Когато любовта дойде в неправилния момент

  • 26 767
  • 228
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 770
Невена, никога не казвай "никога". 😉А какво става, ако се привържеш и разбереш, че има дете? Мм ме привлече именно заради отношението си към децата и грижите, които полага за тях. Обожавам мъже, които държат на семейството и децата са им приоритет! ❤
Изказването на Кристина80 ми идва доста грубовато. Не бих нарекла човека, който съм избрала за спътник в живота "вибратор и осеменител". Инвестицията в една връзка е двустранна и трябва да е 100%това на време и чувства! Никой обаче не може да гарантира за сигурността на отношенията в бъдеще, било то с бащата или не на децата ти. Радвай се на връзката си, но не се заричай че не би "хабила обич и емоции по мъж различен от бащата на децата ти!". Не знаеш "утре" какво ще ти поднесе живота! 👍

# 181
  • Paris, France
  • Мнения: 14 137
Баща с деца може да е подходящ, ако се е показал като грамотен баща. То и затова някои намират младите татковци за секси. По принцип са харесвани мъже, които са компетентни с деца, не примират от ужас...

Може и да е подходящ за разговор в парка. Нищо секси не намирам в млад татко. Нито в стар.Предпочитам бекяр, който да може да носи парите и торбите отколкото компетентен млад татко. Детето го гледаме майките докато е малко. С млад и грижовен татко не може да се купонясва. Не се виждам да кибича в парк докато той си играе с чуждото за мене дете или го люлее. Ще умра от скука.

Мом ъф 3, беше се случило преди десетилетия. Отвързах се моментално, извиних се, обясних и се разделихме. Все едно да разбера, че е измамник или сериен убиец. Не, не може да ми се случи, защото характерът ми е изграден отдавна и съм негативно настроена. Малко като Кристина1980 разсъждавам.

# 182
  • На Марс
  • Мнения: 8 718
Изказването на Кристина80 ми идва доста грубовато. Не бих нарекла човека, който съм избрала за спътник в живота "вибратор и осеменител".

Груба? По-скоро необмислена - представям си жени които си говорят
- Вчера дойде моя вибратор, жужа 10-15 минути и после ми изпи всичката бира

Simple Smile

# 183
  • Мнения: 6 970
Айде, още един 40 годишен девственик у форума се появи! Simple Smile
Аз не мога да спра да се смея на теста с пералнята. Joy Joy  Joy
Така ли се разбира дали една жена е с теб заради парите ти? Ми то на пазара има перални Нео за по 400лв, ох. Joy
И заведението с мухите съвсем изби рибата. Следващият път я затворете в саркофаг с тарантули. Ако излезе усмихната, значи ще се примири и с хлебарките, щъкащи около легена с прах за пране Савекс. Grinning

# 184
  • Мнения: 1 770
Невена, жалко че слагаш един баща наравно с измамниците и серийните убийци, но всекиима право на мнение.
Купоните са до време. Ти явно не си се наживяла, за да смяташ един грижовен мъж, който държи да прекарва времето си със семейството, за скучен.

Но хора разни. Едни искат мъж провайдър и осеменител, други вибратор, а трети човек до себе си! 👍Все пак мисля, че кой каквото дава, това и ще получи!

# 185
  • Мнения: 4 577
На мен това, че мъжът има деца, не би ми попречило да имам връзка с него и да се постарая да създам близост с децата. Ще ми е важно той да има добро отношение към моето. Нямам проблем и да гледам чуждо дете, но това е доста хипотетична ситуация. По-скоро би ме притеснявало какво ли чудо ще е тая майка, която е оставила децата при бащата и дали няма да прави някакви циркове. Ако е вдовец с дете и считам, че човекът си струва, не бих имала проблем. Стига разбира се със самото дете да се разберем.  Някой тийнейджър може да бъде много враждебен и няма как да съм сигурна дали би ме приел.

