"София - Ден и Нощ" - 27

  • 83 737
  • 843
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 663
Бащата на Кети е много готин, също и Филип ми харесва визуално, но е голямо леке.
Цикълът на Сашовата явно е свършил, че не ни занимаваха вече с нея.
Сетих се, когато представяха Оги зa гей и как се държеше за ръка с един момък....бляк! Сега е твърдо хетеро, нищо чудно и Ани да го хареса, все пак момчето учи медицина, работи и е отговорен, нищо общо с мекотелото Коко.

# 61
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Е чак пък "бляк", на мен лично грам не ми пречат хомосексуалните, стига да не вреди никому, с кой си ляга, кой го влече си е изцяло негова работа.

Ани ако хареса Оги, Коко ще се хвърли от някъде, ама интересна интрига ще се заплете

# 62
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Е чак пък "бляк", на мен лично грам не ми пречат хомосексуалните, стига да не вреди никому, с кой си ляга, кой го влече си е изцяло негова работа.

Точно същото щях да пиша. Кой какво яде и с кого спи изобщо не ме интересува.

Не мисля, че Ани ще си падне по Оги. Но Цвети и Коко ще са под напрежение.
Ако обаче си го хареса ще стане доста заплетено наистина. Пък в сравнение с Оги Коко е все по- жалък.

Нищо не казвате за 'престъпниците' Joy Няма такива бавни сцени, честно.. Като за малоумни. Joy

# 63
  • Мнения: 669
Е чак пък "бляк", на мен лично грам не ми пречат хомосексуалните, стига да не вреди никому, с кой си ляга, кой го влече си е изцяло негова работа.

Ани ако хареса Оги, Коко ще се хвърли от някъде, ама интересна интрига ще се заплете
Харли,ма тея хом секс вредят... а теб не ти пука... Все едно да кажеш ,че джихадистите не ти пречат.Първите убиват  половете,а другите хората...И двете групи са опасни за човечеството...

# 64
  • Мнения: 5 819
   Коки много ме дразни с неговото поведение. Първо, хленчеше  и второ, скри билета на Боби, за да не замине. Постъпка на малоумен е това. Голяма драма създадоха относно заминаването на Боби. Аз разбирах Боби защо искаше да замине и да се отърве от всичките тези проблеми. Идва момент, в който на човек му писва от всичко и всички и просто иска да се махне нанякъде. Също и Симона - голям егоист е. Не иска да разбере собствения си баща защо прави всичко това. Сега пак ще има драми относно Симона. Това момиче не може да се справя с трудностите.

   Може би Ани започва да проглежда. Дано зареже този Коки. Само беди и проблеми й донесе. Ако не беше той, сега щеше да се тече процедурата по развода й. Мисля че Ани започна да харесва Оги, но не мисля, че би се намесила във връзката му с Цвети. Не знам защо пък Цвети ревнуваше толкова много. Не знам какво е това поведение в българските жени, за да не приемат съпругът й/приятелят й да имат приятелка и да се срещат с нея. Със сигурност Коки ще възприеме, че Ани и Оги имат връзка. Този идиот ще започне да я заплашва, че ще се самоубива и да тормози Ани. Пълен олигофрен.

   Много ми стана смешно, когато Сашо разказваше за неговия си стар телефон.

    А с приятелката на Сашо прекалиха с този нейн цикъл. Дали има такива жени, които се държат по този начин, когато са в цикъл?! Когато съм в цикъл в първите дни, пак всичко и всички са ми криви, но изобщо не се държа като нея. Сашо не си ли даде сметка, че тази жена не е за него и всеки месец, когато е в цикъл, ще се държи по този начин. Много беше мил, когато й предложи да купи лекарства и превръзки. Аз нейно място щях да оценя тази негова постъпка.

   Бащата на Кети - Христо, също ме допада, като образ. Също ме допада и визуално. Кети се държи наистина гадно с баща си и е едно разглезено хлапе. Той прави всичко за нея, за да бъде добре.

   Също ми допада визуално и Филип. Марио не ми харесва визуално. Има още детски черти в него. Митко и Боби също не ми харесват визуално. Отблъскват ме с нашарените си тела. А пък Сашо с тази брада, ми изглежда отвратителен.

  
 
  

# 65
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Харли,ма тея хом секс вредят... а теб не ти пука... Все едно да кажеш ,че джихадистите не ти пречат.Първите убиват  половете,а другите хората...И двете групи са опасни за човечеството...

Мале, що за глупост Joy

# 66
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Харли,ма тея хом секс вредят... а теб не ти пука... Все едно да кажеш ,че джихадистите не ти пречат.Първите убиват  половете,а другите хората...И двете групи са опасни за човечеството...

Мале, що за глупост Joy


Абсолютна.
Не ми се изпада в спорове, защото ще си е чист спам

# 67
  • Мнения: 6 663
Ами може би това, че тогава Оги си имаше приятелка и това не му попречи да се среща с бившия и да се държат за ръчичка си е противен факт. Просто сценаристите са решили да дадат шанс да се покажат всички видове отношения.Както често става обаче, тази сюжетна линия я зарязаха и решиха Оги твърдо да е хетеро-със сериозна приятелка и харесван от жените.

# 68
# 69
  • Мнения: 669
Харли,ма тея хом секс вредят... а теб не ти пука... Все едно да кажеш ,че джихадистите не ти пречат.Първите убиват  половете,а другите хората...И двете групи са опасни за човечеството...

Мале, що за глупост Joy

Мery, явно си гей,затова са ти глупости това...

# 70
  • Мнения: 669
Тоя Христо мъж мечта, бе! - готви, меси ..
то и аз готвя,ама на тестените изделия съм на ниво палачинки Simple Smile

# 71
  • Мнения: 6 663
Ами супер-обожавам палачинки, мммм.....!
Между другото-темата не ми се отваря като самостоятелна, а само през старата тема.

# 72
  • Мнения: 3 291
Тоя Кокии.. :/ Ама поне се радвам, че Христо в понеделник ще разбере.

# 73
  • Мнения: 669
Ами супер-обожавам палачинки, мммм.....!
Между другото-темата не ми се отваря като самостоятелна, а само през старата тема.
с мед или сладко от ягоди ?
оф взех да спамя ,извинети Simple Smile

# 74
  • Мнения: 16
Ще се накефя ако най-сетне махнат и Коко..... толкова тъп екземпляр едва ли има някъде, може би Луна....    ама тя поне си изкарва парите.

Общи условия

Активация на акаунт