Искам да кажа ... (147) през юни 2018

  • 261 676
  • 5 222
  •   1
Отговори
# 30
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Добро утро и в новата темичка!
Чудно детство имах и аз. Ученето ми беше лесно и интересно, никога не ми е било грижа, но помня игрите. Бяхме 7 момичета на една възраст в един вход. През ваканциите се самоотглеждахме през деня. Все още се виждаме от време на време и се смеем на забавни случки.
Подаръци за първи юни специално и аз не купувам, но снощи получиха колет от сестра ми, която е в Южна Корея. Пристигна тъкмо на време.

# 31
  • Germany
  • Мнения: 7 948
Честит празник!
Децата се събудиха преди малко, а снощи легнаха много късно. Дано не са киселяци целия ден. Ще ходим до едно ранчо с кончета следобяд. Трябва да взема някакъв крем за слънце, че вчера са поизгоряли на язовира, но пък бяха супер щастливи. Татко им е обещал да им изпържи за довечера рибката, която са наловили вчера Simple Smile Снощи се мотахме из центъра и много ни хареса. Съвсем, като европейска столица изглежда вече София. Дано и по кварталите се променят нещата. В неделя си летим обратно, а хич не ми се тръгва...
Имах прекрасно детство!

# 32
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Добро утро !
Честити да са всички дечица - и малки и големи . Да растат здрави и усмихнати ! 💗

Имах прекрасно детство - такова , в което пари и скъпи вещи нямаха значение . Спомням си игрите навън  -ВСЕКИ ден -ластик , Ура, Дабу Даби (май беше ) ,карти ,  ръбчета, магазини и какво ли още не .....
Имам 2-3 приятелки с които се познаваме от детската градина и си ги обичам и уважавам много .
За 1юни ходехме на Златното петле (мисля беше ) -най -готЕната сладкарница в Бургас  с червени плюшени въртящи се столове . Wow 😲
А ако татко беше свободен ни водеше в сладкарницата на х-л България и ядохме мелба с крем и бишкоти (все още не съм яла такава никъде другаде )

Тоз Тръмп съвсем издрънча !

Да допълня за ученето -аз бях зубър . Обичах много да уча и нямах търпение да се прибера и да си напиша домашните . Брат ми беше пълна противоположност 😂🤪😂

Най -хубавият ми подарък беше една елка , която ми подариха руските ми баба и дядо . Имаше функции за памет което беше дъ бест! 😂Още я имам даже си я вземах тук щото ми е мил спомен. .


Люси морско чадо ли е ? 🌸

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 09:28 от her_76

# 33
  • Мнения: 10 506
Хер, пропусна Балканчето, почти всички деца имаха Laughing, а ние със сестра ми стопанисвахме едно общо и беше голяма борба за него, т.к. нито тя, нито аз искахме да караме другото - Школник някакъв. Помня, че и двете бяха зелени.

А с ластика, колко ме гонеше баба ми, само като го намерим и го отмъкнем, пък то навремето нямаше всичко като сега.

# 34
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Изключително лудо, диво, забавно и волно детство имах - приключение! Израснах на улицата. От сутрин до вечер обикаляхме на тумби. Страшно много деца пред блоковете, весела глъчка безспир. Тъжно ми е, че моето дете няма такова детство, но времена и нрави!

В детската музика, балони, ще се забавляват днес малчуганите.

Чакам да стане 18:00 и да се изстрелваме към Капана.

# 35
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Добро утро и весел празник пожелавам на малки и големи!

Нищо не сме планирали за днес. Големият си е вкъщи, защото имало някакви изпити в неговото училище, а дребното си е на училище.

Искам да кажа, че снощи се лакирах собственоръчно с червен лак и неочаквано за мен се получи добре и то от първия път.....в смисъл, че не се омазах и не се наложи пребоядисване Sweat Smile  Лакът за крупната сума от два лева се оказа с много хубава плоска четка и изсъхна бързо. Сега трябва да си купя някакъв топ-лак, че да лъсне и дано да изкара поне три дни.

Най-големите да не убиваме детското в себе си! Животът е труден, но със смях и обич по-лесно се живее  bouquet
Страхотно пожелание, Цвете!

