За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 64

  • 33 651
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 25 822
Ние сме със сгъваема, ползвам повивалника най вече. Laughing

# 736
  • Мнения: 1 985
И аз съм за дървените. Тези сглобяемите даже и не съм се замисляла да ги разглеждам като купувахме.
Това докато дребната си ползваше леглото, де. Сега се е нагнездила на спалнята, че даже и баща си изгони от там. Sunglasses

# 737
  • Мнения: X
Вярно бе, не се бях сетила, че са все едно спиш на земята. Затова не ги и обмислях като тръгнахме да купуваме. Макар че то има и сгъваеми с по-горно ниво, но с моя пумпал още на първия месец щяхме да го свалим. Пък и сестра ми имаше такава и се счупи много бързо.
Но за игра през деня са супер.

А, да питам, сега в тая жега слагате ли шапка след баня? Аз като, че ли не подсушавам косата й добре и се чудя дали да не сложа за час време поне..

# 738
  • Мнения: 4 008
И аз повече харесвах дървените,но си промених мнението.Освен,че дечко постоянно се удря в дъските,леглото ми идва ми високо и дълбоко и се затруднявам да го оставям спящ на долното ниво.В същото време пък,детето ми като се изправи на крака сякаш ще прескочи решетката и ще падне долу.Ако не е заспал,не смея да го оставя вътре.

# 739
  • Мнения: X
Със сгъваема кошара съм и грам, ама грам не съжалявам, че я взех. Идеална е според мен.
Долното ниво наистина е ниско, но с едно  парче 120/60 фибран от 10 см отдолу и матрака отгоре си реших проблема. Simple Smile

# 740
  • Мнения: 35 153
Ние сме с дървена кошара у дома и сгъваема в моите родители. И в двете спи. Но като цяло си харесва дървената повече. Сигурно защото си му е навик да спи в нея.
Аз не мога да си представя да сложа шапка в тав жега. Нито за 5 Мин. Просто не се диша, а ако му сложа шапка все едно да му сложа каска... И по- малък да беше пак не бих сложила

# 741
  • Мнения: 1 985
За шапка след баня за пръв път чувам. Такова нещо никога не съм слагала, хем че съм със зимно бебе. Ляга си с мокра коса, не суша със сешоар, само малко с кърпата.

# 742
  • Мнения: 13 083
Лайк, ти си нова 🤗 Имаше една култова тема “Слагате ли шапчица вкъщи”, която после май беше за бисери.  Като навъртиш още няколко години тука вече нищо няма да те изумява.
Моето бебе не само, че се мота без шапчица, ами и е по голи баджаци по цял ден, за ужас на бабите 😆

# 743
  • Мнения: 1 392
Моята е родена декември и да сън слагала само един два пъти шапка и то за  малко ако е било по хладно. Сега пък съвсем .

# 744
  • Мнения: 25 822
Всички шапки 7-8 бр са неползвани. За мен това е отживелица.

# 745
  • Мнения: 1 985
Ама вътре вкъщи ли, бе хора, се слагат тея шапки?
Не се бъзикам, ако е за навън и аз слагам зимата, ама дОма - никогаш. Wink
Ама щом Ариа така се шегувка, явно за вътре става дума.

# 746
  • Мнения: 1 392
За вътре, за вътре BlushBlush

# 747
  • Мнения: 4 008
Шапка не му слагам.Само през зимата слагах когато излизаме.Сега като излизаме гледам да е по сянката,а ако сме на слънце,дърпам сенника на количката.Моят не търпи да има нещо на главата,а в жегата съвсем.

# 748
  • Мнения: X
[И аз никога не съм слагала шапка след къпане.

# 749
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 718
Със сгъваема кошара сме и ние и също грам не съжалявам! Продавачката в магазина ни засили към по-скъпи защото не шумоли материята й, и наистина не шумоли, но дали по-обикновените шумят така и не разбрах... Както и да е, важното е че колкото и да се размества бебето - всички страни са меки.
Шапка не слагам, то и коса няма която да стои мокра. Най-много да му духа през фонтанелата у дома... Ама какво да се прави

Общи условия

Активация на акаунт