# 186
  • Мнения: 15 619
Айде, още един 40 годишен девственик у форума се появи! Simple Smile
Аз не мога да спра да се смея на теста с пералнята. Joy Joy  Joy
Така ли се разбира дали една жена е с теб заради парите ти? Ми то на пазара има перални Нео за по 400лв, ох. Joy
И заведението с мухите съвсем изби рибата. Следващият път я затворете в саркофаг с тарантули. Ако излезе усмихната, значи ще се примири и с хлебарките, щъкащи около легена с прах за пране Савекс. Grinning
Вий не се смейте, ми мислете тактика за тестване на мъже. Laughing

# 187
  • Мнения: 20 025
Аз пък харесвам татковци с деца. Сигурно съм от малкото залюхани във форума, но не деля хората на такива с деца, без деца, разводи, брой връзки. Контактувам, интересувам се от човека, преценявам гледните му точки и нагласите. И, ако съм ок, скачам. Но пък цедката ми е станал ситна, така че има баланс във Вселената.
Мъжът не е нито вибратор, нито банкомат, но пък трябва да може да гребе повече от мен, защото аз съм доказала се гребкиня. И, да, някой писа, всяко гърненце си намира похлупака.

# 188
  • Мнения: 15 708
На нито една жена на света не бих препоръчала да се жени за мъж - купонджия. Защото ще си се веселят и купонясват 1 - 2 - 3 години, а когато детето се роди тя ще стои вкъщи да си го гледа, а купонджията ще продължава да си купонясва - я с приятели, я с някоя друга, свободна купонджийка

# 189
  • Мнения: 6 970
Айде, още един 40 годишен девственик у форума се появи! Simple Smile
Аз не мога да спра да се смея на теста с пералнята. Joy Joy  Joy
Така ли се разбира дали една жена е с теб заради парите ти? Ми то на пазара има перални Нео за по 400лв, ох. Joy
И заведението с мухите съвсем изби рибата. Следващият път я затворете в саркофаг с тарантули. Ако излезе усмихната, значи ще се примири и с хлебарките, щъкащи около легена с прах за пране Савекс. Grinning
Вий не се смейте, ми мислете тактика за тестване на мъже. Laughing
E как, ако е навит да те заведе на екскурзия в Мелник, стискай здраво и не пускай!
Иначе ще си седиш като гладно и жадно, обезВинено пуклисарче вкъщи и тва е.

# 190
  • Мнения: 20 025
Айде, още един 40 годишен девственик у форума се появи! Simple Smile
Аз не мога да спра да се смея на теста с пералнята. Joy Joy  Joy
Така ли се разбира дали една жена е с теб заради парите ти? Ми то на пазара има перални Нео за по 400лв, ох. Joy
И заведението с мухите съвсем изби рибата. Следващият път я затворете в саркофаг с тарантули. Ако излезе усмихната, значи ще се примири и с хлебарките, щъкащи около легена с прах за пране Савекс. Grinning
Вий не се смейте, ми мислете тактика за тестване на мъже. Laughing
Ако се пусне да ми приписва половината гарсониера в Каспичан след трета среща – Той е! Laughing

# 191
  • Мнения: 6 970
Basila, човека не иска да се подпише на брачен договор преди поне двама чистокръвни наследника от мъжки пол, ти за гарсониерата в Каспичан заговори. За това имане ще трябва през бая тестове да минеш!

# 192
  • Мнения: 20 025
Гугълче, голямо надтестване ще падне значи. Satisfied

# 193
  • Paris, France
  • Мнения: 14 137
На нито една жена на света не бих препоръчала да се жени за мъж - купонджия. Защото ще си се веселят и купонясват 1 - 2 - 3 години, а когато детето се роди тя ще стои вкъщи да си го гледа, а купонджията ще продължава да си купонясва - я с приятели, я с някоя друга, свободна купонджийка

Могат да купонясват и заедно с детето. Моят се кротна ужасно след децата и се налага да купонясвам сама. Е, поне са с татко си докато мама купонясва, защото те пък случаят на сватби и събирания.

Мом ъф 3, купоните са до гроб. Обожавам да танцувам.

# 194
  • Мнения: 1 086
откакто имам дете, не мога да си представя да имам партньор с дете., което не е мое. просто не бих могла НИКОГА да поставя чуждо дете до моето и не би било честно. преди да имам деца, не ми се е виждало биг дийл на теория. Не бих и искала чужд мъж да се грижи за моето дете, не мисля, че някой би го обичал, както татко му.
И на мен са ми смешни опяванията как жените с деца са с доказана плодовитост и качества, а мъжете с деца са никому ненужни лузъри Simple Smile)  

Общи условия

Активация на акаунт