са на ехографа течни кисти, разкарали са я на контраст...Разбира се, че нямало рак - всичко е манипулиране на болните хора и всяване им на страховете! После тя е пила хранителната добавка, която са й изписали и двете кисти са изчезнали за половин години! Скенер е показал това, а е била на скенер по друга причина! Ти ще поговориш с нея по тел.

# 223
  • Мнения: X
Ема, постовете ти са много негативни, натоварващи и неприятни. Не би ли могла да смекчиш тона, моля.
Това е пълна глупост "всичко е манипулиране на болните хора и всяване им на страховете!" Как можА да го измислиш... Моля те не ми отговаряй. За разлика от теб има и хора с успешно лечение и то не малко.

# 224
  • Мнения: 1 355
Ема, постовете ти са много негативни, натоварващи и неприятни. Не би ли могла да смекчиш тона, моля.
Това е пълна глупост "всичко е манипулиране на болните хора и всяване им на страховете!" Как можА да го измислиш... Моля те не ми отговаряй. За разлика от теб има и хора с успешно лечение и то не малко.
Аз съм с успешно лечение, но съм го преживяла...и затова пиша! Това е самата истина! Аз също не съм молила да ми отговаряш на поста!

Общи условия

Активация на акаунт