"София - Ден и Нощ" - 27

  • 83 982
  • 843
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 134
Калина заряза ли гаджето си, че не слушах?

# 706
  • Мнения: 978
Калина заряза ли гаджето си, че не слушах?

Дадоха си почивка, което беше прието от гаджето й като раздяла, но като че ли и тя не бешв сигурна дали е почивка или раздяла.

# 707
  • Мнения: 1 134
Благодаря!
 Няма да ги бъде явно, макар уговорките на бабата...

# 708
  • Deutschland
  • Мнения: 5 566
Боби няма ли да се връща вече?

# 709
  • Мнения: 6 278
Божкее,Кольо в манастира отиде  bishop

# 710
  • Мнения: 669
Баси простотията... Снимали го с камерата оня как оставя кашона с чай,а не си признавал.Само с това видео си влиза директно в затвора.Явно сценаристите,нямат консултант от полицията.А и най -после се показа тоя знаменит Юри полицая ,приятеля на Боби, който все беше ъндър ковър . Кольо пък,май скоро ще му омръзне,без тв, без плейстейшън ще пукне от скука.Това ,че го карат да работи съвсем ще го довърши...

# 711
  • Мнения: 5 914
    Милият Коко. Мислеше, че цял ден ще клати краката си и ще си прави каквото иска. JoyJoyJoy

# 712
  • София
  • Мнения: 2 937
Боби няма ли да се връща вече?


Аз мисля че няма да се връща изобщо.


Юри сме го виждали и друг път. Помня веднъж в колата говориха с Боби, ама за какво ставаше въпрос тогава не помня.... Дали не беше покрай Найден?! Не знам, наистина не помня изобщо. Но съм го виждала и друг път.

# 713
  • София
  • Мнения: 2 937
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2168025806746915& … =1492500164299486 не знам отваря ли ви се? Леля Мария Joy

# 714
  • Мнения: 5 732
Сладурка е тази леля Мария JoyJoyJoy

# 715
# 716
  • Мнения: 669

 ей на това се казва селяндурка...
селянина е друго нещо
ама селяндура  си се ражда селяндур
 не знам какво толкова и се кефите ...
 Митко в снощната серия си нямаше хабер от компютри,а в това старо видео,учи майка си на ум и разум интернетски и фейсбукски Simple Smile

# 717
  • Мнения: 3 313
ей на това се казва селяндурка...
селянина е друго нещо
ама селяндура  си се ражда селяндур
 не знам какво толкова и се кефите ...
 Митко в снощната серия си нямаше хабер от компютри,а в това старо видео,учи майка си на ум и разум интернетски и фейсбукски Simple Smile
Това е направено, просто за забавата.. Жената, извън сериала си има фейсбук, още преди този клип да се появи.

# 718
  • Мнения: 13 092
Помните ли Светлин? Онзи със студиото, който беше годеник на Рая за малко. Днес го засякох в едно заведение, седеша на съседната маса. Страшен селяндур. Беше с друг мъж и през цялото време плюеше явно по бившата си приятелка.

# 719
  • Мнения: 1 266
Помните ли Светлин? Онзи със студиото, който беше годеник на Рая за малко. Днес го засякох в едно заведение, седеша на съседната маса. Страшен селяндур. Беше с друг мъж и през цялото време плюеше явно по бившата си приятелка.

Майкъл му е артистичния псевдоним и е танцьор и ръководител на денс формация Грандос. Където между другото танцува и реалното гадже на Михаела Марин.

Общи условия

Активация на акаунт