# 36
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Ооо коте само батко имаше Балканче , аз нямах . Той ми даваше понякога да го карам . А едно съседче имаше Чопър много беше вървежен . 🤪😂🤪

Последна редакция: пт, 01 юни 2018, 10:37 от her_76

# 37
  • Мнения: 2 622
Весел и слънчев празник!
Хич не си спомням уроците, някак по-лежерно беше ученето едно време, а хайманосването по цял ден ми е безценно. Сега като се хванем с брат ми да си спомняме детските щуротии, майка ми току се обади „ Аз защо чак сега научавам ” Grinning

# 38
  • Мнения: 22 438
Повече от 3месеца не бях имала главоболие и днес здраво ме тресна. Едва гледам.

Довечера се чудя дали да не заведем децата някъде или просто да ги оставя да си карат ролери пред блока. По-голям кеф им е от яденето за 30мин някъде, със сигурност. Simple Smile

# 39
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Бургаските дЯца да записват
https://namoreto.bg/burgas-puska-svoi-viber-stikeri/

🤪😂🤪🤭

# 40
  • Мнения: 10 506
Хер, много хубав спомен. Аз нямам снимки от детството при мен, ще трябва да ги взема да си ги сканирам като ходим при нашите.

Сесили и аз така, но последния месец беше доста гадно. Вече за 3-4 път имам главоболие, като днес точно не е типичната криза. Миналата седмица бях много зле. Колеги казваха, че е имало магнитни бури.


То и ние може да не ходим на сладкарница ако не иска младежа. Сега се замислям, аз помня сладкарницата с бозата, той сигурно ще я запомни с бурканите Цитронада Laughing

А помните ли онези кръглите пици, дето бяха с някакво течно тесто и минаваха на лента, то всъщност у наше село такива само имаше  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Ох, тия пици...С домати от консерва и кренвирши, но ми се струваха най-вкусни на света Joy

Сесил, аз бих направила, каквото искат децата. Ролери - ролери!

# 42
  • Мнения: 22 438
белинда, те всяка вечер това правят и се забавляват. С мен вече им е скучно, само мрънкат, дразнят се, карат се и т.н. Та мисля да не си късаме нервите взаимно. Simple Smile


blackcat, много съм щастлива, че откакто съм на режима, главоболието изчезна. Това ми е за сефте от февруари.
Иначе поне през половината месец аз бях с шепите обезболяващи.

# 43
  • Мнения: 4 785
Айде, честит празник и от мен, да са ви живи и здрави децата, много весели и безгрижни! Честит празник и на всеки, който се вдетинява поне понякога Grinning

Аз да взема да се похваля, че Мърчето спа пет часа и половина!!!, яде, спа 3 часа, пак яде и е го още спи. Това дете ни черпи за празника казвам ви, не съм знаела, че 5.30 часа може да минат за як сън, ама ей на - имам чувството, че съм спала век! А и още да се похваля, ама не знам за хвалене ли е  Joy, успях да си измия косата, най-накрая, даже и маска сложих, сега ако успея и един сешоар да й направя на следващото събуждане ще го пиша Big day!

Чета за колежката на Джена и се сетих, че аз обирах всички срещи със скумрии, за да ги навра там от където са изпълзяли, сега им липсвам, че няма кой да се разправя с тях. А при нас много, ама много и кой от кой по-голяма дупка, ама няма да задълбавам в описания, да не се познае някой Joy

За банските от Лидл и аз мислех да прескоча, ама сигурно са свършили вече, а моите половинки май ще ги зазимя, дано да е временно, ама... надали Angry Вярно, 2 кг. съм нагоре откакто забременях, ама реално са 5, че имах 3 и от преди това.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 6 503
Честит празник на всички малки и големи деца!

Чудно детство имах аз. В блока винаги е имало деца на нашата възраст. Събота и неделя баща ми ни събираше всички и ни водеше на разходка, за да могат майките да чистят и готвят на спокойствие. Лятото по два месеца търчахме на село по горите, мажехме филии с лютеница и беряхме каквото ни хареса от градинките. Играехме на ластик, чилик, стражари и апаши. Еееех..

На Викчето скоро купувах нова рокля за балет, която минава за подарък за днешния ден. На Марти влакче с релси, ама дочувам, че му го иззеха баща му и кака му.
След малко ще ги изведем с ММ до Морската, там батут, блъскащи колички. Ако е фраш с народ, кръгОм обратно.

Общи условия

Активация на акаунт