Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (75) - юни'2018

  • 163 875
  • 2 527
  •   1
Отговори
# 2 430
  • Вестерос
  • Мнения: 38 396
Прокурор нищо не може да направи в случая....
Дреме ми, че си заличават следите, като тук ВОВЕКИ ще са лъснали.

# 2 431
  • София
  • Мнения: 13 289
За тези, които имат четка на Орбит. За 1,63 долара, може да си поръчате накрайници от Алито. Стават. Имаше и по-изгодни предложения, но тези ги поръчах за проба.
Скрит текст:
А как са като твърдост? Интересуват ме и оригиналът, който е с четката и китайските.

Днес дойде и моята четка, спечелена последната седмица, но се замислих дали няма да нанесе повече вреда, отколкото ползи. Единият е с начални форми на пародонтит, другият е с изтънял емайл, а третият - с безброй пломби и коронки. И трите случая са описани като "Попитай първо стоматолога си!" Simple Smile

# 2 432
  • Мнения: 2 014
За тези, които имат четка на Орбит. За 1,63 долара, може да си поръчате накрайници от Алито. Стават. Имаше и по-изгодни предложения, но тези ги поръчах за проба.
Скрит текст:
Може ли линк?
https://www.aliexpress.com/item/4pcs-lot-HX6014-Toothbrush-Heads … .0.68524c4dUXrtQH

И аз получих имейл от Ариана.

# 2 433
  • Мнения: 2 291
Tiffany А, единствения, който може да направи нещо е Прокурор.
Досега от изнесеното от вас виждаме - Измама,Укриване на данъци, Кибер престъпления, организирана престъпна дейност и прочие.Това са една дузина членове от Наказателния кодекс.Никой не може да променя минали регламенти,освен Държавата с ръцете си, наречени Прокуратура......
И нека да не си мислим, че тези хора ще спрат, просто ще се реорганизират по по-умен начин и след няколко месеца с нови имена ще продължат.

# 2 434
  • при късмета
  • Мнения: 24 135
Може би само измама. За укриването на данъци няма как да знаем, може и да ги плащат. Все пак е 10% от стойността на спечеленото.
Кибер престъпленията може да не са такива, а проста манипулация.
Организирана престъпност е нещо съвсем различно.
Няма как да се реорганизират и да печелят награди с чужди имена, заради данните, които се предават за служебната бележка. Повечето организатори вече пишат в правилата, че наградата не може да се преотстъпва, т.е. да я пишат на друг.
Единствената реорганизация която може да направят е да играят други хора, с осигурените от тях бележки, кодове или каквото там е нужно, но трябва да са реални

# 2 435
  • Мнения: 2 291
Ти юристка ли си? Много бих искала да видя как някой манипулира софтуер или комп. програми извън кибер пространството. Какво различно е организираната престъпна дейност? С участие на данъчен, предварително подготвени, в сговор, може би с вътрешен човек. Не казах мафия.... Smile

# 2 436
  • Мнения: 220
То данъците може да са 10% от стойността на наградата, но това са награди общо на стойност десетки хиляди лева годишно. Представям си декларацията им в началото на годината ще е поне 1000-2000 лв. Не знам поне за мен това са доста пари.

# 2 437
  • при късмета
  • Мнения: 24 135
Самото определение "организирана престъпност", предполага, че са група хора с престъпна цел. И е това по закон.
Няма как да манипулираш компютърна система извън нет пространството, но манипулация и престъпление, са различни неща. Т.е не всяка манипулация е престъпление
Аз лично ще се радвам прокурор да направи нещо, стига някой да напише сигнал по който да се предизвика проверка, защото това изобщо не е лесно. Трябва да е аргументирано по член и алинея по закон, а не как някой го разбира. В това поне имам опит, налагало се е да пиша 3 за едно и също нещо, като втората и третата даже бяха писани от адвокат и полицай накрая я написа, така, че да не се отхвърли от прокурора
То данъците може да са 10% от стойността на наградата, но това са награди общо на стойност десетки хиляди лева годишно. Представям си декларацията им в началото на годината ще е поне 1000-2000 лв. Не знам поне за мен това са доста пари.
Да, но срещу платени данъци 2000лв. са получили награди общо за 20000. При това не ги плаща един, разпределени са м/у поне четирима.

# 2 438
  • Вестерос
  • Мнения: 38 396
Усмивчице, а ти юрист ли си?
Ма ко много добре ти е отговорила.

# 2 439
  • Мнения: 2 583
Руска " поправя" профила във фейса! Вместо да празнува имен ден, тя има други проблеми.
Явно е прочела какво се коментира за тях и гледа   да   замете следите Sweat Smile

# 2 440
  • Мнения: 22 867
Pepich, Захарчето, denyilbouquet bouquet bouquet  Значи ще има да почакам за топката, аз съм от четвъртата седмица, 30 май. Peace

# 2 441
  • Мнения: 2 980
Госпожа Руска Пенева от 4 часа е "разчистила" профила си в фейса.. 

# 2 442
  • Мнения: 109
От Морени някой да чака наградка?

# 2 443
  • Мнения: 2 409
Е щом трескаво си разчисти фб, значи някоя от многото ни теории е вярна и е хвана шубето Joy сега "може да се ЗапрЪт малко" та да има награди и за чесно играещите Joy Joy Hug

# 2 444
  • Мнения: 2 409
Pepich, Захарчето, denyilbouquet bouquet bouquet  Значи ще има да почакам за топката, аз съм от четвъртата седмица, 30 май. Peace
да се върнем към темата, благодаря за инфото, моята топка е от 6та седмица, та доста ще почакам още Joy

Общи условия

Активация на акаунт