"София - Ден и Нощ" - 27

  • 83 920
  • 843
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 309
В профила им в инстаграм пак започнаха да качват снимки..

# 721
  • Deutschland
  • Мнения: 5 477
Заради Пепа вдигнах кръвно 😲

# 722
  • Мнения: 3 309
Митко: "Долната глава като се надигне, горната не може да мисли" Grinning Grinning

# 723
  • София
  • Мнения: 2 937
ТедА с тия номера само Найден може да върже. Боже, Боже! Толкова ниско и изтъркано.

# 724
  • Варна/Филаделфия
  • Мнения: 500
Баси простотията... Снимали го с камерата оня как оставя кашона с чай,а не си признавал.Само с това видео си влиза директно в затвора.Явно сценаристите,нямат консултант от полицията.
В България видеозаписите не са доказателство  Grinning

# 725
  • Мнения: 5 838
Митко: "Долната глава като се надигне, горната не може да мисли" Grinning Grinning

    Това е така при всички мъже.

# 726
# 727
  • Мнения: 3 309
Утре Асен го пускат.

# 728
  • Мнения: 978
Разбирам Михаела, но не бих паднала толкова ниско, за да си го върна или да отмъстя - Дани е идиот и трябва да се радва, че не е с него.

# 729
  • Мнения: 6 262
Тази новата мацка на Дани ми се видя много хубавка на телефона като говореха ,по-хубава от Михаела Laughing
Ето сега Дани ще тръгне за Берлин  заради нея,но ми е кофти за Михаела ,може би трябва да напусне или тя квартирата или Дани да си отива на таванчето ,че да не се засичат двамата.Иначе тя трудно ще го прежали  yahoo_49

# 730
  • Мнения: 5 838
    В сериите от Вторник и снощи, ми стана много мъчно за Мишето. Какво ли не прави да я забележи Дани?! Дори да се разкарва чисто гола пред Дани, той няма да я забележи. Такива мъже като Дани са кръгли идиоти. Преживяла съм същото като Мишето. Бях зарязана заради друга жена. Тогава една жена се чувства наистина унижена и обидена. Не си струва жена да се унижава още повече, опитвайки се да върне обратно бившия си приятел. Трябва да бъде благодарна, че се отърва от този идиот и й показа истинското си лице.

    Интересно ми е срещата на Дани с новата си изгора в Берлин. Дали ще се осъществи тази среща?

    Оле мале. Тази Пепа е един голям ужас. Такива жени са болни и им трябва психична помощ. Горките мъже, ако попаднат на такава психопатка.

    Теодора е много глупава. Защо навива Мишето в тези глупости, за да си върне Дани? Още повече я наранява, като Дани не я забелязва и отблъсква.

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 19:06 от Jennifer_w

# 731
  • Мнения: 5 478
Далеч съм от идеята да защитавам Фикуса, не го харесвам, но не е ли нормално да се случи така, че човек да поиска да намери щастието си с друг? Реално той не й е изневерил, поне докато аз гледах. Вече не гледам... Запознаха се, видяха се, той прецени, че има интерес към това момиче и беше откровен с Михаела. В прав текст. Да не говорим, че тя самата беше ужасно обсебващ и натоварващ партньор.

# 732
  • Мнения: 14 821
Абсолютно ,този път постъпи мъжки Даню. Проблемът е ,че явно на Мишето й се участва още и не искат да я махат. А и за мен е тъпо да се унижава,като че ли свършиха мъжете или края на света идва с раздялата й с Даню.
Митко си взе белята с тази,как й беше името?!.. 😂

# 733
  • Мнения: 266
Забелязахте ли че тази седмица не са ни занимавали с Коко, което означава че от другата седмица се започва с манастира.

# 734
  • Мнения: 1 187
Колко е тъпа Теодора мале мале малееей ужас..

Общи условия

Активация на акаунт