Къдрокоси красавици - 2

  • 67 101
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 444
Brainbug, уникална!!! Heart

Балсамът-детанглър е също абсолютна разкошотия, взимай го смело!

Дева кърл от къде купуваш ? Много искам да ги пробвам, ама само в Амазон съм виждала, а от там не съм поръчвала досега.
Здрасти, от strawberrynet го поръчах, но ако искаш ще ти сипна малко да пробваш първо, защото не е малко пари и няма смисъл да го поръчваш ако няма да ти върши работа...

# 46
  • Мнения: X
Покупки над 30 лв. от strawberry.net отиват на митница, нали ?

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 171

Brainbug , разкошотия!!! Purple Heart Маската на Лакме  диип кеър ли е или някоя друга? Наскоро бях постигнала подобна форма и дължина на косата и сглупих като отидох да се подстрижа при нова фризьорка. Сега имам по-къс пласт, който изглежда изтънен и хвърчащ. Sad Твоята коса е без етажи нали? Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 юни 2018, 23:21 от bonbonnika

# 48
  • Мнения: 444
Жана,
 мисля , че не отиват на митница, моя балсам си го взех от пощата, а Кинкито - от митница. Балсама беше над 30 със сигурност.

bonbonnika,
на Лакме маската е дийп кеър да- една жълта, но ми идва тежка за непрекъсната  употреба,  използвам я на 3-4 къпания веднъж, защото иначе ми става прекалено мека косата и без обем... Иначе си използвам другата , която е хем хидратираща, хем с малко протеини, голяма опаковка е и излиза сравнително евтина.
Фризьорката винаги я карам да ми прави косата на много пластове.  Не съм ходила да ме подстригва от 2-3 месеца сигурно и може би вече не си личи, но имам поне 4 пласта. На много от фризьорите им е проблем да преливат пластовете един с друг и като ти скъсят много горния става голяма разлика и не е приятно... Погледни из интернет "devacut" как правят хората в други държави. Тук малко хора разбират от подстригване на къдрави коси- има си чалъм... Ама то с тази мания по изправяне на коси , екстеншъни и вафлички в корените не им се и налага да разбират много.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 171
Brainbug, благодаря за изчерпателния отговор. Ще погледна и ще се информирам относно подстригването. Simple Smile Simple Smile
 пс.: Моята коса май не е чак толкова гъста и затова пластовете не стоят добре, а може и да греша и просто да не съм попадала на фризьорка.

# 50
  • Мнения: 444
Аааааа тя и моята не е гъста Grinning Само лъже окото- някакъв обем вади като си реши- и аз не знам от къде... Иначе обикновен ластик мога и три пъти да го омотая и самата опашка където е хваната е много тънка...

# 51
  • София
  • Мнения: 1 873
Къдрави момичета, днес бях в ДМ с намерението да си купя тяхната серия Balea за къдрава коса и по-специално маслото за коса 2 в 1. Еми оказа се, че имаше само един лак за коса от серията и на въпроса ми ще зареждат ли скоро консултантът ми отговори, че серията е спряна от производство. Вие чули ли сте нещо за това? И ако е вярно, какво може да замести тези продукти?

# 52
  • русе
  • Мнения: 414
В някой бг сайт няма ли ги продуктите на кинки?

# 53
# 54
  • русе
  • Мнения: 414
Каква е цената и някой ако си поръчва не иска ли да се комбинираме,че малко не съм на ясно с тия митници?

# 55
  • Мнения: 444
https://www.iherb.com/search?kw=kinky+curly
Тук можеш да се ориентираш ценово Simple Smile С радост бих се комбинирала, но аз си поръчах голямата разфасовка и като гледам ще ме изкара ехееееее- до догодина, така че не ми предстои да поръчвам скоро. Пък и зависи от кой град си. Иначе и аз нищо не разбирах от митници и това ми беше първата пратка взета от там- не е страшно Simple Smile То си е клон на самата поща (поне във Варна) Просто трябва да минеш през друга стая за 5 мин. преди да си вземеш пратката.

# 56
  • Мнения: 3 542
Простете моето невежество, никога не съм вземала нещо от митница - плаща ли се нещо допълнително, ако пратката минава през митница?

# 57
  • Мнения: X
https://www.iherb.com/pr/Kinky-Curly-Original-Curling-Custard-Na … ng-Gel-8-oz/40509
За това гелче ли става на въпрос, че и аз се заинтересувах Simple Smile
Колко мл. е? То ще е следващата ми покупка, че сега си взех крема на Лакме, който една дама показа тук и много ми харесва! Flowers Hibiscus

# 58
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
А какво е усещането след нанасянето на този гел - косата усеща ли се твърда и изкуствена?

# 59
  • Мнения: X
Простете моето невежество, никога не съм вземала нещо от митница - плаща ли се нещо допълнително, ако пратката минава през митница?
Плаща се, да.
Ако поръчката е над 30 лв. и отиде на митница се заплаща митническа такса от 15.50 лв. и отделно ДДС-то на общата стойност на поръчката. Тъпа работа, всичко е направено за пари.

И аз съм си поръчала от гела, та не мога да се включа за комбинирането.

Общи условия

Активация на акаунт