Раничка + Възпаление и противоречиви мнения

  • 4 705
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
Може да съм малко досадна, но в клиниката в която ще постъпиш работи и ТОМОВ.
Върви утре и чакай без час да те прегледа и той!
Горчев обича да изсилва диагнозите.

Успокой се - направи всички изследвания, които трябва. В крайна сметка Горчев предполага, а изследването не го прави той. То ще покаже какво става. Не каза ли, че и преден лекар ти направи цитонамазка?

Ще мине и замине това. Млада и силна си - ще оздравееш.

Специално помня, че ти ми беше казала за Томов. Днес докато чакахме (чакахме около 3 часа) предложих да се пробваме при него даже и без час, защото са ми го препоръчали. Но майка ми голям инат настояваше да си чакаме реда за Горчев и това е, той уж бил най-добрия. Ако мога ще се опитам да се вместя някак си и при Томов, взела съм под внимание думите ти и благодаря отново. Heart

# 31
  • Мнения: 25
За съжаление не. Дано да е дребно, но по начина, по който реагира и недоумението му как 2 лекаря ме пускат да си ходя що годе спокойна вкъщи без да се вземе материал от мястото поне - явно смята, че е сериозно.

Притеснена си и явно се филмираш. Успокой се. Напълно рутинна манипулация е да се вземе биопсия от раничка. Лекарят просто иска да се застрахова, че няма да подцени евентуален по-голям проблем.
И на мен са ми правили биопсия, преди много години. Не излезе нищо притеснително и само ми я обгориха.  Simple Smile

В кръвта ми е да се филмирам, признавам. Grinning Ще се надявам да не излезе нищо, процедурата утре бързо ще мине, но чакането ще е трудно.

# 32
  • Мнения: 11 337
Много умерен лекар е Томов. И аз отидох при него наплашена с големи страхотии и се държа много професионално и успокоително и слава на Бога всичко излезе наред. Препоръча ми го момиче, което е оперирано от тумор на яйчника при него и също е много доволна и от лекарската му преценка /къде ли не е обикаляла докато я диагностира той/ и операцията, която той е направил.

За Горчев се казва, че е бише светило и много си пада по хирургините интервенции. Но все пак заради и около него е клиниката. Не забеляза ли, че повече хора чакаха за Томов?

# 33
  • Мнения: 5 820
   Успокойте се. Всичко ще бъде наред. В някакъв етап от живота си всяка жена е имала раничка на шийката на матката. И аз знам, че при раничка на шийката на матката се прави Биопсия, за да се отхвърли възможността за рак.

# 34
  • Мнения: 2 534
Хайде сега, не я филмирайте, че лекарят не ставал, съвсем да изперка. Да си изчака биопсията, не е нужно да е нещо страшно Simple Smile И на мен са правили, биопсията беше лоша, и конизация имам, и после живо и здраво детенце Simple Smile

# 35
  • Мнения: 11 337
Е кой казва, че лекарят не сатава? Цяла северна България ходи при него при сериозни проблеми. УСПОКОЯВАМЕ я, че обича да поизсилва диагнозите. Изследването ще покаже.

За съжаление до там стигнахме, че да идеш на лекар не е достатъчно - трябва да се провери при, втори и трети диагнозата и лечението.

# 36
  • Мнения: 25
Е кой казва, че лекарят не сатава? Цяла северна България ходи при него при сериозни проблеми. УСПОКОЯВАМЕ я, че обича да поизсилва диагнозите. Изследването ще покаже.

За съжаление до там стигнахме, че да идеш на лекар не е достатъчно - трябва да се провери при, втори и трети диагнозата и лечението.

Току що говорихме с родителите ми, защото все пак от тях завися и финансово и морално. Те са съгласни, ако се окаже, че биопсията даде лош резултат - да се опитаме да се свържем с Томов и да мина и при него. Просто наистина Горчев го смятат за светило и като гледах - целият му кабинет е окичен с неговите постижения, даже цялата болница. И така повечето хора първоначално се подвеждат предполагам. Не мога да коментирам, беше директен, но при тази ситуация го разбирам.

# 37
  • Мнения: 25
Хайде сега, не я филмирайте, че лекарят не ставал, съвсем да изперка. Да си изчака биопсията, не е нужно да е нещо страшно Simple Smile И на мен са правили, биопсията беше лоша, и конизация имам, и после живо и здраво детенце Simple Smile

Извинявай, но понеже съм зле с медицинската терминология - конизацията беше изрязване на част от шийката, нали? Аз лично не искам в момента да имам деца, но имам сериозен приятел, искаме бъдеще заедно и може би някой ден, ако сме заедно - деца. Така че се радвам, щом е възможно това да се случи. Но все пак все още нямам диагноза. А да ви кажа, днес цял ден се опитвам да се свържа с въпросния лекар от Щерев да ми даде резултатите от микробиологията, но не ми дават номера му, той щял да ме потърси. Така и не го направи и най-вероятно няма да благоволи.

# 38
  • Мнения: 2 534
Дам, махат част от шийката и всичко е наред после Simple Smile

# 39
  • Мнения: 25
Току що мина биопсията. Дойдох в 8, а направиха процедурата в 2. В операционната никой думичка не каза. Знам, че е рутинно, но за първи път ме приспиват, бях притеснена и щях да оценя мъничко поне да ме предразположат. Даже не знам кой взе материала - по док. пише, че процедурата извършва Горчев, но него го нямаше. Както и да е - сега остава да се моля резултатите да са добри. Благодаря на всички за това, че писахте със съвети в темата. Sparkling HeartRevolving Hearts

# 40
  • Мнения: 2 534
Приспаха те за биопсия в операционна??? Луда работа.

# 41
  • Мнения: 2 495
Явно ,пациентът е последен , с когото евентуално,биха обсъдили такова незначитетелно нещо като пълно упойка.А,че Горчев го няма,съвсем  не му е пречело да извърши манипулацията.

# 42
  • Мнения: 25
Приспаха те за биопсия в операционна??? Луда работа.

 Дам, викнаха ме от стаята и със сестрата слезнахме долу в операционната или зала за манипулации (водят го операционна), наместиха ме и ме приспаха.

# 43
  • Мнения: 25
Явно ,пациентът е последен , с когото евентуално,биха обсъдили такова незначитетелно нещо като пълно упойка.А,че Горчев го няма,съвсем  не му е пречело да извърши манипулацията.

А не, знаехме си, че ще е пълна от вчера. Просто казвам, че малко студено се държаха като дойде времето да ме приспиват, а аз бях наплашена. Но си свършиха хората работата. Горчев лично е бил там, дойде да ме види след това, просто вече съм спяла като е влезнал. Беше много мил днес, обнадежди ме и каза, че ще се справим с проблема. Не очаквах даже да дойде, но го направи, така че си връщам резервираността към него обратно. Blush

# 44
  • Мнения: 25 600
Ти още ли си в болницата? Защо? И докога ще те държат там?
И на мен ми е странна тази биопсия с пълна упойка...

Общи условия

Активация на акаунт