зачеване

  • 2 717
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
здравей те момичета последната ми менстуация ми беше на 25 април цикъл ти е на 28 дена правих тест бременна съм някой може ли да ми помогне кога съм заченала не с точност  горе доул

# 1
  • Мнения: 4 409
Някъде през май месец ще да е било.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Има много калкулатори в нета. Пусни "калкулатор бременност" в Гугъл и ще ти го сметне. Би трябвало да е около 8.05, но едва ли някой може да ти каже точно.

# 3
  • Мнения: 4 409
savina_33, да не се окаже, че точно на 8 май не е правила секс, та сега ще има да се чуди бременна ли е или теста е грешен Nerd

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Е никой няма да даде точна дата и час. За това казах около. +- 2-3 дни е съвсем нормално отклонение. Понякога може и повече да са.

# 5
  • София
  • Мнения: 28 106
savina_33, да не се окаже, че точно на 8 май не е правила секс, та сега ще има да се чуди бременна ли е или теста е грешен Nerd
Оплождането може да настъпи по-късно, не е необходимо да е правила секс същия ден.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Така е. Сперматозоидите могат да останат живи в тръбите до 3 дни.  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 28 106
Точно. Но имам силни съмнения, че тази теория ще дойде прекалено сложна на авторката и ще я объркаме съвсем. Close

# 8
  • Майна Сити
  • Мнения: 951
Има ли значение? Докторите те питат кога ти е дошло за последно, а не кога си заченала.
Всъщност има значение, ако си спала с различни и не знаеш кой е бащата  Whistling

# 9
  • Мнения: 5 468
СладУрано, при 28 дневен цикъл овулацията настъпва някъде между 12ти и 16ти ден от цикъла, т.е. най-вероятно си забременяла между 6.05 и 10.05.

# 10
  • Мнения: 7
овулацията след цикъл ли се бори 14 дни или по време на цикъл

# 11
  • Мнения: 87
Менструалния цикъл се брои от датата на първия ден на кървене/мензис/ до следващия първи ден. Овулация та се смята че настъпва в средата на цикъла. При теб това е около 14 ден, тоест около 8 ми. Но реално може да настъпи и по-късно.

# 12
  • Мнения: 8
Здравейте, искам да попитам тъй като на 04.07 ми дойде до 08.07, опит за зачеване правихме с моят приятел на 14.07, възможно ли е да съм бременна, и когаа да си направя тест

# 13
  • Мнения: 2 515
Здравейте, искам да попитам тъй като на 04.07 ми дойде до 08.07, опит за зачеване правихме с моят приятел на 14.07, възможно ли е да съм бременна, и когаа да си направя тест

Няма как да си бременна! Все още.
В най-добрия случай, ако цикълът ти е късичък (24-25дневен), тест може да покаже не по-рано от тази неделя. Ако си била в овулация, чакаш 2 седмици и тестваш. Но пък, ако цикълът ти е повече от 30 дневен (и е редовен, не идва по-рано или по-късно) и единственият опит ви е бил на 14ти, малко вероятно е, даже хич.

# 14
  • Мнения: 8
Овуто ми е на 15.07, опит правихме на 14.07 има ли вероятност за бебче

Общи условия

Активация на акаунт