Лято вече наближава - НОЕМВРИйското коремче проличава

  • 34 524
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Заглавие за новата тема

Опции:

# 30
  • Варна
  • Мнения: 2 259
Пречи коланът, защото едната му част минава точно, където е бебето.И не дай боже при ситуация, коланът притиска с доста голяма сила и е опасно за бебето.Случаят със загиналата бременна жена е друг, тях ги блъсна тир, шофьорът май беше заспал.Жената е трябвало да ражда през юни, имам позната която беше с тази жена в една ФБ група...
Мисля, че и аз ще слагам само горната част или ще помисля за това приспособление на Бисейф.Ние сега няма да пътуваме много, но все пак не мога съвсем без колан.Имам позната пък напр. си вози детето без колан, то е колкото моята дъщеря и си кара отдавна така, лежи отзад или даже на пода на колата сяда.Направо изтръпвам.В нашата кола като я возим не разрешавам така.На ръст е колкото моята дъщеря, и двете са ниски, за да са без столчета или поне повдигаща седалка.Моята още се вози в стол и си има навици и се закопчава.

# 31
  • София
  • Мнения: 384
За превръзките-знам от моята докторка, че не е добре да се ползват, но аз с този утрогестан 3х2 и полижинакс направо съм като река. Започнах да си слагам ежедневни превръзки, защото иначе не се издържа.

# 32
  • На север
  • Мнения: 1 377
Да така и аз съм съгласна. Simple Smile

# 33
  • Мнения: 142
Anikka, фраксипаринът не го слагай в паласките,  защото те не са част от корема. Позволените и по точно ефективни места са коремът, ръцете и краката. Не е задължително въобще да се мъчиш в корема, дори на мен ми забраниха, защото поставянето там може да предизвика контракции и си го слагам в ръцете.

# 34
  • На север
  • Мнения: 1 377
Тази жена е в една група с мен. Ходила е при Сигридов. Супер нелепа ситуация. Последно казаха, че не е заспал, а маркировката не е била ок. Там сега ремонтират пътя. Днес минахме от там.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 713
И аз закопчавам колана и след това сядам и премятам само горната част. Мен ме дразни още от втория месец, просто усещах как ми натиска коремчето, а в София с тия светофари и газ, спирачка и засичания просто абсурд да ми стиска корема всеки път... Иначе горната част я слагам и не мисля да спирам, че всякакви ги има, но и тя ме дразни. С контракциите сега особенно само да усети нещо корема ми върху себе си и се почва..

# 36
  • Варна
  • Мнения: 127
Здравейте, дами!

Някоя от вас усеща ли вече бебчето? Аз май днес я усетих ... направо ме стресна, хехех ... но не съм сигурна. Не прилича на нищо друго, така че мисля, че е това.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте и от мен! Връщам се след тридневно море и хем се разнообразих хем можеше и повече Simple Smile Общо взето голямо ограничение беше - на слънце не се показах, във водата влязох само веднъж, че беше студено, по заведенията само четях в нета какво мога и не мога да ям Sweat Smile

За коланите - и аз пътувах тези 800 км с колан закопчан зад мен и преметнат само през гърдите. Адски ме стяга иначе и не мисля, че е добре за бебето.

Фраксипарин и аз започнах да си слагам в мазнинките от вътрешната страна на бедрата. И при мен започнаха да се получават буци и да сърбят та гледам да разнообразявам местата.

Видях, че сте коментирали за храните - смятам, че без никакъв проблем можем да се разберем да слагаме такива публикации в

Скрит текст:
скрит текст.
За мен изказвания от сорта на "мнозинството решава" са все толкова грозни и несъобразителни както и ако в стая с пушачи има бременна жена, то пак "мнозинството" да си пуши. А коментарите "на които не му изнася да не се записва в темата" даже не знам как да ги коментирам... Тук сме група, обединена от обща прекрасна тема и смятам, че трябва да намерим начин да си прекарваме времето приятно и да се съобразяваме с останалите.

При мен вече изчезнаха всички неприятни неразположения и започнах да наваксвам с домакинството, дългите разходки и по-нормалното натоварване.
Уоман, беше писала, че се чудиш от какво качваш след като не ядеш чак такива количества. А движиш ли се? Много е важно да има движение, защото иначе килограмите наистина ще хвърчат нагоре. Човек дори и 1000 калории да приема ако харчи по 800 пак ще качва. Иначе не мисля, че 3 кг са фатални.

# 38
  • Мнения: 490
И аз слагам само горната част на колана през гърдите , долната е зад гърба ми.  в колата на мъжа ми при рязко набиване на спирачки коланът супер силно те притегля към седалката. Онзи ден така ми се вряза , че не смея повече да  слагам долната част. При лек удар - като ми се вреже това в корема и според мен е рисково за бебето. Не знам горната част колко мен ме държи , но е по-добре от нищо .
Аз с клексана се преродих - няма вече буци и сърбежи  - разкошен е Simple Smile Момичетата на фраксипарин - ако много се алергизирате - говорете си с лекарите да го смените с клексан.

# 39
  • Мнения: 116
Woman in red, да бързо и рязко забиване, иначе е гадост. Ами, за кръвта, не е като на заколение, но не са няколко капки. Слагам памуче със спирт без да притискам за да спре. От течноста една голяяяма голяма капка. Аз съм на фракси от 0,4 и аспирин и не искам да губя толкова много.

magpar, благодаря за отговора. Ще абюзваме ръцете...

# 40
  • Мнения: 206
Лаленце явно въобще не си разбрала коментара ми за записването беше, с цел да стане ясно че няма как да ни изпраща всички на куп в кулинарен подфорум. А и момичетата не бяха писали храни, като от пиле мляко. Бяха си все достъпни до всички ни.  Нямаше сарказъм, в коментара ми, а ирония така че наистина няма нужда от коментиране Grinning
Иначе съм за скрити текст Hug

# 41
  • На север
  • Мнения: 1 377
Anikka, бях чела че е нормално последната капка да излезе. Иначе аз съм на Фрагмин и до сега буца не съм имала.
Лека нощ момичета, едвам гледам вече...

# 42
  • Мнения: 996
В коя част на краката го слагате Фраксипарина?
От вътрешната горна част ли?
Мисля да пробвам,че и аз съм в буци и синини.

# 43
  • Мнения: 541
Толкова хубава групичка сме събрали , а нещо кофти стана с този спор за храните . Аз съм за скрития текст тъй като тук в Англия доста неща не мога да си позволя , а съм голям фен на бг кухнята , но не е фатално и да се коментира .

Относно усещането на бебо , вчера усетих като балончета в корема под пъпа някъде . Куркане и преди съм имала , но точно там такова усещане не съм до сега.

# 44
  • Мнения: 2 603
Ще ми кажете ли как се прави скрит текст през телефона, че един път много го търсих и не успях.

Аз с това ужасно зацапване не мога без превръзка в момента, а и така следя количеството кръв. Иначе не ползвам защото водят до инфекции, особено ароматизираните.
Днес усетих бебето много отчетливо, даже с ръката външно. Много мило ми стана, дано само всичко да е наред.

Прогестерона отпуска матката, затова се предписва при контракции, не е нужно да има недостиг в организма.

Риби, които не може да се ядат: меч, тон и акули

Общи условия

Активация на акаунт