кое ви беше най-гадно?

  • 3 693
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 101
Киселините! Никога преди бременността не бях имала киселини и ми се видяха ужасна гадост. Не можех да спя от тях по цяла нощ. Иначе другото не ми тежеше - аз не бях особено натежала и корема ми беше малък, та това ми спести голяма част от неудобствата на късните месеци от бременността Grinning

# 16
  • Мнения: 4 806
ами имах доста неразположения.
От класическите: подути крака, не можех да ставам, сядам; корема пречеше (всъщност много ме болеше)...
Не можах да спя, защото мнго ми беше подпряна диафрагмата и собственото ми хъркане ме будеше.

Пак бих минала през това.

# 17
  • Мнения: 1 259
Пишкането през нощта, 5 мин. ставам,после още 5 в тоалетната Tired.Връзването на обувките.

# 18
  • Мнения: 46 520
Нямах никакви физически неразположения, дори не ми тежеше, но психически едва издържах ...

# 19
  • Мнения: 77
ами на мен ве4е доста ми тежи и глезените ми са направо като козунаци Mr. Green
да не говорим колко ми е трудно да правя маневри в леглото Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 2 849
Гадните киселини #Cussing outоще ги помня и болките в краката .

# 21
  • Мнения: 911
Киселините, беше ми постоянно ГОРЕЩО и липсата на въздух - към края имах чувството, че нося бебето точно под брадичката Laughing

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Киселините и задъхването.

# 23
  • Мнения: 4 668
Киселините просто ме разбиха .

# 24
  • Мнения: 3 089
нямах особени проблеми. повръщането в началото малко ме изнервяше, но като цяло имах читава бременнст.

# 25
  • Мнения: 5 391
Как можах да пропусна и ставането сутрин от спалнята... със засилка и таркаляне, и поне два- три неуспешни опита..
Laughing Peace

# 26
  • Мнения: 2 910
Най-гадно ми беше това, че краката ми много се подуваха и накрая вече едвам се придвижвах с 30кг. отгоре и накуцвайки.

# 27
  • Мнения: 1 030
Нищо не ми беше гадно - не съм имала нито гадене, нито киселини, нито отоци. Нямам 1 стрия, защото почти нямах корем. До последно можех да търкам пода на 4 крака. Както се шегувах - "Не бързам да родя, така мога да си изкарам още 1 година!"

# 28
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Най-гадното ми бяха 30-те кг Crazy.Отичаха ми краката,не можех да спя,не можех да стана сама от леглото,нито да си обуя обувките....За капак имах ужасни киселини последните 4 месеца #Cussing out......Абе,едва дочаках да се роди!Свалих 12 кг. с раждането,но се чувствах лека,като перце Laughing!

# 29
  • Мнения: 670
Това, че всичко падаше, като мина покрай него, а аз трябваше да се навеждам да го вдигна  Close Mr. Green пък то паднало на възможно най-тясното място
hahaha rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт