Когато любовта дойде в неправилния момент

  • 26 781
  • 228
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 5 073
Не знам,един приятел влезна в подобна връзка-жена с дете на 4 годинки и бивш мъж.Така и не успя да приеме ситуацията.
И не детето го притесняваше,напротив бяха много близки,тя му викаше Тате и го обожаваше.Той от своя страна и се радваше като на собствено дете.Това,което сложи край на връзката им беше контакта на малката и вольо-невольо на майката с бившия и.
Детенцето обичаше много баща си,той нея също и се чуваха буквално всеки ден,по няколко пъти ,виждаха се всяка седмица.
Това за моя познат беше накърняване на егото му,навлизане в личното му пространство и тн.(понеже бащата на детето си позволяваше да звъни да чува малката по всяко време на денонощието).

# 166
  • София
  • Мнения: 24 839
За мен пък последното нещо, което ме е интересувало в един мъж е това дали има дете от предишен брак или не. Ако ММ имаше дете бих го приела. Бих го гледала, когато е при нас и това е. Това са деца все пак - щом ММ може да приеме моето, аз също бих приела неговото. Друг е въпроса вече майката на детето  как би приела мен и моето отношение към него. Но това няма как да се предвиди. А и колко би ми пречило едно дете, след като децата така или иначе остават при майка си след развода и прекарват само определено време с баща си.



Всъщност, не би те интересувало, но при определени условия- да бъде детето при майка си и само отвреме- навреме да се вижда с баща си.
Ако трябваше да живее при вас, така както твоето и да го приемеш за свое? newsm78

# 167
  • Мнения: 10 998
Александро аз бащата на децата си никога не бих захвърлила, даже пари за Малдивите събирам да го заведа аз, защото съм преценила, че щом ми е направил и гледал децата-значи го заслужава. Аз не търся мъж, но разглеждам мъжете като вибратор. Просто ако не е баща на детето ми е господин никой.

# 168
  • Мнения: 15 764
За мен пък последното нещо, което ме е интересувало в един мъж е това дали има дете от предишен брак или не. Ако ММ имаше дете бих го приела. Бих го гледала, когато е при нас и това е. Това са деца все пак - щом ММ може да приеме моето, аз също бих приела неговото. Друг е въпроса вече майката на детето  как би приела мен и моето отношение към него. Но това няма как да се предвиди. А и колко би ми пречило едно дете, след като децата така или иначе остават при майка си след развода и прекарват само определено време с баща си.



Всъщност, не би те интересувало, но при определени условия- да бъде детето при майка си и само отвреме- навреме да се вижда с баща си.
Ако трябваше да живее при вас, така както твоето и да го приемеш за свое? newsm78

Съвсем честно си признавам, че няма как да знам как биха се развили нещата, тъй като никога не съм била в подобно положение. Затова и не бих казала категорично какво би било. Но знам със сигурност, че бих пробвала, ако ситуацията с мъжа ми беше такава

# 169
  • Мнения: 456
Александро аз бащата на децата си никога не бих захвърлила, даже пари за Малдивите събирам да го заведа аз, защото съм преценила, че щом ми е направил и гледал децата-значи го заслужава. Аз не търся мъж, но разглеждам мъжете като вибратор. Просто ако не е баща на детето ми е господин никой.

Здравей, Криси!
Не правиш разлика между вибратор и осеменител, но това не е критика, защото подпомага моята теза.

По темата: доста често срещам потребителки, които пишат, че не иха взели мъж с деца. Това е вярно ако те вече имат такива, но ако нямат картинката е друга. Те търсят да се грижат за някого и с удоволствие биха дундуркали чуждо дете, само и само да притъпи болката от голямата липса.

# 170
  • Мнения: 30 802
Да, щото са моми и не знаят какво е да гледаш дете.

Между другото, като родила 3, липсата е донякъде хормонална. Като да ти се хапва нещо. Не е екзистенциална - в екзистенциален план имам своето доволство и отговорите за живота, вселената и всичко останало и бих могла да съм щастлива без деца.

Но чисто биологично си сърби, да. Но философски погледнато - може да не е огромна липса.

Много ме кефи обаче мъж без деца как ми обяснява за болката от празните ръце без бебенце. Е, аз знам как е от първо лице. 90% е хормони и инстинкт. Ако не си първосигнална женка, много лесно се преодолява заблудата, че не можеш да дишаш без бебенце.

Например, аз вече имам 3, и изведнъж с всеки цикъл започнах да усещам тиктакане на часовник. Брех, казах си, не е нормална тази работа да искам още деца. Еми - оказа се, че се дължи на лек хормонален дисбаланс, който се оправя с няколко милиграма от правилния хормон. И сега ми се избиха от главата тия глупости. Та така за мисията да имаш деца.

