Край на предизвикателството ремонт на банята – TESY ти спестява нерви, време и пари

  • 19 666
  • 205
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 658
Най -важното за мен при избор на бойлер е да е безопасен. Да мога да го оставя включен в контакта дори когато отсъствам от дома и да съм сигурна, че е надежден в това отношение без риск от пренагряване и разваляне на терморегулатора.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 045
Най-важно за мен при изборна бойлер е безопасността, времето, за което се загрява водата и икономичността.

# 17
  • Мнения: 6 570
Бързо загряване на водата, но в същото време да е икономичен

# 18
  • София
  • Мнения: 1 168
Eнергоспестяващ , бързото загряване и бавно изстиване на водата, външният му вид също .

# 19
  • София
  • Мнения: 13 298
Бойлерът трябва да е с максимално ниво на защита, да е енергоспестяващ, бързонагряващ, с добра термоизолация, да има антикалк система, да заема малко място и да е на приемлива цена. А, да, и да не се разваля веднага щом му изтече гаранцията. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 737
Техническите характеристики на бойлера ги оставям на мъжа ми, че е инженер. Моето единствено условие е да е достатъчно голям като обем, за да имам винаги топла вода в изобилие.
А също и да имам електронен показател за градусите на водата. Но това май си е съвсем отделен уред.

# 21
  • Мнения: 1 421
Сигурен, икономичен, разбира се да се предлага в различни литражи за нуждите на всяко домакинство, да е гъвкав в монтирането, да може да се монтира не само вертикално, да е с поне 5 години гаранция

# 22
  • Мнения: X
Енергоспестяващ, безопасен и бързонагряващ.

# 23
  • Мнения: 5 191
Бойлерът трябва да бъде бързонагряващ, да е добре обезопасен. Вместимостта е от значение, колкото по-голям, толкова по-добре. И като цяло изборът прави съпруга ми като технически грамотен  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 671
Безопасен и икономичен.

# 25
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Важно е  да е безопасен, икономичен и бързонагряващ водата.

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Безопасен, бързозагряващ, икономичен /доколкото е възможно/.

# 27
  • Мнения: 4 607
При изборът на бойлер за мен са важни: безопасността, термоизолацията, обемът, времето за загряване на водата, възможностите за енергоспестяване и цената.

# 28
  • София
  • Мнения: 803
Безопасност, цена, пестене на енергия, бързо загряване и бавно изстиване на водата - достатъчно количество литри....

# 29
  • Варна
  • Мнения: 11 340
При избора на бойлер най-важни са ми обема на същия, безопасността му, да е бързонагряващ, а същевременно, енергоспестяващ и, предвид твърдостта на водата във Варна, да има антикалк система.

Общи условия

Активация на акаунт