Край на предизвикателството ремонт на банята – TESY ти спестява нерви, време и пари

  • 19 664
  • 205
  •   1
Отговори
# 195
  • EU
  • Мнения: 402
За мен е важно да е сигурен - с максимално ниво на защита, да е енергоспестяващ и бързонагряващ, да има антикалк система. Цената също е от значение.

# 196
  • Мнения: 39 746
Сигурност, икономичност и добри размери!

# 197
  • Мнения: 160
Сигурност, бързо нагряване на водата и малък разход на енергия.

# 198
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Безопасен, бързозагряващ, добра цена и гаранция.

# 199
  • Мнения: 276
на първо място да е икономичен,безопасен,защото сме с малко дете,бързо да загрява и на изгодна цена.

# 200
  • Мнения: 311
За мен е важно да е сигурен - с максимално ниво на защита, да е енергоспестяващ и бързонагряващ, да има антикалк система.

# 201
  • Мнения: 22 867
Мощен терморегулатор, неръждаем водосъдържател, всякакви възможни защити.

# 202
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
за мен е важно да е сигурен - с максимално ниво на защита, да е енергоспестяващ и бързонагряващ, да има антикалк система. Цената също е от значение.

# 203
  • Мнения: 427
Най-важното при избора на бойлер е да бъде сигурен, след това икономичен.

# 204
  • Мнения: 1 590
Изтеглени са късметлиите, които печелят награди от TESY.

Брандирана Bluetooth колонка ще получат:

didi_svet
Lusi_20
D_e_s_i_t_o
cookie88
bubalesa


Мултифункционален инструмент ще получат:

Eona
agnesana
delpel
Silveti
agitak


Честито!

Date Очакваме печелившите да се свържат с нас до 14 юни на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на "TESY" и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума и координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон).

# 205
  • Мнения: 1 590
Поради невъзможност да установим контакт с един от печелившите, се наложи да бъде изтеглен нов потребител, който ще получи награда от TESY. Това е:

chockolina

Честито!

Очакваме chockolina да се свърже с нас на e-mail: igra@bg-mamma.com като напише потребителското си име, електронната поща, с която е регистрирана във форума и координати за получаване на наградата (имена, адрес и телефон за контакт).

Общи условия

Активация на акаунт