# 171
  • Мнения: 15 619
Дали ще се кефите на възможността децата ви да ви четат празнословията?

# 172
  • Мнения: 30 802
Аз сама ще им разкажа:) събирам си бисери от форума за ограмотяване на момичетата.

# 173
  • Мнения: 15 619
Аз сама ще им разкажа:) събирам си бисери от форума за ограмотяване на момичетата.
Не че нещо, ама ти си цяла енциклопедия в туй отношение.   При все, че имаш и такива, които и аз харесвам.

Последна редакция: пт, 08 юни 2018, 14:56 от luna

# 174
  • Мнения: 10 998
Александро -аз искам да имам деца и имам деца, пари да си ги гледам също имам-тоест във философски, хормонални и какъвто и да го извършите смисъл тази нужда ми е задоволена. Повече деца не искам да имам, но секс въпреки това ми се прави. Пари инвестирам само в осеменителя и децата, мъж които не ми е осеменител, го възприемам като вибратор -тоест срещу неговото няма да плащам детската градина на чуждо дете бих евентуално ако много ми харесва из@укала и до там. Чувства не влагам в нищо което не ми е свързано пряко с децата. Това към селски хитреци като теб и към авторката.

# 175
  • Мнения: 456
Тук темата е за любовта, а виждам че ти ползваш неуместни думи като "Вибратор" и "из?укам". Разбира се на мястото на въпросителната може да е буквата "К", а не "Ч", но предвид младата ти възраст ти е простено.
Дори и при едно дете не е много разумно да водиш паралелна връзка с риск да го отставиш без баща, когато същият разбере, че си с друг (виждаш ли Криси как може да се ползват думи, които не са булевардни!), това го подчертавам, защото авторката търси любов, а не мачкане на чаршафите (още един вариант за изказ Криси!). Е любовта наранява - или другият или съпругът.

# 176
  • София
  • Мнения: 23 124
Признавам си, че ако съм млада жена, без деца, не бих се обвързала с разведен мъж с дете/деца. Така мислех навремето, така мисля и сега.

# 177
  • Мнения: 1 770
А какво очаквате? Мъж без дете да вземе с жена с дете от друг мъж ли? Нима всеки не иска да има щастие. Защо трябва един мъж да дава пари за чуждо дете? Не е ли редно тези финанси да бъдат инвестирани във вниманието към жена без наследник? Не е ли редно парите за сладолед и такса за детската градина да отидат за скъпа вечеря с жена, евентуално за екскурзия до Мелник?
Тук въпросът е докъде се простира саможертвата на един мъж, ако вземе дама с дете, не си ли прави харакири със собствения живот?

Уважавам мнението ти, Алехандро, но се радвам че има мъже и жени, които мислят по обратния начин. Ако обичам и уважавам мъжа до себе си; ако сметна че си заслужава да бъдем заедно, то тогава бих го приела и бих го обичала заедно с децата му.
Който обича истински, не си прави тънки сметки, че се "минава", купувайки сладолед на детето на любимата си. Този мъж иска да изгради уютен дом и семейство с тази жена, както и да заобича децата й като свои. Но ти си прав. Това определено не е за всеки, и който започва една такава връзка с мисълта, че си прави "харакири на живота", по-добре да не се захваща! 😉

# 178
  • Paris, France
  • Мнения: 14 272
Аз не мога да се привържа към мъж, за когото зная, че има деца. Не можех, по-точно, докато бях мома. Сега като имам мои деца изобщо не мога да помисля да хабя обич и емоции по мъж, различен от баща им. Като кристина1980 съм в това отношение.

Алесандро е прав за себе си. Поне не губи ничие време и най-вече собственото си. Моят мъж разсъждава точно като Алесандро и ми го е казвал. Не е стиснат и с радост дава средства за благотворителност.

Доста е странно жени с деца да убеждаваме мъже без деца да се женят за майки с чужди деца. Особено когато ние самите не бихме доближили самотна татка и не бихме се оженили за мъж с деца.

Сирена, по същия начин може да ни кажат, че баща с деца е по-подходящ, защото е доказал плодовитост. Ама нито ти, нито аз го искаме, особено ако детето живее с него, нали?

# 179
  • Мнения: 30 802
Баща с деца може да е подходящ, ако се е показал като грамотен баща. То и затова някои намират младите татковци за секси. По принцип са харесвани мъже, които са компетентни с деца, не примират от ужас...

Общи условия

Активация на акаунт